Татьяна Бреславская - Послание Золотого Дракона

Tatjana Breslavska - Zelta Drakona vēstījums

20 04 15

– Mana pasaule sveic tevi un visus jūs! Mēs atkal esam ienākuši jūsu laukā, lai vērotu visus notikumus, kas notiek uz planētas. Mēs ar tevi pašlaik runājam no sava “zelta diska”, bet, ja tu gribi, tu varēsi mūs ieraudzīt. Tavi “radi”, tavi brāļi un māsas atkal ir kopā ar tevi un tiem, kurus mēs nosūtījām uz Zemi, kurus atstājām turpmākās vēstures radīšanai uz planētas.

Mēs pašlaik šeit izpaužamies visā esošajā: kristālos, augos, dzīvniekos un, protams, cilvēkos. Mūsu gēni sāk aktivizēties visā esošajā un pat telpā, kā informācijas kodi. Mēs visur esam ielikuši informāciju par laiku saduri, par pāreju uz jaunu periodu.

Taču, redzot jucekli, kurš skar mūsu godu, jā, tieši godu, mēs negribam atklāti paziņot par sevi un savu klātbūtni jūsu telpā. Tā nav ne baidīšanās, ne bailes: mēs gaidām, kad jūs paši iemācīsieties atšķirt enerģijas un nonāksiet pie izpratnes, kam var ticēt un kam – ne.

Tie no jums, kuri skaidri apzinās un saprot, kas mēs esam patiesībā, kuri stingri stāv atšķiršanas un atpazīšanas pozīcijā, atkal ir nodibinājuši kontaktu ar mums, kā arī tu pirms dažiem gadiem.

Atceries, kā tev sāka uzbrukt, ka tu sveic tādus Zemes un zemiešu “ļaundarus” un “ienaidniekus” kā mēs. Bet tu taču arī atceries to atmiņu seansu par pagājušajiem Augšupcelšanās etapiem uz Zemes, un tas bija saistīts ar mums un tātad arī tevi.

Mēs ilgi pirms pirmā cilvēka parādīšanās uz planētas gatavojām viņa atnākšanu, visur atstājām savas “iezīmes” viņa garīgajai izaugsmei. Neteikšu, ka tas periods bija rožains: mums, tāpat kā jums tagad, nācās cīnīties, aizstāvēt savu virzienu planētas turpmākajā attīstībā.

Atceries savus sapņus, kad tu lidoji kā drakons un tev uzbruka draudīgas būtnes. Vēsture atkārtojas, tikai spēlētāji jau ir cilvēku veidolā, un jums, kā toreiz mums, nākas aizstāvēt savu Gaismas pozīciju un atvairīt pretējās nometnes uzbrukumus.

Viss norit pēc Vienotā Dievišķā Plāna! Pašlaik ir iestājies tas periods, tas laika maksimums, kad visi mūsu kodi ir sākuši aktivizēties. Visur: planētas kristāliskajā struktūrā, tādā veidā izraisot zemestrīces un izvirdumus kā atjaunošanās un attīrīšanās zīmi, augu un dzīvnieku pasaulē un, protams, jūsos.

Jūsu asinis sāk burtiski mutuļot, aicinot jūs atcerēties visu! Jūsu ģenētiskais pamats mainās tik kardināli, ka jūs reizēm sevi nepazīstat. Tā ir kā “visu kodu uzlaušana” jūsu cilvēka struktūrā. Un, galvenais, nepretoties tam – gluži otrādi – apsveikt! Sveikt visas izmaiņas, visas bailes aizstāt ar prieku par jauno. Jo tās visas taču ir pazīmes DZĪVEI, patiesai dzīvei, nevis ērtai eksistencei savā “alā”.

Mēs atkal esam ar jums, lai ievilinātu jūs, iedabūtu jaunos dvēseles ceļojumos. Jā, jā, tieši DVĒSELES! Viņu, dvēseli, nekad neapmierina (“не по душе”) sāta sajūta un miers, bezdarbība un bailes no novitātēm, viņa katrā ir vienmēr lidojumā! Tā ir jūsu “zemes garoziņa”, kas sev piekala viņu, visas viņas patiesās vēlmes un centienus. Tāda “sazemējuma” laiks ir beidzies! Svabinieties ārā no šīs “apsūnojušās garozas” un kļūstiet tādi paši brīvi Zelta Drakoni, kādi jūs esat patiesībā!

– Es pateicos tev, manu Zelta Drakon, kura vārds ir Bores-Tamus, un gribu uzdot tev jautājumus.

Šeit ir fragments no Lilijas Timofejevas (Лилия Тимофеева) darba par jums – Drakoniem:

“– Atarus, tu saki, ka īstenie saules zelta drakoni ir augsti garīgas būtnes. Tad kāpēc jūs itin bieži esat attēloti kā īsti briesmoņi, un arī slava par drakoniem ne vienmēr ir pati labākā.

Eiropiešu tradīcijās jūs iedvešat šausmas, nesat iznīcību un kaitējumu visiem. Aziātu tradīcijās drakoni ir viedi, viņus mīl, viņus pielūdz. Drakoni patiešām spēj kaitēt?

– Nespēj. Saules drakoni ir īstenie radītāja bērni, un mūsu sirdīs dzīvo milzīga beznosacījuma mīlestība pret esošo.

– Un kas tad ir ne īstenie drakoni, šie šausmīgie briesmoņi, dažreiz ar vairākām galvām?

– Ak, tagad tu dzirdēsi kaut ko neparastu. Neīstenie drakoni – tās ir ģenētiskas mutācijas sekas, tas ir vienas neharmoniskas civilizācijas auglis; tā šajā pasaulē eksistēja salīdzinoši neilgi.

Konkrēti tika veikta trīs dinozauru sugu un dažu reptiļu sugu ģenētikas krustošana.

Rezultātā parādījās drakonveidīgas būtnes, kurām nebija garīgās būtības. Dažām no viņām patiešām bija nevis viena galva, bet vairākas.

Eksperiments noritēja ne visai gludi, kaut kur ģenētiskā līmenī viltus-drakonos notika kļūme. Turklāt eksistē Drakonu rases, kuras… nav tik attīstītas kā mēs. Tas ir cits evolūcijas atzars. Dažas no viņām dzīvo citās Zemes pasaulēs.”

– Vadoties pēc šīs informācijas, es gribu pajautāt: vai tie ir tie viltus-drakoni, kas “duļķo ūdeni” pie mums pašlaik pasaulē, vai arī tie ir “iebrucēji” no ārienes?

Bores-Tamus: Patiesībā “ūdeni duļķo” pie jums pašlaik visi, kas mīt uz planētas; visi ir sākuši paust savu patieso raksturu, atsegt savu patieso seju – “visas maskas lido nost”! Enerģijas uz planētas ir tādā atbilstībā, ka no visa esošā lido nost “čaumala”, sanešu apvalks, kurš simtiem gadu ēdās iekšā jūsu būtībā kā netīrumi.

Tie, kuri ir saglabājuši tīrību maksimāli, pie sava dabiskā veidola nonāk diezgan ātri, bet tie, kas maskējās par “labiņiem”, zaudē savus “aizsegus”: tos rauj nost jaunās uzlecošās Zemes enerģijas un stari. Tāpēc viņi visādā veidā mēģina noturēties šajos vecajos apvalkos, šie viltus-drakoni, kas izlikās par īsteniem Dieva dēliem un labestības nesējiem. Viņi iet bojā, smok no Gaismas!

Jā, viņi atnesa daudz ļaunuma un nelaimju visam savā vēlmē saglabāt varu, taču tagad viņu baismais spēks neitralizējas. Tāpēc esiet modri un uzmanīgi: viņi izmanto arī jūs savās interesēs, lai uz jūsu rēķina saglabātu savu ietekmi, savu dzīvi uz Zemes. Viņi tiecas burtiski ienākt jūsos, jūsu glābjošajos apvalkos un tādā veidā izmantot jūs, darbojoties jau jūsu vārdā.

Mēs tevi pirms divām dienām pieslēdzām mūsu “zelta diskam” – tam mūsu izpausmes līdzeklim jūsu laukos, kuru mēs izmantojam. Pieslēdzoties pie tā, jūs saglabājat savu viengabalainumu, iegūstat papildu aizsardzību un spēku.

Sauc visus savus brāļus, un mēs ar prieku sveiksim visus savā “zelta kuģī”.

KOPĀ MĒS ESAM SPĒKS! Tikai VISU GAISMAS SPĒKU VIENOTĪBA palīdzēs saglabāt kursu uz jauno dzīvi!

Lai RADĪTĀJS ir ar mums!

14.04.2020.

 

Pievienots 15.04.2020

https://pulsarvremeni.ru/poslanie-zolotogo-drakona/

Tulkoja Jānis Oppe