Татьяна Бреславская - Мать Земля совершает выворот

Tatjana Breslavska - Māte Zeme veic izvērsumu

20 03 25 06

Es sveicu tevi, Māte-Zeme! Es jūtu nozīmīgumu tam, kas notiek pasaulē, un gribu noskaidrot šo situāciju. Ko tu mums teiksi šajā sakarā?

Māte-Zeme: Visā notiekošajā ir īpaša jēga: tiek veiks lielais realitātes izvērsums. Tas notiek visās plaknēs un līmeņos. Jūs varat novērot tā ārējās izpausmes, bet notiekošais skar visu planētas enerģētisko un informācijas struktūru. Viss ir atkarīgs no jūsu uztveres līmeņa, un katrs notiekošo jūt un novērtā, vadoties pēc tā. Vērtējumi ir dažādi, bet būtība viena.

Jūs paši esat skandinājuši daudzas reizes par pārmaiņu nepieciešamību, un, lūk, tās ir sākušās, bet cilvēce, kā parasti, tam nav gatava. Tā tas ir bijis vienmēr un turpinās, vēsture maz kādu māca.

Es sāku atklāt savu “patieso seju” un aicinu jūs izdarīt to pašu. Ārēji tiek novērots, kā izpaužas tas, kas notiek iekšienē, tieši – rodas. Jaunrade un radīšana – nesaraujama būtība, kas nāk no dziļumiem. Es laižu kodola enerģiju, viņa spēku ārā, veicu savu izvērsumu, radu, mainos, iekļaujot tajā savu iekšējo potenciālu. Viss iekšējais, spēks no iekšienes, izpaužas uz āru. Pašlaik mana izvērsuma jaunais slānis uzņem apgriezienus, un tas atspoguļojas visā esošajā manī un uz manis.

Arī jūs esat pienākuši pie tā momenta, kad nepieciešams veikt savu personisko izvērsumu. To veicot, jūs ieejat sinhronismā ar visu, kas notiek iekšienē un ārpusē. Izlīdzinot savu vibrāciju līmeni ar Zemes vibrācijām, kuras burtiski laužas uz āru, jūs vienmēr iesiet kopsolī ar visu evolūcijas procesu.

Atkailiniet savu “patieso seju” – sirds telpu, un jūs savienosieties ar VISU PASAULI! Jūs patiešām kļūsiet par Dieviem-radītājiem uz planētas Zeme!

Neturieties pie VISA aizejošā, jums nav ko zaudēt, jo viss paliks ar jums. Atbrīvojoties jūs iemantojat ko lielāku.

Jautājums: Praktiski tikai daži saprot un zina, kā veikt savu personisko izvērsumu. Kas vai kurš var tajā palīdzēt, jo tikai daži taču mācās Gaismas Skolās, bet arī ne vienmēr to māca?

Māte-Zeme: Es pati iešu visiem pretim, taču, ja jūs turklāt izrādīsiet pretestību, noliedzot mani un manu palīdzību, atbalstu, es nekā nevarēšu palīdzēt. Palīdziet visiem atklāties manām mīlošajām enerģijām, savienojieties ar mani ar visiem jums zināmajiem paņēmieniem, un tas būs nozīmīgs ieguldījums.

Jautājums: Ko tu vari teikt par “izredzētību” Augšupcelšanās procesā, vai uz planētas ir “īpašas“ grupas, kuras strādā ĪPAŠĀ vadībā? Ja jā, tad vai pakļautība tām un tajās ir obligāts nosacījums Augšupcelšanās procesā?

Māte-Zeme: Vadoties pēc Gaismas Spēku ētiskajām normām, nekāds obligātums/pakļautība nav nosacījums dalībai ne tādās grupās, ne pašā procesā. Viss notiek brīvprātīgi. Visa paralēlā pakārtotība, zvēresti un pienākumi ir stagnācijas pazīmes. Progresu deklarējot ārēji, jūs paliksiet iepriekšējās pozīcijās. Brīvības (ne anarhijas) princips ir pazīme jaunā izpausmei bez jebkādām apziņas dogmām. Bet, ja pastāv atskaitīšanās un tamlīdzīgi, – tā ir “noripošana” pa vibrācijām, kas attur attīstības faktoru.

Jautājums: Gribētos uzzināt arī tavu viedokli par notiekošo “ārpusē”. Pašlaik parādās dažādi notiekošā traktējumi, līdz pat tam, ka šī epidēmija ir gatavošanās bioloģiskam karam, ka ir pienākušas beigas “tirāniem-reptiloīdiem” un tamlīdzīgi.

Māte-Zeme: Kā vienmēr, jūs meklējat vainīgos tā vietā, lai pievērstu uzmanību pašiem sev. Kā fabulā: “Nav ko spoguli vainot, ja seja greiza.” Visi notikumi atspoguļo jūsu būtību, šajā gadījumā jūs vērtējat visu, kas “guļ virspusē”, tāpēc arī visi spriedumi ir virspusēji. Ja jūs savu apziņu noskaņosiet, ka viss notiekošais – tās ir bioloģiskā kara pazīmes, tad tā tas arī būs.

Atradāt vainīgos, ka eoniem nedzīvojat paradīzē, tā ir vecā novērtējuma metode, dualitātes metode. Tādā veidā jūs gribat ienākt jaunajā ar vecajiem domāšanas un apziņas instrumentiem. Tādā gadījumā jūs atkal mīņāsieties uz vietas.

Tikai jūsu personiskā “revolūcija”, jūsu PATIESĀS dabas atklāšana palīdzēs ne tikai izdarīt pareizu vērtējumu, bet arī pareizus, viedus soļus.

Bet es vienmēr esmu ar jums un gaidu jūsu zīmes par apvienošanos ar mani, manu dziļo Sirdi!

Visus mīlošā Māte-Zeme

25.03.2020.

 

Pievienots 25.03.2020

https://pulsarvremeni.ru/mat-zemlja-sovershaet-vyvorot/

Tulkoja Jānis Oppe