Татьяна Бреславская - Наш Отец Михаил о новом узоре жизни

Tatjana Breslavska - Mūsu Tēvs Mihaēls par dzīves jauno rakstu

20 02 08

Mūsu Tēvs, Mihaēls Nebadonietis, augšupcēlās tik augstu, ka sen nebija iznācis personīgi uz sakariem. Viņa atnākšana kļuva man šodien par īstu Parādīšanos! Es vairākas reizes salīdzināju un pārbaudīju: vai patiešām tas ir viņš, taču, kad man pietuvinājās sen pazīstamās acis, piepildītas ar neizsakāmu labestību un tēvišķu mīlestību, visas šaubas izgaisa.

“Mihaēls izgāja kolosālu savu programmu, enerģiju un tiesību transformāciju.”

“Mūsu mīļotais Mihaēls pats ir izgājis gigantisku transformāciju un pievienojis Lokālo Visumu – Dievišķo Aizgādni  pie Sevis. Viņš ir kļuvis jauna līmeņa Valdnieks... Mihaēls izgāja no visuma, tāpēc ka Viņš jau ir nobriedis kā Personība, kā Būtība. Izgājis savu transformāciju pie Debesu Tēva... Viņš ir atdevis savu „Es” Tēvam un transformējies uz tā rēķina, ko Atdeva Viņam Debesu Tēvs, atdeva daudz reižu vairāk. Mihaēls ir atgriezies savā radījumā, lai attīstītos tālāk ar to potenciālu, kuru viņam atdeva Tēvs.”

Vladimirs Kuklins “KAS TAS IR – PLANĒTA ZEME[1]” no žurnāla “МИРОВОЙ ЧЕННЕЛИНГ”.

Mihaēls: Mana meita, mainās tavs dzīves raksts\zīmējums, un es personīgi atnācu tev to pateikt. Tu “norauj” plīvuru pēc plīvura, tiecoties uz augšu, ka reizēm esi līdzīga īstai kosmosa raķetei (smaids). Tavi centieni neticamā veidā pārrauj visus aizslietņus un aizsegus tava Gara uzkāpšanas ceļā. Tas ir gan slavējami, gan sagādā rūpes. Proti, mums vajag sekot katrai tavai kustībai šajā izrāvienā, lai tu neizkristu no Augšupcelšanās kopējās plūsmas.

Paldies Dievam, ka tu neaiziesi tālāk viena, tāpēc ka tevi saista pienākumi pret tavu grupu, un tāpēc – nekāda individuālisma! Tu nezini, mana dārgā, ka es pa daļai jokoju. Protams, tev, kas uzņēmusies sev pienākumus vest aiz sevis, nepieciešams palaikam paiet uz priekšu, lai apgūtu jaunas robežas, adaptētos tur, lai pēc tam būtu kurp apzināti un atbildīgi vest citus.

– Kāda ir mana jaunā dzīves raksta būtība? Tēvs, es taču jau pēc zemes plāna mēriem esmu nodzīvojusi vairāk par pusi sava mūža, vai es paspēšu “ieiet” šajā “rakstā”?

Mihaēls: Neuztraucies, mana dārgā, tu visu paspēsi un pat pie “pilnas saprašanas”! Tev stāv priekšā jaunas saiknes-attiecības, jaunas tikšanās un braucieni, un visam pietiks spēku un līdzekļu. Jūsu vēl maz ir tādu, kas nepagurstoši iet uz izrāvienu, tuvinot ar sevi “uzvaras stundu”. Kāpšanas lejup etaps ir pabeigts, taču ne tuvu visi, uz kuriem tika likta cerība bagātināt pieredzi, grib pacelties “no apakšām” un sākt jau atpakaļejošo pacelšanās ceļu.

Ir vajadzīgi cilvēki-skolotāji, vedēji, kas viņiem palīdzēs. Pati Māte-Zeme modina jūs visus, “kratot” savu ādu-virsmu, pūšot uz jums savus vējus, apmazgājot jūs ar saviem ūdeņiem un sūtot jums savas krāsns karstumu. Bet jūs bieži meklējat pamatu un attaisnojumus tam visam, lai tikai arī tālāk turpinātu savu saldo miegu, apsegušies ar zemes plāna bagātību, uzkrājumu ilūziju, dalot visus dzīvojošos ienaidniekos un draugos.

Taču atcerieties, ka tā sauktie “noturēšanas spēki” notur jūs ne nejauši: tie, no savas puses, grib jūs novest līdz “baltkvēlei”, lai jums kļūtu jau neiespējami dzīvot pa vecam, lai jūs beidzot sāktu domāt un rīkoties. Pateicība viņiem par to!

Nedomājiet, ka jūsu Mihaēls ir bezsirdis un nikns, nekādā ziņā: es tam ļauju notikt tikai aiz mīlestības pret jums. Daudzi ir pabeiguši un pabeidz savus sākotnējos Dvēseles kontraktus, taču ir parādījusies iespēja tos izmainīt un papildināt. Jums ir iekritusi veiksme pašiem to tagad izlemt, nu tad ātrāk izdariet savu izvēli! Nestāviet uz vietas!

Lai šis gads jums visiem kļūst zīmīgs, un jūs paši izlemiet to sev, katrs – izlemiet! Mēs vienmēr nākam jums pretī! Visā!

Jo tuvāk man, mani bērni, jo sinhroniskāki kļūs notikumi un parādības jūsu dzīvē. Jo tālāk no “centra”, jo tā varbūtība ir mazāka, un otrādi: jo tuvāk radīšanas centram, jo vairāk viss veidojas “kā pats par sevi”. Tas ir kā fizikā, kad telpa starp atomiem ir milzīga un tiem ir grūti savienoties citam ar citu.

Tā bija trešā blīvuma nosacījumos. Taču tagad ar likteņu un dzīves zīmējumu viss notiek savādāk, jo pamatu ieliek gaisma, tā ir līderis, pievelkot jūs citu citam, apvienojot vienotā spēkā, gaismas pamatā. Jūsu apziņa turklāt ir tas “salīmējošais pamats”, kurš pievelk un notur jaunā līmenī. Apvienotā apziņa jau ir stiprs fundaments, kurš neļaus notikt atripošanai atpakaļ.

Tātad telpa ir atvēta, tā gaida jūs un jūsu jaunos likteņus. Ņemiet vērā, ka jūs pašlaik tos radāt paši. Jums vairs nav jāpārdzimst, lai sāktu no “nulles’, jūsu uzdevums – turpināt ceļu, nemainot kursu, apzināti izvēloties pašu labāko, pašu vajadzīgāko sev un visiem. Labu ceļavēju jums visiem, mani bērni!

Jūsu Tēvs-Mihaēls

08.02.20.

 

Pievienots 08.02.2020

https://pulsarvremeni.ru/nash-otec-mihail-o-novom-uzore-zhizni/

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/lejupielades (Tulk. piezīme)