Татьяна Бреславская - Мы сможем вместе одолеть беду

Tatjana Breslavska - Mēs kopā spēsim pārvarēt nelaimi

20 01 29

Jau ilgāk par diennakti nāk ļoti spēcīgas enerģijas... Nevar pat gulēt... Vakar es uzdevu jautājumu Augstākajiem Gaismas Spēkiem: ko mēs, ko es konkrēti, varam izdarīt, lai likvidētu, tieši likvidētu, jauno nāvējošo vīrusu? Tas, ka mums nepieciešams atkal strādāt pie enerģiju balansa atjaunošanas, – tas ir skaidrs. Bailēm un panikai ir jātiek neitralizētām, taču uzdevums ir vēl sarežģītāks: iznīcināt pašu vīrusu.

Pirms dažiem gadiem caur mani tika veikts darbs, lai neitralizētu Ebolas vīrusu, toreiz es strādāju “vienatnē”, tagad mums ir diezgan liela grupa.

Mums pašiem ne vienmēr ir viegli noticēt, ka mūsu darbam ir iedarbība. Es atceros vienu momentu pirms dažiem gadiem (tajā laikā mēs braucām uz Krimu, toreiz vēl ukraiņu), kad ASV lidmašīnas pirmoreiz lidoja bombardēt Sīriju, mēs sākām meditēt, būvēt aizsardzības kupolu pāri šai valstij, un nākamajā dienā jaunumos uzzinājām, ka tās, lidmašīnas, ir pagriezušās atpakaļ.

Jūs teiksiet: kāpēc tad toreiz karš tur tomēr sākās, ko neparedzējām, nepasargājām!? Jā, redzams, tā arī ir. Es biju aizņemta ar tīri personīgām lietām, kas, starp citu, arī ĻOTI novērš mūs no dvēseles patiesajiem uzdevumiem. Atzīšos tagad, ka puse dzīves ir aizgājusi visādiem personīgiem “skandāliem”, kas traucēja patiesajam. Lūk, dvēsele tik tikko sāka atvērties, un tu sāki saprast, ko patiešām vajag dzīvē darīt, kad parādījās jauns “kārdinājums” un aizveda tevi sāņus. Cik tādu “sāņus” ir nācies pārdzīvot! Bet galvenais no tā – pazaudēts laiks.

Es vēršos pie sava Augstākā Saules Es. Naktī manam skatienam uz mirkli pazibēja mans sakaru kanāls, bet tajā kaut kādi kodi melnu taisnstūru, kvadrātiņu un svītriņu veidā, un tas viss – uz zeltītas nepārtrauktas enerģijas fona. Ko tas nozīmē?

Tu, tāpat kā daudzi no jums, jūti hiper-atbildību par visu uz planētas notiekošo, un tas ir normāli. Vakar tevi pārņēma tāda atbildība jaunā vīrusa-slepkavas izplatības priekšā.

Mēs pašlaik nespriedīsim par šīs ļaundarības cēloņiem un sākotnēm, jo “kam ausis ir, tas lai dzird, kam acis ir, tas lai redz”. Uzdevuma būtība ir, kā apturēt pašu infekcijas perēkli, kā neitralizēt baiļu enerģiju visas cilvēces apziņā.

Un tas jums ir pa spēkam, jo KURŠ – JA NE JŪS? Jūs spēsiet. Jūsu vibrācijas līmenis pašlaik ir tik liels, ka var vienkārši izkliedēt, sadalīt vissīkākajās komponentēs, saskaldīt visu šīs epidēmijas programmu. Jā, tieši no sākuma – programmas neitralizācija. Tev parādīja tavā kanālā uz mirkli, KAS tā ir par programmu, kaut arī cilvēciski tu neko nesaprastu, taču tava apziņa uztvēra ļaunuma sakni, būtību savā līmenī, un tas ir galvenais.

Mēs visi esam gatavi virzīt un jau virzām atbalsta enerģijas jūsu labumam, dzīves labumam. Zemes jaunais magnētiskais lauks jau pieņem ļoti spēcīgu lādiņu no pašas Saules un mūsu saules sistēmas Lielās Centrālās Saules, no kodola, kā tev teica.

Pulcējieties un savienojieties ar šīm enerģijām, un viss atsauksies, viss nāks jums pretī. Pati Zeme nāks pretī, jo viņa taču ir tik nogurusi no visām ļaundarībām!

Ne cilvēkiem spriest, kam ir tiesības dzīvot un kam – ne! Tā spriež tikai necilvēki!

Parādiet savu īsteno spēku, jūsu meistara prasmi. Jūs to spēsiet, mūsu brāļi!

Ar mīlestību pret jums visi jūsu Augstākie Saules Es!

LAI NOTIEK TĀ!

28.01.2020.

 

Pievienots 29.01.2020

https://pulsarvremeni.ru/my-smozhem-vmeste-odolet-bedu/

Tulkoja Jānis Oppe