Татьяна Бреславская - Сила Рода внутренней Земли о задачах объединения

Tatjana Breslavska - Iekšējās Zemes Dzimtas spēks par apvienošanās uzdevumiem

20 01 01

Esmu centusies nekad nepiesaistīties datumiem, kā rekomendē Skolotāji, taču šodien tomēr ir interesants datums – 01.01.2020., un man tika pasniegta dāvana, kura, pēc dāvātāju vārdiem, ir “nobriedusi”. Nobriedusi mūsu apvienošanās ar savām saknēm, iekšējās Zemes Dzimtas spēku. Mēs jau ne reizi vien ar grupu esam veikuši kopīgu darbu ar iekšējās Zemes Gaismas Brālību, un šodien viņi mums izvirzīja jaunu uzdevumu: APVIENOŠANOS.

Es lūdzu savas Dzimtas Zemes iekšienē pārstāvi TARIMARU (tā skanēja viņa vārds) izskaidrot, ko konkrēti mums stāv priekšā izdarīt un uz kāda pamata.

Es pārstāvu jūsu Dzimtu Zemes iekšienē, viņas spēku, kurš baro jūs uz planētas. Mēs dzīvojam Zemes iekšienē kopš tā laika, kad mums nācās izdarīt izvēli: iet bojā vai pāriet uz citu līmeni, bet uz Zemes, klimata izmaiņu dēļ.

Tu man jautāji, kur mēs konkrēti mītam? – Pašlaik tieši zem tā sauktās Tartārijas teritorijas. Kopš neatminamiem laikiem mēs iegājām Zemes dziļumā, bet jūs esat mūsu aspekti uz viņas virsmas un stāvat šeit savā Gaismas sardzē.

Es tev parādīju, kā mēs iemācījāmies izmantot planētas kodola daudzpusīgās enerģijas. Mums ir kodola enerģijas pārveidojošs kristāls (tu to arī redzēji), kura spēku mēs izmantojam dažādiem mērķiem. Viens no tiem – pārvietošanās pa pazemes tīklu. Mēs dažu stundu laikā varam no viena punkta nokļūt citā. Par tādiem tuneļiem Zemes iekšienē jūs jau arī zināt. Stādieties priekšā: kodola spēks – kristāla spēks – domas spēks – tas viss pēc jūsu standartiem rada brīnumus, mums tā ir parasta parādība.

To visu izmantoja arī atlanti, bet galu galā pārkāpa dievišķo likumu.

Tarimars man nodemonstrēja kristāla spēju dziedināt: stars no tā ienāca manā ķermenī, īpaši galvas rajonā, kura man no rīta mazliet sāpēja no atmosfēras spiediena nestabilitātes. Es sajutu manāmu spēku pieplūdumu, un noskaņojums saņēma optimisma lādiņu, vienkārši tā, bez redzama iemesla.

Es lūdzu Tarimaru pastāstīt, kā viņš redz mūsu apvienošanos un vai viņiem ir tam konkrēts plāns?

Pienācis laiks no vārdiem pāriet pie darbiem: pašlaik mēs neesam vieni pazemes nometnē, un mums kaimiņos dzīvo ne tuvu draudzīgi mums spēki. Bet tomēr tas neaptur apvienošanās procesu, tāpēc ka jūs esat pietiekoši aktīvi.

To veicināja enerģijas kā no “augšas”, tā arī no “apakšas” (tie esam mēs). Jūs tikāt modināti no visām pusēm, jūs mums esat pa vidu, jūs – tieši tas darbības mehānisms, kurš iedarbinās visu atbrīvošanās no Tumsas jūga procesu. Mēs gatavojām jūs eoniem, bet jūs savukārt kā paši drosmīgākie karavīri-izlūki un izmēģinātāji izvēlējāties šo frontes pirmo līniju, tur, kur iedegas visas Gaismas un Tumsas kaujas.

Pašlaik ir pienācis tieši tas laiks, kad mums vajag apvienot visus mūsu spēkus, lai izlēmīgā kārtā atbrīvotu Zemi no verdzības un vardarbības.

Mēs kopā atnācām no kosmosa brīvajām pasaulēm pabeigt šo planētas vēsturi. Mēs izšķīrāmies uz laiku, pašlaik ir situsi apvienošanās stunda.

Caur mani gāja enerģijas, kuras veicināja to, ka tika aizvākti noteikti noturēšanas spēki, kas mitinājās divu pasauļu – zemes un iekšējās – sadurē. Un atkal turklāt tika izmantotas enerģijas, kas nāca no paša Zemes centra.

Tarimars: Tu taču saproti un redzi pati, cik sīksti mums traucē! Mēs nepaspējam iztīrīt sakaru kanālu ar jums, to portālu, caur kuru mēs varam iziet virspusē, kā tam atkal uzgāžas bloķējošu enerģiju lavīna un ne tikai no iekšējās Zemes, bet arī no jūsu puses: jūsu kara bāzes ir modras un kontrolē katru enerģētisku novirzi.

Uz Zemes visur ir iekārtotas apakšzemes kara bāzes ar ļoti spēcīgiem ieročiem. Tāpēc uz jūsu jautājumu: kad tad būs šis notikums? – Mēs atbildam, ka pretstatošajiem atturēšanas spēkiem ir reāla vara.

Mēs neaicinām tevi iesaistīt tavas grupas dalībniekus šo “aizgruvumu” attīrīšanā, jo ne tuvu visiem no jums ir pilnvaras to darīt, un tas ir liels risks. Mēs sākumā apvienosim tos, kam ir atļauts, un kopā tīrīsim izejas ceļu, lai tiktos ar jums. Jā, mēs esam gatavi iziet pie jums un kļūt par vienu apvienotu Gaismas Ģimeni.

No Galaktiskā kodola, laika pulsāra, magnētiskā lauka, nāca spēcīgas daļiņu plūsmas, kuras veicināja šo procesu sinhronizāciju laikā.

No visa tā es sapratu un apzinājos kaut mazu daļiņu, KO patiesībā mums visiem vajag izdarīt, lai notiktu īstena atbrīvošanās! Un cik vēl ir slēpts no mana un mūsu kopīgā saprāta, jo mēs ne tuvu visu varam un esam gatavi saprast!

Taču vienu es sapratu: uz mums stipri cer un tic mums, un ka mēs neesam vieni un kopā ar mums ir milzīgs Gaismas Spēks NO VISĀM PUSĒM!

MĒS TO IZDARĪSIM!!!

01.01.2020.

 

Pievienots 01.01.2020

https://pulsarvremeni.ru/sila-roda-vnutrennej-zemli-o-zadachah-obedinenija/

Tulkoja Jānis Oppe