Татьяна Бреславская - ВЕЛИКАЯ БОГИНЯ УКРЕПЛЯЕТ НАС ( сеанс с Великой Богиней)

Tatjana Breslavska - DIŽENĀ DIEVIETE MŪS STIPRINA (seanss ar Diženo Dievieti)

19 12 29

 

Mūsu seanss pirms Jaunā gada ar Diženo Dievieti pagāja pacēlumā. Viņa pienāca mums tik tuvu, cik mēs varējām viņu pieņemt, viņa apkampa mūs katru ar savām mīlošajām enerģijām!

Viena no dalībniecēm uzdeva jautājumu: ko viņai vajag izdarīt, kādi ir viņas uzdevumi? Un DD palūdza viņu pirmām kārtām mīlēt sevi visu, lai viņa sajustu – kāda ir šī mīlestība pret sevi. Protams, ka no tā sāka plūst asaras...

Bija jautājums, vai var lietot preparātus, kam savā struktūrā ir ģenētiskas formas, līdzīgas kā cilvēkam? Uz to mēs saņēmām atbildi, ka to nevajadzētu darīt, jo notiek lauku kropļošanās, deformācija šūnu līmenī un dvēseles programmu kropļošanās. Lietojot tādu produkciju, mēs konfliktējam ar šo preparātu lauku struktūru.

Nākamais jautājums: plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija, ka 22.02.2020. vai 22.12.2020. (pieci divnieki) būs notikumi visai cilvēcei, kuri tika gaidīti 2012. gadā. Vai tas ir tiesa?

DD: Kā es sapratu, tie ir jauni “pasaules gala” pravietojumi. Jūs vēl nepietiekami esat nobiedēti, jūs atkal paceļat galvas un tiecaties uz gaismu. Nu ko, šie jaunie datumi ir jauni centieni nobiedēt jūs un novest no patiesā ceļa.

Nepiesaistieties nekādiem datumiem un skaitļiem, viss ir ļoti individuāli katram; gan jums, gan kolektīvajam saprātam ir viens mērķis un viens uzdevums – uz priekšu uz Gaismu, uz Augšupcelšanos! Viss pārējais ir “ražošanas izmaksas”. Tie, kas pakļaujas iebiedēšanai, – atpaliek. Uzskatiet, ka iebiedēšanas mēģinājumi ir kārtējā testēšana jūsu eksāmenos, un, jo uz augstāku līmeni jūs paceļaties, jo metodes ir izsmalcinātākas un izdomas bagātākas.

Daudzi no jums uzskata, ka viņi jau ir pārgājuši uz jaunu pasauli jaunā sabiedrībā, atrodoties uz Zemes. Mani dārgie, kā es gribētu to redzēt! Taču no mūsu augstumiem mēs redzam jūs, gaismas darbiniekus, vēl ļoti tālu no īstenas vienotības: jums ir klātesoša konkurence, skaudība, vēlme nopulgot, pazemot citam citu, mēģinot pierādīt savu pārākumu. Ja jūs visi apvienosieties, tad, vadoties pēc šībrīža stāvokļa, atkal būs cīņa par līderību, sāncensība, pakļaušana un tml. Nav jums vēl īstas mīlestības citam pret citu, jūs tik tikko esat sākuši sataustīt: kāda tā ir. Neuzskatiet to par pesimismu, es jūs mīlu, bet negribu jūs barot ar ilūzijām un dziedāt ditirambus.

Jums vēl stāv priekšā noteiktu laiku pastrādāt pirmām kārtām ar sevi un tajos apstākļos, kādos jūs pašlaik atrodaties, lai izstrādātu pašdisciplīnu, izskaustu jebkādu parādību, saistītu ar agresiju sevī, – sāncensība, nosodījums vai sevis noniecināšana ir agresijas būtība.

Meklējiet izmaiņas sevī katrā savā dienā, tiecoties pie mīlestības, – lūk, jūsu galvenais uzdevums šodien!

Mūs interesēja jautājums: kā cīnīties ar bailēm?

DD: Bailes – tās ir jūsu enerģijas, daļa no jums. Pieņemiet, parunājieties ar tām mīļi, uzlūdziet iznākt gaismā un nebīties no tās. Piepildiet bailes ar gaismu un mīlestību, tām tas patiks, un tās gribēs tur palikt. Attiecieties pret šo procesu kā spēli. Lai šajā spēlē jūsu bailes ir mazs vientiesīgs bērns, kuram jūs palīdzēsiet.

Jautājums: kā mūs ietekmē tās pasaules, kur nav mūsu aspektu?

DD: Ja jūs ar šīm pasaulēm neesat saistīti enerģētiski, tad tās nespēs jūs nepastarpināti ietekmēt. Jūs varat domāt par dažādām pasaulēm, un domājot jūs sūtāt turp impulsu, un tas tiek nolasīts, taču tas nenozīmē, ka ar jums uzreiz nodibinās ciešus sakarus vai sāks kaut kā ietekmēt. Visam ir savas robežas. Turklāt eksistē kosmiskie neiejaukšanās likumi un ietekmēšanas un savstarpējās iespiešanās normas. Ja jūs pēkšņi sajutīsiet kādu iejaukšanos vai ietekmi, jums vienmēr ir tiesības aizliegt un atbrīvoties: viss notiek jūsu lēmuma līmenī.

Jautājums: kāds galvenais uzdevums ir tiem, kas pašlaik iemiesoti kā sievietes?

DD: Turēt Mīlestības tīklu uz Zemes un visā Kosmosā – lūk, galvenais uzdevums! Daudzas mūsdienu sievietes – pagātnē vīrieši-iznīcinātāji, kuri saražoja milzīgi daudz agresijas; ir traucēts sievišķā un vīrišķā sākuma balanss, un pašlaik uzdevums ir atjaunot, radīt.

Pašas spēcīgākās senās dvēseles ir iemiesojušās sievietēs, lai izlīdzinātu šo nelīdzsvarotību. Pateicoties savai pieredzei, jums ir spēcīgas programmas, kuras nav iespējams iznīcināt. Jums ir milzīgs spēks!

Es gribu piepildīt jūs ar savām enerģijām un palīdzēt pāriet uz savu jauno līmeni. Atveriet savu garīgo centru un ielaidiet mani sevī, ļaujot izlīdzināt visu nepieciešamo, novērst nelīdzsvarotību... jūsu ķermeņos ir diezgan daudz pasīvu šūnu, tur ir enerģija, taču tā stāv dīkā. Tas bieži notiek dēļ psihotrono ieroču iedarbības uz jums. Jūs jūtaties kā paralizēti, “mīdoties uz vietas”. Jūs, jāņtārpiņi, kļūstat pārāk pamanāmi, dažreiz kaitinot ar savu gaismu.

Ielaidiet mani savā sirdī, un es sasildīšu viņu... kļūstiet mani mīļotie bērni, pieņemot manu mīlestību, manus glāstus un rūpes.

Tu esi mans dārgums, mana gaisma, tu – eņģelis uz Zemes!

Uz uzlikšu tavām brūcēm savu dziedinošo “plēvīti”. Daži no jums prasa daudz tādu “plēvīšu”.

Es paārstēšu tavas nogurušās acis, viņas ir tik daudz redzējušas lielajā Kosmosā!

Es padzirdīšu tevi ar dziedinošu rasu no manām delnām... tas ir dievišķs nektārs, kurš piešķirs tev spēkus, prieka sajūtu – ES ESMU.

SAKI SEV:

ES ESMU ieeju jaunajā gadā, un lai mans prieks kļūst par visas manas dzīves rezultātu, tas ir tīkams darbs un mana darba augļi, un es visu to radīju pats!

Sajūtiet šo prieku, ieraugiet, cik daudz jūs esat izdarījuši, atveriet savu skatu pēc iespējas plašāk, dziļāk un pārlaidiet šo skatu visam tam, kas ir jūsu radīts. Tas ir liels darbs!

Vai jūs ticat, ka jums viss ir iespējams, ka ir mūžīgs iesāktā turpinājums un jūsu mērķis ir bezgalīgs, kā bezgalīgs ir jūsu dievišķais talants!

Nepiesaistieties datumiem un skaitļiem. Sajūtiet, kāds spēcīgs enerģijas potenciāls jums vēl ir. Jūs to radījāt un saglabājāt, izmantojiet to.

Neierobežojiet sevi ar termiņiem, pacelieties pāri visai pasaulei un paskatieties, cik daudz vēl var un vajag izdarīt, izmantojot savu rezervi. Un KURŠ jums to var aizliegt, jums – brīviem putniem!?

Es MĪLU jūs! Un tā ir Mātes un Skolotāja, stingra un pacietīga, Mīlestība. Es pieskaros jums katram, un tas ir mātes, sievas, meitas, māsas pieskāriens...

Es gribu, lai Jaunajā gadā jūsu “spārni”, saikne ar mums, kļūtu vēl spēcīgāka un pārliecinātāka, un lai neviens tiem netraucētu augt!

Esiet stingri savā ceļā uz Lielo Dievišķo Bezgalību!

Es palieku katrā no jums UZ VISIEM LAIKIEM!

Jūsu Dieviete-Māte.

29.12.2019.

 

Pievienots 29.12.2019

https://pulsarvremeni.ru/velikaja-boginja-ukrepljaet-nas-seans-s-velikoj-boginej/

Tulkoja Jānis Oppe