Татьяна Бреславская - ОТЕЦ НЕБЕСНЫЙ О СОБЫТИЯХ НОВОГО ГОДА

Tatjana Breslavska - DEBESU TĒVS PAR JAUNĀ GADA NOTIKUMIEM

19 12 06

 

Mūsu ceļi krustosies uztveres punktā. Tas nozīmē, ka nākamais gads būs savā ziņā īpašs. Mēs to darām speciāli priekš jums, jo jūs gaidāt sev pārmaiņas. Mēs pacentīsimies jaunajā gadā iezīmēt savu klātbūtni katrā no jums un uz planētas vispār.

Enerģētisks impulss - lādiņš nospēlēs lielu lomu visas čakru sistēmas aktivizācijā tiem, kas vairāk vai mazāk ir gatavi atvērties pārmaiņu ceļam, kas apzinās, ka viņš ir kaut kas lielāks nekā vienkārši fizisks trauks. Attīstība skars katru, bet savā veidā. Mēs negrasāmies forsēt individuālo procesu, tam ir jāizaug, jānobriest. Ja pielietotu visiem vienādu enerģētisku lādiņu, tad ne visi spētu to izturēt. Un tāpēc nevar būt runas par to, ka augstākā sistēma aktivizēsies katram iedzīvotājam.

Kas attiecas uz “debesu kanceleju”, tad tā jaunajā gadā neapšaubāmi būs tuvāk jums, bet atkārtoju, tas būs atkarīgs no individuālās gatavības. Mēs nevaram “griezt visus pēc vienas šnites” (“грести всех под одну гребенку”): tas var nogalināt.

Dažādi spēki un to pārstāvji pacentīsies savā veidā iezīmēt šī gada svarīgumu, un katra puse to izdarīs “dāvanas” veidā. Katru savā veidā “apdāvināšu”, neskatoties uz to, kādai nometnei pieder “spēlētājs”.

Jums, Gaismas darbiniekiem, arī var tikt piedāvātas vilinošas veltes, ievedošas pat kārdinājumā. Tādējādi šis gads būs vēl viena jūsu noturības un ticības pārbaude. Eksāmeni jums kļūs komplicēti, gluži kā šaha spēle ar slavenu lielmeistaru. Uz galdiņa tiks noliktas visas jūsu labākās īpašības, eoniem sastrādātas. Spēle būs gracioza, izsmalcināta, un neviens, izņemot jūs, nespēlēs jūsu Gaismas partiju. Kāds un kurš ir jūsu partneris – tas būs uzdevums to atminēt.

Protams, bez komplicētiem spēles gada variantiem jums paliks jūsu iepriekšējie pienākumi: turēt Gaismu par katru cenu! Saglabāt tās kodolu visos apziņas līmeņos un apakšlīmeņos, neatslābināties, pastāvīgi raugoties uz kalendāru – 2020. gadu!

Mūsu tikšanās noritēs pastāvīgi uz iepriekšējā un jauna enerģētiskā pamata, tā ka gatavojieties paplašināt savu “debesjumu” viesu pieņemšanai. Mēs atnāksim ar jauniem uzdevumiem un ne tikai šim gadam.

Jūs mīlu vienmēr un vienmēr atrodos jūsos,

Jūsu Tēvs.

03.12.2019.

 

Atsūtīts 06.12.2019, pievienots 08.12.2019

https://pulsarvremeni.ru/otec-nebesnyj-o-sobytijah-novogo-goda/

Tulkoja Jānis Oppe