Татьяна Бреславская - ВЛАДЫКА ЭЛЬ МОРИЯ О НАСУЩНЫХ ВОПРОСАХ

Tatjana Breslavska - VALDNIEKS EL MORIJA PAR AKTUĀLAJIEM JAUTĀJUMIEM

19 12 02

Mēs veicām kārtējo seansu, šoreiz ar Valdnieku El Moriju. Jautājumu bija daudz, un pašus aktuālākos man gribas apgaismot.

Jautājums: Pašlaik mūsu Krievijas tirgus ir piepildīts ar ļoti daudzām bioloģiski aktīvajām piedevām (BAP), kas ražotas Amerikā, un ir parādījusies informācija, ka šis produkts, tāpat kā sabiedriskās ēdināšanas produkti un sportistu barība, mēslojumi ir inficēti ar parazītiem, kurus grūti izvadīt no organisma, lietojot to visu, ka cilvēks praktiski iet bojā. Vai tas tā ir?

Atbilde: Visās malās norit informācijas karš! Viens noieta tirgus cenšas izspiest otru. Ir formula: kas pārvalda informāciju, tas pārvalda pasauli. Ja ir pieeja info-kanāliem, var bez ieročiem iekarot visu pasauli. To šajā gadījumā izmanto Krievijas puse. Kas var būt vieglāk attiecībā uz cilvēku kā nenobiedēt viņu ar indēm un citām indīgām vai kaitīgām vielām zālēs un barībā? Ir arī citi paņēmieni, taču šis ir viens no pašiem pieejamākajiem un drošākajiem. Tas tiek izmantots praktiski jebkurā biznesā.

Jautājums: Vai patiesībā bija Krievijas vēsturē “mongoļu tatāru jūgs”, un, ja nebija, tad kas aiz tā slēpjas?

Atbilde: Nekāda “jūga” nebija, jūs ieveda maldināšanā “hronikas”, kuras rakstīja svešzemju “vēsturnieki”, – viņiem bija dots uzdevums nomelnot krievu tautas lomu savā tapšanā un attīstībā.

No sendienām katram krievam tika spiests virsū viedoklis, ka krievs – tas ir dzimtcilvēks, ka progress pieder tikai svešzemju pārstāvjiem. Patiesībā krievu kņazi un viņu karavīri bija īsti spēkavīri, kurus ne viegli bija salauzt. Jā, bija sadrumstalotība kņazistēs, taču jebkuru briesmu laikā tās apvienojās.

Taču tieši tajos laikos bija nācijas garīgais uzplaukums, kuru tad arī gribēja noklusēt.

Krievam daudzus gadsimtus tika kārta klāt “verga birka”. Tas iegāja viņa ģenētiskajā programmā un līdz šim laikam ietekmē attīstību. Nepieciešams visiem krieviem atbrīvot sevī “vergu”, pašu Krieviju atbrīvot no šī zīmoga. Jebkuras tautas vēsturē ir viņu “apkaunojoši” momenti, un daži no tiem ir sadomāti, radīti ar nolūku. Vai jūs varat pašlaik teikt par sevi, ka katrs no jums ir patiešām brīvs, vadoties vispār pēc dzīves apstākļiem uz Zemes (neskarsim saikni ar kosmosu)?

Jautājums: Vai tiesa, ka, ja pastāvīgi meditēt uz 5. dimensiju, klausīties augstu vibrāciju mūziku, iztēloties augstāko dimensiju ainas un tml., tad pēc kāda laika patiešām jutīsies šajā dimensijā un visu apzināsies, vadoties pēc šī stāvokļa, un vai vajag to darīt?

Atbilde: To, protams, darīt var un pat vajag laiku pa laikam (vislabāk grupā), taču, ja jūs sāksiet apzināties sevi 5. dimensijā, ko jūs darīsiet 3. dimensijā? Jums būs neizturami garlaicīgi, pirmkārt, otrkārt, jūs maz kas un kurš interesēs un turēs šeit: visa jūsu būtība būs virzīta augstumā, “pie zvaigznēm”. Pilnīgi nekomfortabls stāvoklis trešajam blīvumam!

Gaismas, tas ir, – jūsu, Gaismu nesošo, –  uzdevums ir pārvadīt viņu caur sevi, lai arī citi pakāpeniski izaugtu līdz jums. Vienam līdz “piramīdas” virsotnei ir grūti tikt, un arī jūsu mērķis ir tas, ka jūsu, jūsu Gaismas sagatavota noteikta apziņas (cilvēku) masa pati “grūdīs” jūs uz augšu, vienlaikus paceļoties arī ar jums. Tas ir Augšupcelšanās procesa kolektīvisma princips.

Jautājums: Vai mēs varam uzzināt par varbūtīgo “nākotnes koridoru” Krievijai?

Atbilde: Tūlīt es jums pašiem došu iespēju novērtēt visu situāciju.

Un mēs ieraudzījām Krievijas “enerģētisko izkārtojumu” pašlaik un nākotnē: pašlaik – centrā gaisma, kuru no visām pusēm cenšas apslāpēt melna masa, viss ir pastāvīgā kustībā. No tumsas puses parādās kaut kādi izaugumi taustekļu vai nagu veidā. Skaidrs, ka notiek cīņa.

Tālāk – diezgan blīvs un biezs tumšs fons (intuitīvi uztveras: vairākas desmitgades) (ap trijām), un pēc tam jau saredzama gaismas plūsma, kas pāriet spožā, gaišā sfērā. Lūk, tādu ainu mums parādīja Valdnieks.

Mēs pateicamies Valdniekam El Morijam un, pieņemot pārdomāšanai visu informāciju, apzinoties visu dzirdēto, izsakām nodomu ienest savu ieguldījumu kā Krievijas, tā arī visas Zemes kopīgajā Gaismas darbā.

02.12.2019.

 

Pievienots 02.12.2019

https://pulsarvremeni.ru/vladyka-jel-morija-o-nasushhnyh-voprosah/

Tulkoja Jānis Oppe