Татьяна Бреславская - Переход на новый уровень и подключение к памяти Вселенной

Tatjana Breslavska - Pāriešana uz citu līmeni un pieslēgšanās Visuma atmiņai

19 11 25

Es sveicu Gaismas Sistēmu “Savienība” un lūdzu komentēt to, ko es tagad sajutu un ieraudzīju.

Šodien mēs bijām liecinieki, ka tu sāki iziet uz jaunām Visuma kolektīvā saprāta robežām. Tam ir savi pamatojumi: tu esi gatava pāriet uz jaunu kolektīvās apziņas līmeni.

Iepriekšējais līmenis tev jau ir iziets kā etaps, un ir pienācis jaunu veikumu laiks, un konkrēti: tevi pieslēdza Visuma Vienotajai atmiņai. Tā ir viņas datu banka. Šeit ienāk VISU saprātu induktīvie un deduktīvie meklējumi. Aiz viņas ietvariem eksistē citas oriģinālas datubāzes.

Ko tev nozīmē šis pieslēgums: neizmērojamā, praktiski bezgalīgā šīs bāzes informācija atradīsies tavā rīcībā. Visu, kas tevi interesēs, tu varēsi atrast šajā formātā.

Tavs iepriekšējais līmenis lielāko daļu balstījās uz Galaktikas un piezemes telpas datubāzes pamatiem.

Vai mūsu grupas dalībnieki arī var tikt pieslēgti šai jaunajai datubāzei?

Caur tevi viņi tā vai citādi tajā piedalīsies. Tā ir lieliska iespēja VISIEM pāriet uz jaunu līmeni, kurš palīdzēs dažiem no grupas “izkustēties no nāves punkta”. Dalībniekiem ir sajūta, ka viņi stāv uz vietas un nekur nevirzās. Jau ir laiks absolūti VISIEM beigt tāda pasīva procesu novērotāja lomu. Laiks “ķerties savam vērsim pie ragiem” un drosmīgi mesties uz priekšu!

Visuma Centrs grib jūs iepazīstināt ar to substanci, kura ir pamats tā sauktajam "lielajam sprādzienam”, tas ir, ar VISA ESOŠĀ, VISA, KAS IR pamatu.

Šī “maģiskā substance” ir visa, kas ir, pra-matērija. Pieslēgums pra-matērijai sniedz milzīgu izzinošu spēku un ieslēdz visus sakaru kanālus ar Augstākajiem aspektiem un Augstākās apziņas pārstāvjiem (Augstākajām Būtībām).

Mēs droši zinām, ka daudzi no jūsu grupas sapņo par to, bet nezina, kā nonākt unisonā ar augšupejošajām enerģijām un to sastāvdaļām. Jums tagad ir atļauta pieeja šiem zināšanu “vārtiem”, Augstākā kosmosa Saprāta Visuma bibliotēkai.

Atveriet savu līdz-zināšanu, izsakiet gatavību redzēt, dzirdēt un just kaut ko lielāku, nekā tas apzināts agrāk. Galvenais: ticiet, ka jums atveras bezgalīgi izziņas apvāršņi uz radošo spēku Radīšanas vienotības pamata.

Tas ir jūsu jaunais IESVĒTĪJUMS!

Ar jums bija Gaisma Sistēma “Savienība”.

 

Pēc tam es tiku “noguldīta”, lai izvestu vai izskaustu visu to, kas traucē grupai ieiet tādā augstā sakaru kanālā. Un tieši katra no mums kanāli tika rūpīgi tīrīti kā “Augeja staļļi”. Bija ļoti grūti, lauza visu galvu, spieda sirdi, un es piesaucu palīgā draugus, tajā skaitā Aštaru Šeranu, savus Augstākos Aspektus un Ercenģeļus. Uzreiz kļuva vieglāk... “Netīrumu” straumes virzījās ātrāk, parādījās “gaismas maliņa”.

No šīs “maliņas” sāka briest gaismas caurulīte – sakaru kanāls mūsu grupai. Šķiet, ka uz šodienu tas bija viss...

PATEICĪBA VISIEM!!!

24.11.2019.

 

Pievienots 25.11.2019

https://pulsarvremeni.ru/perehod-na-novyj-uroven-i-podkljuchenie-k-pamjati-vselennoj/

Tulkoja Jānis Oppe