Татьяна Бреславская - БРАТСТВО ВОЗНЕСЕННОГО СИРИУСА ПЛАНЕТЕ ЗЕМЛЯ

Tatjana Breslavska - AUGŠUPCELTĀ SĪRIUSA BRĀLĪBA PLANĒTAI ZEME

19 11 17

Sīriuss “B” izsauc uz sakariem. Vakar mēs veicām ar jums Iesvētījuma ceremoniju augšupceltās zvaigznes Satis enerģijās. Šie iesvētījumi ir saistīti ar to, ka jums ir pienācis laiks visaptveroši piedalīties visas planētas Augšupcelšanās procesā, neieciklējoties visā tajā haosā, kurš pašlaik ir klātesošs uz Zemes.

Mūsu iepriekšējos vēstījumos mēs teicām, ka jums bija nepieciešams sakārtot visas savas zemes plāna darīšanas, noņemt visus jūs bloķējošos uzstādījumus kā mentālajā līmenī, tā arī Dvēseles līmenī. Jā, jā, arī jūsu Dvēseles līmenī mēdz būt jūs ierobežojoši uzstādījumi (bloki). Tas it nemaz nenozīmē, ka Dvēsele uzņēmās saistības, kuras attur jūs un jūsu attīstību: jūs paši ar savu dzīves pieredzi uzlikāt šos ierobežojumu slāņus, kas kļuva par šķērsli kā saiknei ar Dvēseli, tā arī viņas īsteno programmu izpildīšanai.

Sakarā ar to ir nepieciešams sevi atvērt pilnībā, atbrīvojoties no VISIEM ierobežojumiem VISOS līmeņos, kas tad arī būs sekmes progresīvajā kustībā “augšup”.

Jūs gaida Sīriusa Brāļi un Saules Brāļi. Mēs zinām, kas ir Augšupcelšanās un kādas grūtības var rasties tās ceļā. Ir kosmiskas būtības un pat veseli zvaigznāji, kuri grib izmantot iespēju ieiet jaunā kosmosa telpā uz citu rēķina. Tādiem pārstāvjiem ne reizi vien bija iespēja augšupcelties, bet viņi turklāt cieta neveiksmi kā sekas tam, ka planētas vai kosmiska mēroga būtības vibrācijām nepiemita vajadzīgā frekvence. Tie ir kā enerģētiski vampīri, kuri grib iedzīvoties uz citu rēķina.

Šajā gadījumā uzstājas visiem zināmā planēta Nibiru. Mēs jau ziņojām caur mūsu vēstnesi (Patrīciju), ka Nibiru grib izmantot Zemes un visa uz tā esošā Augšupcelšanās momentu. Un tas patiešām ir tā. Nibiru tika atgrūsta mūsu zvaigznes Augšupcelšanās momentā, un tagad nikni āķējas pie nākamās šī etapa iespējas, turklāt pieprasot to, kas, pēc viņu vārdiem, pieder viņiem, un konkrēti: derīgie izrakteņi un cilvēki. Jā, cilvēki, kurus viņi “radīja”. Rodas jautājums: bet vai tie ir cilvēki?

Pie visa tā ir jāatzīmē, ka gan pati planēta, gan tās valdnieki ir pieminēti senajos šumeru rakstos atbilstoši kā “Nibiru” un “Nefilimi”, par ko detalizēti stāsta izdaudzinātais zinātnieks Zaharija Sitčins (Zecharia Sitchin) savā grāmatu sērijā “Zemes Hronikas (“Хроники Земли[1]”)”. Viņš pārtulkoja senos hieroglifu pierakstus, kuros Nefilimi (jeb Annunaki) tiek parādīti kā gaismas sējēji uz Zemes, dievi cilvēku vidū, būtiski paātrinot mūsu civilizācijas attīstību.

Sīriusa Augstākās Padomes locekļi pret viņiem attiecas ne tik labvēlīgi, rekomendējot zemiešiem piesargāties no šīm būtnēm. Viņi saka, ka Annunaki nemaz nav dievi, bet reptiļu civilizācijas pārstāvji, kuri aktīvi iejaucas zemiešu attīstībā – no gaismas kodu izņemšanas no mūsu DNS līdz graujošai iedarbībai uz mūsu ekoloģiju, ekonomiku un burtiski uz visām interaktīvās globālās kopienas darbības sfērām.

Ļoti interesanti fakti par planētu Zeme un viņu iejaukšanos Zemes lietās ir sniegti grāmatā “Atlantīda; gaismas un tumsas cīņa” (“Атлантида: битва света и тьмы[2]”) (otrais “Sīriāņu atklāsmju” sējums).

Planēta Nibiru agrāk riņķoja ap Sīriusu C, taču tika atgrūsta, šai zvaigznei augšupceļoties aiz trešās dimensijas ietvariem.

Padomes locekļi atbilstošo debesu dinamiku aprakstīja tā: sākumā planēta devās uz Sīriusa A (tā ir zvaigzne, kuru mēs varam vērot kā gaišzilu punktu virs apvāršņa, tuvāko mūsu Saulei) pievilkšanas lauku, bet pēc tam sākās sava veida “gravitācijas volejbols” starp divām zvaigznēm – Sīriusu A un mūsu Sauli. (Sīriusa jaunās atklāsmes. Patrīcija Kori (Patricia Cori).)

Bet ne viss ir tik slikti. Jums ir savi Augšupcelšanās uzdevumi, un jūsu vadītāja Dvēsele nekad neatsacīsies no jums un jūsu mērķiem. Uzdevumi ir skaidri: tā ir plānveidīga un harmoniska Augšupcelšanās haosa un tumsas centrā. Kad jūs savu uzmanību saasināt uz galveno, nenovēršoties uz “blakus” lietām, ar kurām tumsa tiecas novirzīt tieši jūs, – neviens jūs nevarēs apmulsināt.

Tumsas pārstāvji un pelēkās masas bieži “dzied skaistas dziesmas”, kas ir izpušķoti un saldi meli. Jūs reizēm uzpērkaties uz šo “sīrupu” un novēršaties no galvenā. Tā ir savdabīga pretējās nometnes politika, un ir vērīgi jāielūkojas šajā “saldajā sīrupā”, kurš piepildīts ar skaistiem pravietojumiem, lai ieraudzītu patiesos nodomus.

Neviens un nekad manāmi neiejauksies jūsu pāriešanas procesā, bet mēs arī nekad neatstāsim jūs vienus. Mūsu Saules Sistēmas Gaismas Brālības Savienība aktīvi piedalās šī procesa novērošanā. Mēs visi cenšamies ar Gaismas Spēku Padomes atļautu metodi jums palīdzēt, taču galvenā un izšķirošā loma pieder tieši jums!

Jūs atnācāt uz Zemi kā vieni no labākajiem un vispieredzējušākajiem Gaismas darbiniekiem, kuriem aiz pleciem jau ir bijusi pieredze pāriešanā uz Augšupcelšanos. Tad no kā gan jums būtu jābaidās!? Atcerieties šo pieredzi, atcerieties to spēku, kurš jūs virzīja tajā virzienā. Kļūstiet tik aktīvi šajā gadījumā, cik prasīs laiks un apstākļi.

Šo pāreju ar Zemi jūs veicat pirmoreiz, un tas ir interesanti mums visiem! Jūs, kā pieredzējuši šī procesa inženieri, stāvat šīs kustības galvgalī. Jūs to izvēlējāties, un jūs arī tikāt izvēlēti.

Tā ir atbildība gan sevis paša, savas Augstākās Dvēseles, gan visas kosmosa kopienas priekšā.

Sīriusa Brālība veltīja jums savas enerģijas, lai pastiprinātu jūsu potenciālu visās nozīmēs, un mēs tajā skaitā atkal augšupceļamies kopā ar jums.

17.11.19.

 

Atsūtīts 17.11.2019

https://pulsarvremeni.ru/bratstvo-voznesennogo-siriusa-planete-zemlja/

Tulkoja Jānis Oppe


[1]Skat. https://www.litmir.me/a/?id=257 (Tulk. piezīme)

[2] Skat https://www.litmir.me/br/?b=133072&p=1 (Tulk. piezīme)