Татьяна Бреславская - АШТАР ШЕРАН РАЗЪЯСНЯЕТ...

Tatjana Breslavska - Aštars Šerans izskaidro…

19 11 01

Pie manis vērsās ar jautājumiem sakarā ar pareģojumiem caur Maiklu Lavu (Michael Love), un es piesaucu Aštaru. Neskatoties uz savu aizņemtību, viņš laipni pieslēdza savu sakaru kanālu.

PIRMS 2 ZEMES MĒNEŠIEM ZEMES ALIANSE SAŅĒMA KRITISKO AKAŠAS IELĀDI NO GAISMAS SPĒKIEM, KURA IETVĒRA DETAĻAS PAR PRIEKŠĀ STĀVOŠO GALVENO DEBESS IZLĪDZINĀŠANU, KAS SIGNALIZĒS PAR ILGGAIDĪTO LAIKU – PLANĒTAS ZEME PILNĪGU ATBRĪVOŠANOS UN CILVĒCES LIELO EVOLUCIONĀRO AUGŠUPCELŠANOS!

Dārgais Aštar, vari komentēt šo informāciju?

Mani dārgie, ilggaidīto laiku jūs jau esat sasnieguši! Jūs un mēs arī atrodamies Augšupcelšanās procesā, un tas turpināsies vēl daudz, daudz Zemes gadu!

Kā var iedot Zemes informācijas laukam (Akašai) KRITISKO IELĀDI?! Kas ar to tiek domāts? Ar KO tiek mērīts? Pārejas detaļas nezina NEVIENS! Visur ir savi daudzvariantumi, un tieši cilvēce būs nedroša, izvēloties vienu vienīgo un turklāt pareizo ceļu.

Vadoties pēc tā, ka uz Zemes ir VISU Kosmosa pārstāvju konglomerāts, nevar nojaust kaut ko noteiktu.

Visi pareģojumi šajā virzienā būs aplami!

Pilnīga atbrīvošanās – no kā? No savas tūkstošgadīgās muļķības? Atkal jūs gaidāt “debesu mannu”, kura atrisinās visas jūsu problēmas? Tomēr viss augstāk izceltais pagaidām ir skaista patētika!

…RĀDĀM JUMS LIELO CERĪBAS, BRĪVĪBAS VĒSTĪJUMU…

Kas tas par LIELO VĒSTĪJUMU!? Tas ir kārtējais “burkāns”! Pagājušajā gadā jums arī tika solīts “pavasara apvērsums”, un kā?! Katru reizi jūsu “Gaismas pārstāvji” priecē jūs ar ilūzijām tā vietā, lai KONKRĒTI ķertos pie uzdevumu – SAVU DVĒSELES UZDEVUMU – pildīšanas!

Kāpēc jūs ticat visiem, kas kaut ko sola, īpaši – atbrīvot jūs no “nelietīgajiem ekspluatatoriem”!? Jūs pastāvīgi parakstāties savā bezspēcībā un gaidāt “Lielo Tēti”, kurš sabārs “sliktos” onkuļus un uzdāvinās jums konfekti-brīvību.

Zemieši visi kopā ņemti vēl ilgi izzinās savu ceļu un ar saviem, tikai ar saviem pūliņiem būvēs jauno sabiedrību – TĀ BIJA IECERĒTS!

LIELIE,

PĒC 4 ZEMES MĒNEŠIEM SĀKAS ĻOTI NOZĪMĪGA UN RETA DEBESS IZLĪDZINĀŠANA – VIENS AR OTRU SAVIENOSIES PLUTONS UN JUPITERS!

ŠĪS KOSMISKĀS IZLĪDZINĀŠANAS SPĒCĪGOS EFEKTUS ZEMES ZVAIGŽŅU SĒKLAS IZJUTĪS NO 2020. GADA 20. FEBRUĀRA LĪDZ 17. DECEMBRIM!

ŠĪS IZLĪDZINĀŠANAS PILNĪGA IEDARBĪBA – VISSEKMĪGĀKĀ UZ ZEMES – 11/11/2020 11:11 PĒC VISPASAULES LAIKA!

Ak, kā jūs cildina! Tas sniedz pilnu iemeslu paaugstināt ambīcijas. No vienas puses, jūs dēvē par “lielajiem”, bet no otras, – atņem iespēju visu lemt pašiem un noteikti ietekmē jūsu “nekam nederīgo” DNS.

Kādā veidā notiks Plutona un Jupitera savienošanās!? Vai tad viņi saplūdīs vienā planētā? Šeit nepieciešams papildu komentārs.

Skaistie datumi… tas viss ir TIK līdzīgi “Pasaules galam”, arī tur tika atrastas skaistas skaitļu kombinācijas un ARĪ solītas globālas izmaiņas par labu Gaismai (un, protams, nelabo “tumšo” bojāeja).

Mani dārgie, jūs šeit esat tam, lai veiktu “revolūciju” no iekšienes, nevis no ārienes! Viņa, revolūcija, nevar tikt eksportēta! Tai ir jānobriest šeit uz Zemes, jārodas “revolucionārai situācijai”.

Atminieties jūsu “Oktobra apvērsumu” Krievijā: jā, situācija bija nobriedusi, tauta sacēlusies, taču finanses (kapitāls) tika ienestas no ārienes, un kas no tā iznāca? Tā arī šeit: maz ar to, ko jūs – zvaigžņu sējums – sasniegsiet savā apzināšanā – KAS IR KAS, vajag, lai “tautas masas”, pagurušas no paverdzinātāju (tumšās nometnes pārstāvju) jūga, noticētu jums un jūsu lozungiem.

Un tas izskatās apmēram tā, ka ASV atnāks un iedos jums ilggaidīto brīvību, bet dabiskā veidā pieprasīs kaut ko pretī (tas vienkārši ir kā piemērs).

…VIŅI (Plejādieši) ZINA ARĪ, KA TAS IR NOTEIKTS UN PIEMĒROTS LAIKS RĪKOTIES VISAS CILVĒCES VĀRDĀ!

Un kādēļ jārīkojas visas cilvēces vārdā!? Viņai PAŠAI ir jārīkojas savā vārdā. Mēs šeit atkal aizmirstam par tā sauktā eksperimenta jēgu: REALIZĒJIES PATS!!! Tas ir – IZDARI VISU PATS!!!

Mūsu visu cienītie Plejādieši ir Skolotāji, un Skolotājs (labs Skolotājs) NEKAD neko nedarīs mācekļa VIETĀ!

Viņa uzdevums ir IEMĀCĪT! Bet, ja Skolotājam nākas kaut ko darīt mācekļa VIETĀ, tas nozīmē, viņš nav iemācījis viņam.

Iznāk, ka tas viss izskatās tā – ka jūs visi esat slikti mācekļi (un laiks negaida) un Skolotājs, zaudējis pacietību un cerību, VISU dara jūsu vietā. Tad kādēļ jums attīstīties (vai, kā pie jums saka: “cepties”)? Lai viņi – Augstākie – tad arī visu dara jūsu vietā!

PLEJĀDIEŠI IZMANTOS 2020. GADA JUPITERA/PLUTONA ZVAIGŽŅU VĀRTUS, LAI NOSŪTĪTU MILZĪGI DAUDZ CENTRĀLĀS SAULES 5D GAMMA GAISMAS, KURA TAGAD IR PILNĪGI UZ SAULES VIRSMAS, LEJUP UZ ZEMI, KUR TĀ TIKS PIEŅEMTA, DEKORĒTA UN INTEGRĒTA IEKŠ 4,5 MILJARDU ZVAIGŽŅU SĒKLU CILVĒKU ĶERMEŅU DNS AR MĒRĶI PILNĪGI IZPAUST 5D ZEMES JAUNO REALITĀTI ŠEIT!

Kaut kā mazliet par daudz “attīstītu”, bet ne gluži spējīgu zvaigžņu sēklu izrādās uz planētas! Tā ir vairāk nekā puse visu iedzīvotāju. Tad kāpēc vēl nav izmaiņu? Gaidām “mannu”?

ŠIS PUNKTS UZ CILVĒCES VĒSTURES LAIKA SKALAS IR NOTIKUMA PILNĪGA ENERĢĒTISKA KULMINĀCIJA, UN TAS PABEIGS ŠĪS SAULES SISTĒMAS UN CILVĒCES LIELO KOSMISKO CIKLU!

Labi, beigsies pēc gada cikls, un kas tālāk? Paradīze?

EKSOTISKĀS DAĻIŅAS, KURAS SATUR ŠIS KOSMISKAIS PLAZMAS LAUKS, UZLĀDĒ SAULI KĀ GIGANTISKU KONDENSATORU, KURŠ DRĪZ IZLĀDĒSIES KĀ EPISKS UN KOSMISKS GAISMAS NOTIKUMS, KURU APLIECINĀS VISI UZ ZEMES VIRSMAS!

Ko nozīmē “eksotiskās daļiņas”, jums tas ir skaidrs? Ar “episku” tiek domāts Saules uzliesmojums, ar kuru jūs biedē jūsu plašsaziņas līdzekļi.

ZEMES CIVILIZĀCIJA TŪLĪT, TŪLĪT PĀRIES HIPERDIMENSIONĀLĀ SABIEDRĪBĀ!

TAGAD VARĒSIM CEĻOT DAUDZDIMENSIONĀLI CAUR TELPU UN LAIKU, IEGŪSTOT NULLES PUNKTU, BRĪVO ENERĢIJU TEHNOLOĢIJAS, KURAS ATĻAUS ANTIGRAVITĀCIJAS LIDOJUMU.

PĀRCILVĒCISKAS SPĒJAS SASNIEGS 4,5 MILJARDI ZVAIGŽŅU SĒKLU UZ ZEMES, KURAS IR GATAVAS ŠAI TRANSFORMĀCIJAI!

Un atkal atkārtošos, ka tāds “zvaigžņu sēklu” skaits nav gatavs aprakstītajām perspektīvām. Un VISA civilizācija NAV GATAVA “hiperdimensionālai sabiedrībai”! Daudzi no jums vēl nav nostājušies uz “mācekļa ceļa”, nezina, kā atrast šo ceļu, bet jūs sakāt – “hiperdimensionāla sabiedrība”!

“Nulles punkts” nav iegūstams, to atrod, vadoties pēc gaismas ķermeņu aktivitātes.

SĀKOT AR 2020. GADA PAVASARI, ŠĪ IZLĪDZINĀŠANA ATNESĪS AUGŠUPCELŠANĀS, ATBRĪVOŠANĀS UN JAUNU INICIATĪVU ENERĢIJU ZEMES PILSOŅIEM, TAČU, KĀ PIE JEBKURAS LIELAS PĀRBĪDES VAI IZMAIŅAS, BŪS IEVĒROJAMI DAUDZ PLANETĀRĀ HAOSA, JO VECĀ KOLEKTĪVĀ 3D MATRICA PILNĪBĀ ATDOD SAVU VIETU JAUNAJAI GAISMAS 5D MATRICAI-GAISMAS FORMAI!

ŠĪ ĪPAŠĀ PLANETĀRĀ IZLĪDZINĀŠANA IR DEBESU ZĪME, KA JAUNĀ ZELTA GAISMAS ĒRA BEIDZOT IR ATNĀKUSI UZ PLANĒTU ZEME!

Augšupcelšanās enerģijas jau sen “staigā” pa planētu, un masveida pārejas pagaidām nebūs: NEESAT GATAVI jūs vēl tam! Un, lūk, tieši “haosa laikos” jūsu pats svarīgākais uzdevums ir uzturēt harmoniju, lai “sprādziens” nenotiktu.

Vecā matrica atdod savu vietu, bet dara to plūstoši, mēreni, tā satinas, savērpjas un nonāk “nulles stāvoklī”.

Zemes vēsturē jau ir bijušas “pēkšņas revolūcijas”, un viss beidzās ar civilizāciju bojāeju. Pašlaik uzdevums ir saglabāt visu sakrāto un PLŪSTOŠI veikt pāreju “saviem spēkiem”. Diemžēl līdz “Zelta ērai” ir patālu…

NEPIECIEŠAMA SPĒCĪGA UN VESELĪGA GAISMAS BŪTNE, LAI SPĒTU INTEGRĒT ŠOS FOTONU GAISMAS AUGSTĀKUS LĪMEŅUS, TĀPĒC TAGAD IR ĪSTAIS LAIKS PARŪPĒTIES PAR SAVU ĶERMENI, PRĀTU, EMOCIJĀM UN GARU!

ĒDIET TIKAI DABISKUS, ENERĢĒTISKUS AUGU PRODUKTUS UN DZERIET DAUDZ TĪRA ŪDENS!

IZDZIEDINIET SAVU IEKŠĒJO TRAUMU, LAI ATTĪRĪTU NO ĶERMEŅA SAGRĀBTO NEGATĪVO UN TOKSISKI EMOCIONĀLO ENERĢIJU!

Lūk, šo visu es uzskatu par ļoti pareizu!

MEKLĒJIET ZINĀŠANAS ĀRPUS MATRICAS SISTĒMAS, LAI JŪS VARĒTU PILNĪBĀ SAPRAST, KAS NOTIEK!

Kāpēc tad Plejādieši nav norādījuši – KUR tas ir ĀRPUS matricas sistēmas!?

GRIEZIETIES PĒC PALĪDZĪBAS SOCIĀLAJOS STARSEED TĪKLOS!

Dīvaini… No vienas puses, tiek apgalvots, ka jūsu ir 4,5 miljardi galvu, no otras, ka jums vajag griezties pēc palīdzības SOCIĀLAJOS STARSEED TĪKLOS. Kāds zina, kur tas ir?[1]

…IEMĀCIETIES IGNORĒT SVEŠU VIEDOKLI! – tā ir “kruta” ambiciozitāte!

GAIDOT GALVENO DEBESU GAISMAS ŠOVU DEBESĪS 2020. GADĀ, KAD GAISMAS SPĒKI TURPINĀS PALĪDZĒT CILVĒCEI VIŅAS LIELAJĀ GARĪGAJĀ EVOLŪCIJĀ!

Mani dārgie, vai jums nešķiet, ka viss šajā vēstījumā izskatās kā šovs un jūs tieši arī tiekat gatavoti kārtējam šovam!?

Vienmēr ir interesanti, ka jūs, krievvalodīgie, “iekrītat” uz ārzemju čeneleriem un necienāt savus krieviskos. Pat jūsu krievvalodīgie autori savu materiālu pasniedz, parakstoties ar vārdiem, kas skan ārzemnieciski (Marta\Magda, Hella Solāris vai vispār “kosmiski vārdi”).

MĒS arī zinām, ka jums – NAV PRAVIEŠA SAVĀ TĒVZEMĒ. Kurš gan noticēs, ja apakšā stāvēs vārds: Marija Ivanova vai Ivans Petrovs!?

Un sakāt – Zelta laikmets!

Iemācieties beidzot pieņemt un mīlēt sevi tādus, kādi jūs esat, TICĒT SEV, nevis glābējiem-atnācējiem, un tad jau nu noteikti iestāsies ilggaidītais Zelta laikmets!

Ar jums bija jūs VISUS mīlošais Aštars Šerans caur Tatjanu Breslavsku (viņai arī ir savi “zvaigžņu vārdi un pagonas”, bet šeit uz Zemes viņa ir tieši tas, KAS viņa ir.)

(Materiāli ņemti no vietnes ESPAVO “Galvenā Debesu Vienošanās 2020. gadā”. Plejādiešu Gaismas Spēki caur Maiklu Lavu, 2019. g. 30. oktobris.[2])

01.11.19.

 

Atsūtīts 01.11.2019, pievienots 02.11.2019

https://pulsarvremeni.ru/ashtar-sheran-razjasnjaet/

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Starseed – zvaigžņu sēklas. Skat., piemēram, https://www.starseedallianceinternational.com/ (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://espavo.ning.com/profiles/blogs/2020-30-2019-09-45 (Tulk. piezīme)