Татьяна Бреславская - ОЧИЩЕНИЕ ОТ РАДИАЦИОННОГО ЗАГРЯЗНЕНИЯ И СОЗДАНИЕ МАНИФЕСТА ПРОТИВ ПРИМЕНЕНИЯ ЯДЕРНОГО ОРУЖИЯ

Tatjana Breslavska - ATTĪRĪŠANĀS NO RADIOAKTĪVĀ PIESĀRŅOJUMA UN MANIFESTA RADĪŠANA PRET KODOLIEROČU LIETOŠANU

19 10 29

Mēs veicām mūsu kārtējo meditāciju (Gaismas Spēku vebināru). Uz to mēs uzaicinājām Zemes Ciltstēvus un Glabātājus, iekšējās Zemes Gaismas Brālību un Saules Brālību, mūsu kosmiskās Gaismas Ģimenes, Skolotājus un Audzinātājus.

Mēs savienojāmies ar planētas kristālisko struktūru, īpaši svarīga mums bija Zemes transformējošo violeto kristālu piedalīšanās. Mēs savienojāmies arī ar Dievietes Izīdas Ametista templi zem Atlantijas okeāna. Šis Templis kalpo kā negatīvu enerģiju transformators un pārveidotājs. Tempļa kristālu izstarojums nodrošina planētas kristāliskās struktūras līdzsvaru, radot spēcīgu attīrošu efektu.

Mēs apvienojāmies kopā, lai savāktu visas enerģijas, piesārņotas ar radioaktīvajiem atkritumiem, un lai netiktu lietotas visu veidu kodolvielas. Mēs izveidosim savienību, lai attīrītu un pārveidotu šo nāvi nesošo parādību uz Zemes un atbrīvotos no tās.

Mēs saskaņojāmies, noharmonizējāmies, ko novēroja mūsu Augstākie aspekti. Zeme sūta spēcīgu Gaismas impulsu. Tās Gaismas daļiņas, kuras iet caur mūsu ķermeņiem, ietin visu planētu, radot apvalku, kurš uzsūc visas ar radiāciju piesārņotās enerģijas.

Mēs pievēršam īpašu uzmanību maksimāli piesārņotajām vietām. Mums sniedz informāciju par Černobiļas AES. Mēs sūtām uz šo vietu mūsu Gaismu un Mīlestību. Šajā vietā attīrošā plēve kļūst plānāka, un mēs nākam tai palīgā ar mūsu Gaismas un Mīlestības impulsu.

Mēs redzam, ka ārā nāk milzīgs melns stabs, ieliekam to kapsulā un aizzīmogojam ar Gaismu.

Lai notiek šo enerģiju transformācija visu vislielākajam labumam!

Mēs šajā reģionā būvējam enerģētisku Gaismas centru. Visi Eņģeļi strādā kopā ar mums, būvējot šo centru. Norit attīrīšana un transformācija, tāpēc ka, kaut arī ir pagājuši jau 33 gadi, šis reģions joprojām ir piesārņots.

Violetie kristāli sāk izstarot, sūtīt savus impulsus, lai pilnīgi neitralizētu kaitīgas vielas uz zemes virsmas un tās iekšienē, ūdenī, augos, dzīvniekos.

Visi violetie kristāli ieslēdzās vienlaikus, kļuva aktīvi. Pati Dieviete Neftīda vada šo procesu, pieņemot savā templī visu, kas ir jāattīra un jātransformē. Un mēs redzam, kā šīs enerģijas notek uz šo centru.

Zemes Glabātāji atgādina mums par šīs traģēdijas sekām, par to, ka šī informācija glabājas gan mūsu ķermeņos, gan Zemes enerģētiskās informācijas laukā. Tā satur baiļu, sāpju, ciešanu, slimību, neticības, vilšanās enerģiju.

No Lielās Centrālās Saules (LCS) ir devusies spēcīga Gaismas plūsma palīgā mums transformēšanai. Mēs paužam gatavību transformēt un veikt pārrakstīšanu Zemes informācijas laukā.

Lai Gaismas un dziedinošu enerģiju plūsmas uz visiem laikiem transformē un izdziedē šo ierakstu!

Arī Zemes kodolā šis sērīgais ieraksts ir saglabāts: mēs to redzam kā tumšu kapsulu un sūtām uz turieni mūsu Gaismu un Mīlestību.

No mūsu kopējās savienības, no LCS līst Gaisma, kura veic pārrakstīšanu Zemes laukā. Mums atgādina par visas cilvēces pirmajām bailēm, izjustām 1945. g. no kodolbumbas sprādziena Japānā. No šausmām toreiz nodrebēja visa pasaule! Jau toreiz dzima apzināšanās, cik bīstams ir šis ierocis. Un šīs bailes valda kopš tiem laikiem.

Mēs vadām Gaismu un Mīlestību uz šo bēdīgo notikumu. Dieviete Neftīda un Zemes Glabātāji atver visas savas enerģētiskās un gaismas šūnas, lai atbrīvotu mūs no šīm enerģijām. Šī atmiņa glabājas mūsos ģenētiskā līmenī. Bērni vēl arī tagad dzimst ar šo atmiņu.

Kosmosā mēs dzirdam OM skanējumu! Mēs pievienojamies šim skanējumam.

Mēs aicinām mums pievienoties Dvēseles līmenī visus cilvēkus, kas gatavi uzņemties atbildību par mūsu šodienu un nākotni, lai formulētu aizlieguma manifestu:

NĒ KODOLIEROČU RAŽOŠANAI un LIETOŠANAI!!!

Mums pieslēdzas tūkstošiem, miljoniem Dvēseļu, no mazām līdz lielām! Mēs kļūstam par milzīgu Gaismas kodolu! Visi mūsu Skolotāji, Eņģeļi, Glabātāji ieslēdz mūs centrā, kodolā. Mēs kopā ar visiem kļūstam par vienotu Gaismas kristālu, kurš nes sevī spēcīgu pamatu, spēcīgu informāciju.

MIERU ZEMES PASAULEI! NĒ KODOLIEROČIEM! NĒ KODOLKARIEM! NĒ KODOLIZMĒĢINĀJUMIEM!

Caur mūsu kristāla virsotni šī programma līst Zemes informācijas laukā, un notiks tās nolasīšana prāta un sirds līmenī, tā sāks izspiest visu negatīvo mūsu apziņā.

Iznāk Zemes Dvēsele, viņa ne par ko nežēlojas un iekļaujas mūsu Savienībā, sūtot savu impulsu katrā sirdī, to prātos, kuriem pēc amata ir jāglabā miers, kuri par to atbild, kuri ir norīkoti atbildēt par enerģiju tīrību, par visa esošā saglabāšanu uz Zemes, par miera, dzīves saglabāšanu.

Viņa sūta savu Gaismas impulsu, lai beidzot cilvēka saprāts kļūtu gaišs. Viņa mīl mūs un pieņem katru, tāpat kā Tēvs-Radītājs, un kā mīloša māte gaida mūsu pamošanos un apskaidrošanos.

Mēs saplūstam vienotā laika ciklā, lai pārvadītu dziedinošas enerģijas visai Zemes un Kosmosa sistēmai visu vislielākajam labumam, lai turpinātos dzīve un evolūcija visās pasaulēs, visos līmeņos.

Lai visas šīs enerģijas ved mūs pie uzplaukuma un labklājības, prāta un ķermeņa veselības, radīšanas prieka, mīlestības prieka!

Lai tās palīdz mums nonākt pie vienotas mūsu kopīgās dievišķības apzināšanās, pie viena avota – mīlestības avota!

Lai visi, kuros tas neatsaucas, pamet Zemes telpu vislabākajā veidā un iet prom uz savām malām neitralizācijai un transformācijai!

Gan mēs – Gaismas Ģimenes pārstāvji, gan visa cilvēce esam pilnīgi atbildīgi par katru domu, katru vārdu un rīcību!

Mēs redzam, kā aiziet tās enerģijas, kurām vairs nav vietas uz planētas dēļ augstu vibrāciju enerģiju ienākšanas Zemes laukā.

Mēs iedarbinājām attīrīšanās, transformācijas un atbrīvošanās procesu, un lai tas notiek pašā vislabākajā veidā visu visaugstākajam labumam!

Lai notiek tā!

29.10.19.

 

Pievienots 29.10.2019

http://espavo.ning.com/profiles/blogs/3776235:BlogPost:1879930?xg_source=activity

Tulkoja Jānis Oppe