Татьяна Бреславская - ПОСЛАНИЯ ЮПИТЕРА

Tatjana Breslavska - JUPITERA VĒSTĪJUMI

19 10 16

PIRMAIS VĒSTĪJUMS[1]

Problēmas ar veselību cilvēkiem sakņojas savu resursu nepareizā izmantošanā. Galvenais resursu avots ir jūsu dzīvības spēks, kurš ielikts visās šūnās. Šūna ir pilnīga un saprātīga, turklāt viņas rīcībā ir plašs enerģijas apjoms, saistīts ar kosmosa telpu. Kā šūnas barības pamata avots kalpo saprātīgas baktērijas, kuras atrodas kā pašā organismā, tā arī aiz tā ietvariem.

Izmantojot šīs zināšanas, jūs varat pilnīgi atjaunot savu veselību, ieskaitot traumas un šķietami neatgriezeniskus procesus, piemēram, smadzeņu un sirds muskuļa audu šūnu atmiršanu.

Mēs jums palīdzam šajā atjaunošanā, ja ir vēlme būt izdziedinātiem. Tāda viela uz Jupitera kā litijs palīdzēs jums atjaunot visu informācijas krāšanas procesu kopš dvēseles un virs-dvēseles dzimšanas: atmiņas atjaunošanu un apzināšanās līmeņa paaugstināšanu.

Virs-atmiņas iemantošana spēj jūs pārnest uz jebkurām kosmosa telpām. Mēs strādājam sadraudzībā ar Galaktisko Gaismas Brālību. Mēs – Jupitera Gaismas Brālība – esam tiešā veidā savienoti ar Saules sākotni, viņas enerģētisko barošanu un saprātu. Tāpēc mēs varam arī palīdzēt jums savienoties ar Saules Augstāko Saprātu, viņas enerģētisko potenciālu.

Mūsu vienotība ar Zemi un Sauli sniedz neierobežotas iespējas, lai atjaunotu bojātās vienības ne tikai atmiņai, veselībai, bet arī līdz šim nepieprasītajai kosmiskās pārvietošanās un informācijas apmaiņas sfērai – ar “Saprāta brāļiem”, un ne tikai mūsu SS.

Šo sakaru programmu jūs neizmantojat eoniem, kopš atrodaties uz Zemes, tālumā no Pirmavota. To ir iespējams aktivizēt. Šo programmu pirmām kārtām ietver smadzeņu rajoni, no kurienes saiknes atjaunojas jau tālāk pa visu ķermeni pa nervu kanāliem.

Tīmuss šeit spēlē aktīvu lomu. Aktivizēts tīmuss iekļaujas šajā sistēmā un sāk regulēt informācijas plūsmu gaismas impulsu veidā. Zinātne nav to pētījusi, jo nav redzamu pierādījumu, ka eksistē tāda programma fiziskā ķermeņa sakariem ar visu kosmosu.

Uz šodienu pagaidām viss.

Jupitera Brālība.

23.06.19.

 

OTRAIS VĒSTĪJUMS

Es piesaucu Skolotāju Ramusu. Es gribu tev pajautāt, kāda nozīme ir manai saiknei ar Jupitera (J.) kristālu, kas tas ir par kristālu?

J. kristāls – tas ir īpašs saiknes veids ar visu esošo, tajā skaitā arī ar tevi, dārgā. Tas ir informācijas sakaru kanāls, ar kura palīdzību Jupitera Augstākais Saprāts (JAS) saistās ne tikai ar galvenajiem Visuma punktiem, bet arī atsevišķām viņa daļām un indivīdiem (tādiem kā tu).

Tavs kontrakts ar J. tika parakstīts ļoti sen, tālā planētas Zeme senatnē, kad jau bija paredzams laiks pāriešanai uz jaunu apziņas līmeni. Planētas pārpolēšana arī ir saistīta ar J. programmu; viņš pašlaik ieiet savā aktīvajā fāzē šajā notikumā (pāriešanā\augšupcelšanā).

Plūstošais laiks tiek saskaņots J. annālēs, jūs esat pārvesti uz jaunu laika Staru atbilstoši saskaņošanai J. laika sakaru kanālos.

Tagad katrā mūsu Skolas dalībniekā būs tāda saskaņota saikne un pieslēgums sakaru pamata pārvadītājam – kristālam. Kristālam ir cilindriska forma. Atcerieties “faraona cilindrus”, ar kuru palīdzību varēja izdziedināties un sabalansēties. Ar šī kristāla palīdzību var ne tikai savienoties ar JAS, bet arī pieņemt dziedināšanu. Vajadzīga tikai prakse.

Mans nākamais jautājums: mani vakar savienoja ar Jupitera “Sauli”, kas tā ir par “sauli” un kāda ir šī savienojuma būtība?

J. Saule ir virtuāla, ja tā var izteikties. Viņa nav izpausta fiziskajā plānā, viņu nav iespējams ieraudzīt ar fizisko redzi. Tas ir Jupitera saprāta augstfrekvences centrs, kur dominē visi mehānismi savienojumam ar centrālo saprātu un Saules Sistēmas visu planētu, tajā skaitā arī Zemes, kodoliem. Šodien runa ir par Jupitera, viņa saprāta-saules ietekmi un lomu uz Zemes.

J. ir iegājis izšķirošajā fāzē periodā, kad augšupceļas kā Zeme, tā arī cilvēce, lai “nepazaudētu” eonu laikā visu cilvēces sakrāto, bet šo “visu” grib iznīcināt tie, kas vispār nav ieinteresēti, lai attīstītos cilvēku rase kā progresa dzinējs uz planētas. Tas viņus biedē, biedē tas, ka jūs ejat augšup septiņjūdžu soļiem. Protams, viņi ir noskaņoti negatīvi pret to, lai jums vēl būtu atbalsts arī no mūsu puses. Viņi zina, ka mūsu spēks ir varens un, mijiedarbojoties ar jums, jūs varat pilnīgi iziet no “varas vīru” kontroles.

Mūsu Saule, kā Jupitera Augstākais Saprāts, liek priekšā pārvadīt caur jums tās enerģijas un to informāciju, kura palīdzēs jums saglabāt visu sakrāto, visu zināšanu arhīvu, kurš glabājas jūsu smalkajos ķermeņos, katrā šūnā. Mēs jums palīdzēsim saglabāties un netikt iznīcinātiem, izformētiem, kā tas ir izdarīts ne reizi un ne divas vien un ko cenšas izdarīt arī tagad ar visiem līdzekļiem.

Kodola-saules enerģija palīdzēs jums noturēties gaismas frekvencēs un nekrist vibrāciju ziņā. Lai tas pagaidām izdodas “pirmrindas vienībai”, bet tādā veidā veicinās planētas un visa esošā uz viņas vibrāciju līmeņa saglabāšanos.

Ramus, sakarnieks J. Kretovam (Юрий Васильевич Кретов[2]) ir Astruss, tas ir līdzīgi tava vārda skanējumam. Vai starp jums ir kas kopējs, un vai ir saikne starp mani un J. K.? Pirms dažiem gadiem man tika iedota tāda pati lauku harmonizācijas prakse (“sfēriskā piegriešana”) kā Kretovam, vai tas ir nejauši?

Nekā nejauša, kā tu zini, nav. Jūsu saikne ir tāda: jūs esat pārstāvji no vienas un tās pašas Gaismas Ģimenes, kuras saknes ir Jupiterā.

Jūsu aspekti ir pie mums, un jūs ar viņiem mijiedarbojaties, saņemot to informāciju, kura uz šodienu ir aktuāla jums uz Zemes. Skolotājiem ir saskanīgi vārdi tās pašas nozīmes dēļ – viens sakaru avots ar Jupiteru.

10.07.19.

 

Trešais Jupitera vēstījums

Mūsu dārgie zemieši, mēs jums gribam pastāstīt par to, kas pašlaik ir vissvarīgākais, no mūsu skatpunkta, mūsu draudzīgajai un pat dzimtajai planētai Zeme.

Pati sarežģītākā problēma pašlaik – miera saglabāšana! Tas ir arhisvarīgi un arhisarežģīti. Valstu, kuru līderiem ir ne gluži attīstīta apziņa un kuras sliecas uz ambiciozām izpausmēm (Indija, Pakistāna, Koreja u.c.), rokās ir kodolieroči, kuri jebkurā brīdi var tikt palaisti. Jūs visi dzīvojat kā uz pulvera mucas.

Mēs jūs nebiedējam, bet gribam pievērst jūsu uzmanību, cik svarīga ir šī problēma un cik svarīgi ir domāt par miera saglabāšanu uz planētas. Aiz jūsu muguras notiek visdažādākās manipulācijas ar šo VISIEM nāvējošo ieroču izstrādēm un izmēģinājumiem. Līdz ar to pielietošanu vairs nebūs runas par lokāliem konfliktiem: tas skars burtiski visus un visu dzīvo.

Mēs gribam palīdzēt jums to saprast un ievērot visus nepieciešamos pasākumus, lai aizliegtu un neizplatītu šos ieročus. Mēs esam atbildīgi par visu, kas notiek uz Zemes, jo mēs ar jums esam saistīti enerģētiski, īpaši tagad, kad planēta pāriet uz jaunu apziņas līmeni, atbilstoši, arī laiku.

Mūsu priekšlikums jums: visām domājošajām būtnēm piedalīties programmā: kodolieroču neizplatīšana un neizmantošana uz visas planētas.

Šī programma ietver noteiktus noturēšanas kodus. Tās ir speciālas enerģētiskās informācijas programmas, kuras kā viļņveida sfēras noteiktā (pozitīvas gultnes) veidā iedarbosies uz visiem cilvēces prātiem, modinot viņus no pasivitātes uz darbību. Šajā gadījumā – uz darbību-protestu pret šiem ieročiem un to pielietošanas visu seku apzināšanos. Tas ir kā “pamodināšanas eliksīrs”.

Jūsu gatavība šo “eliksīru” uzsūkt būs jūsu, kā Zemes cilvēces rases, izaugsmes un attīstības rādītājs.

Jūs jautāsiet, kādā veidā tas notiks? Tas īstenosies bez kādas speciālas gatavošanās no jūsu puses un manipulācijām no mūsu puses. Izņemot tikai jūsu piedalīšanos kolektīvās meditācijās, kur notiks viss augstāk teiktais pašā augstākajā un, pēc kosmosa likumiem, ētiskākajā līmenī.

Mēs, Jupitera Gaismas Brālība, priecāsimies tādā gadījumā piedalīties mūsu kopīgajā miera radīšanas nodomā.

16.10.19.

 

Pievienots 16.10.2019

http://espavo.ning.com/profiles/blogs/3776235:BlogPost:1877758?xg_source=activity

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/tatjana-breslavska/25-tatjana-breslavska/2213-tatjana-breslavska-jupitera-skola-jupitera-bralibas-pirmais-vestijums (Tulk. piezīme)

[2] Skat. https://www.so-tvorenie-spb.ru/ (Tulk. piezīme)