Татьяна Бреславская - Крайон о Законе привлечения

Tatjana Breslavska - Krajons par Piesaistīšanas Likumu

Mūsu visu cienītais un mīlētais Krajons no magnētiskā dienesta atnāca pie manis uz sakariem pirms 12 gadiem, kad es internetā atradu informāciju par Elektromagnētisko Lauku Balansēšanu un gribēju izdarīt to pašu. Ar šo domu es aizmigu, bet nākamajā dienā viņš un viņa komanda laipni veica ar mani šo darbu. Bet tomēr es nekad netiecos kļūt par “viņa kanālu”, kaut gan vienmēr viegli un ātri savienojos ar viņu, pat caur “viegli noformētu domu”.

Lūk, arī šodien es tikai ar domu pieskāros priekšā stāvošajam vebināram "Piesaistīšanas likums un tā darbība apzinātā, zemapziņas un neapzinātā līmenī”, kad atnāca Krajons (no viņa šī informācija par šo likumu ir vienā no viņa grāmatām) un savienoja mani ar “laika pulsāru” galaktikas kodola magnētiskajā laukā.

Par “pulsāru” mums jau bija priekšstats, un mēs veicām darbu, noskaņojoties ar viņu.

Mani vienkārši “iebāza” šajā pulsārā, “salīmēja” ar viņu. Krajons teica, ka tas ir nepieciešams, lai sinhronizētu laiku ar to, ko jūs (es) vēlaties izpaust zemes līmenī. Turklāt nepieciešams veikt “laika dziedināšanas” aktu (ne dziedināšanu ar laiku). Un šeit es gribu vērsties pie viņa personīgi pēc izskaidrojumiem.

Krajons: ar laika dziedināšanu es domāju konkrētas laika frekvences ar konkrētu objektu, mūsu gadījumā – ar cilvēku. Jūs jau veicāt noskaņošanos un harmonizāciju ar “laika pulsāru”, bet, lai izpildītos vēlamais, pat lai piesaistītu enerģijas tam, ir “jāizdziedina laiks” – jāpadara tas viengabalains. Proti, eoniem ilgi atrodoties uz Zemes, jūs pazaudējāt stabilu saikni ar “patieso” laiku, jūsu laika frekvences tika fragmentētas, sajauktas.

Esmu lietas kursā, ka jūs esat veikuši un veicat meditācijas, lai piesaistītu jūsu dzīvē pārpilnību, bet turklāt jūs jūtat, ka nevarat atrast, saprast zināmu likumsakarību, kura PATIEŠĀM atklās jums ceļu uz to. Ar vienkāršu nodoma izteikšanu nepietiek.

Enerģijas, kuras varētu iet jūsu plānu realizēšanai, vadoties pēc domas impulsa, nesasniedz nosprausto mērķi. Tāpēc šajā gadījumā vajag papildu noskaņojumus un saskaņošanas.

Turklāt savās atbildēs grāmatās es pieminēju par nepieciešamo nosacījumu, lai harmonizētu cilvēka apzināto, zemapziņas un neapzināto saprātu Piesaistīšanas Likuma aktivizēšanai. Doma ne vienmēr rada. Ja attiecinām saprāta zemapziņas domu pret apzināto, tad parādās liela varbūtība, ka apzinātā doma konstatēs vai radīs to, ko grib. Bet turklāt vēl paliek neapzinātā saprāta “balss”, kura “ar vienu vēzienu” var pārsvītrot visu!

Nedomājiet, ka tas viss ir “arhisarežģīti”, mūsu (un jūsu arī) spēkiem ir visu vienkopus savienojoši instrumenti, un es šajā gadījuma vienmēr esmu ar jums sakaros.

Aicinu rīt pastrādāt ar to.

Ar jums bija Krajons no magnētiskā dienesta.

11.10.19.

 

Atsūtīts 11.10.2019

Tulkoja Jānis Oppe