Татьяна Бреславская - ГАЛАКТИЧЕСКИЙ ЦЕНТР О НЕПРОЯВЛЕННОМ ВРЕМЕНИ

Tatjana Breslavska - GALAKTIKAS CENTRS PAR NEIZPAUSTO LAIKU

19 09 17

Pilnīgi negaidīti un pēc zemes plāna standartiem ne pārāk piemērotā momentā mani savirpuļoja “neizpaustā laika” enerģijas (tā tika nosaukts šis process).

Un tagad es uzdodu jautājumu tiem, kas man var nokomentēt visu, kas man un caur mani tika nodots. Uz sakariem iznāca Galaktikas Centrs jeb, precīzāk, Galaktikas Centra Augstākais Saprāts.

Neizpaustais laiks – tas ir fizisks lielums, kurš nav atkarīgs no jūsu plāniem, emocijām un lēmumiem. Tā kā uz Zemes jūs visi mītat jums izpaustajā laikā, neizpaustais laiks paliek aiz jūsu esības skatuves, taču viņš eksistē un dzīvo savu dzīvi, tikai jūs nepiedalāties šajā scenārijā.

Tevi interesē: kādēļ mēs tev to parādījām un pat sākām veikt zināmu aktivizējošu darbu? Proti, daļu šī laika kā enerģiju, potenciālu vai rezervi jūs varat izmantot, lai paaugstinātu savu ekvivalenci un virzes kustību kā fiziskus lielumus vai to daļu (komponenti).

Mās saprotam, ka tas ne gluži ir saprotams jums, bet tas tā ir. Dzīvei uz Zemes jums principā ir visas nepieciešamās komponentes, bet jums, tāpat kā mums, jau interesē jūsu pieredze “ārpus ķermeņa”: iziešana uz daudzlīmeņu laika šablonu. “Ieslodzījums” Zemes laika ietvaros vairs neapmierina daudzus no jums, jums vienkārši kļūst par šauru, “smacīgi”, un mēs, nākot jums pretī, atveram papildu iespēju paplašināt laika ietvaru zonas. Tas jums ir ļoti aizraujoši un kas pilnīgi jauns!

Atverot sev šos jaunos laika vārtus, jūs šeit vairs nejutīsieties kā ieslodzījumā. Atklāsies jaunas iespējas kā uz planētas, tā arī visā kosmosa telpā. Un, protams, tā ir brīva sazināšanās ar savu kosmisko ģimeni un ar mums.

Ko mums vajag izdarīt, lai aktivizētu šo neizpausto laiku, un kā un kurš noteiks tā apjomu?

Nepieciešams sazināties ar “Laika komandu” Valdnieka Hronosa vadībā, un viņi izdarīs visus atbilstošos regulējumus.

Atzīsties taču, ka tas ar tevi notika ne nejauši: tu garlaikojies “vecajās enerģijās”, un tev sagribējās kaut ko jaunu, kādu “izlaušanos”, tāpēc tavi draugi no Centra arī atnāca pie tevis ar tādu priekšlikumu.

Vēl jautājums par laiku: nesen ar mani veica regulējumus ar “laika pulsāru”, man paskaidroja, ka šie sakari paredz attiecības jau ar nākotni.

Vai tā, nākotne, ir tāda tikai man, vai arī tas attiecas uz visas Zemes un viņas iedzīvotāju līmeņiem, un vai tas ir saistīts ar “šodienas” “neizpausto laiku”?

Caur tevi mēs pārvadām enerģijas un regulējumus, protams, pirmām kārtām TEV, kā “mūsu darbiniekam”, un pēc tam jau “vispārējai lietošanai”. Tas tev ir ierasts darbs, kaut arī tas ilga apmēram 3 dienas, pa porcijām.

Jūs taču apzināties, ka mēs nevaram jums aktivizēt kaut ko ļoti spēcīgu un nopietnu vienā reizē. Jūs vienkārši sadegsiet! Tu itin bieži kalpo kā adapteris kā saviem grupas biedriem, tā arī Zemes enerģijai. Lai gan ne tu viena.

Tu taču atceries, cik “skaisti” tas skanēja: augstfrekvenču enerģiju pārvadītājs. Bet pēc tam pēkšņi – superzemas! Kāda polaritāte! “Un kam ir viegli?” kā saka pie jums. Mēs jūs gatavojām tam, lai jūs varētu operatīvi pārvadīt gan vienu, gan otru. Neprasi to no citiem: visiem ir savi uzdevumi.

“Neizpaustais laiks” izplūst no Galaktikas kodola šķidrā magnētiskā lauka un ir tiešā veidā saistīts ar “laika pulsāru”, kurš arī dzimst šajā laukā. Izpētiet šo jautājumu paši, uzdrīkstieties!

Izmantojot iespēju, gribu pajautāt, kāda ticamība ir Interneta plašumos “staigājošajai” informācijai par “Filadelfijas eksperimentu”.

Mani neinteresē jautājums, vai šis eksperiments bija īstenībā vai nebija, mani ieinteresēja fakts par viena no izdzīvojušajiem dalībniekiem “vīziju”, konkrēti: pēc vairāk nekā simts gadiem Zemi pārvalda mākslīgs intelekts kristāla veidā. Cik liela ir tādas realitātes varbūtība, un no kā tas varētu būt atkarīgs?

Tev patiešām ir “kodīga daba”! Sākām ar “nevainīgu” laiku, bet tagad tu mūs “kurbulē uz visiem apgriezieniem”!

Daudz fantāziju un murgainu “atklājumu" jums ir šobrīd! Mēs jūs nenosodām, nebūt ne. Kurš grib taisnību, patiesību, tas to sev atklās. Vienota risinājuma vienalga nav. Zeme ir daudzu realitāšu un laika līniju kamols, atcerieties to. “Oblonsku namā viss sagriezies juceklī”...

Bet, kas attiecas uz “MI valstību”, tad tas eksperimentā ir atspoguļots kā brīdinājums visai pasaulei.

Atlantīda pielūdza kristāla “saprātu”, kurā bija ieliktas programmas (ļoti talantīgi tajos laikos bija programmētāji!) Ar ko viss beidzās, ir skaidrs visiem. Nevar dzīvā kodolu uzticēt mākslīgiem mehānismiem: tie iedomāsies, ka ir dievi! Mēs nezeminām kristāliskās pasaules apziņu, bet neiesakām arī celt viņu “debesīs”.

Neticība sev, SAVAM saprātam ved pie bēdīgām sekām. Pasauli un sevi pirmām kārtām var “vadīt” caur SAVU un TIKAI SAVU SIRDI! Viņa tad arī ir spēka, saprāta un radošā sākuma vispārējās mīlestības, vienalga, kā jūs viņu nosauksiet, centrs.

Atcerieties to!

Pateicos!

17.09.19.

 

Pievienots 17.09.2019

http://espavo.ning.com/profiles/blogs/3776235:BlogPost:1874022?xg_source=activity

Tulkoja Jānis Oppe