Татьяна Бреславская - приглашение на сатсанг с Владыкой Майтрейей

Tatjana Breslavska - Aicinājums uz satsangu ar Valdnieku Maitreiju 18.09.

DĀRGIE DRAUGI!

 

AICINU JŪS UZ satsangu ar Valdnieku Maitreiju

 

18.09. pulksten 18.00 pēc Maskavas laika (arī pēc Rīgas laika)

 

LŪDZU SAGATAVOT JŪSU JAUTĀJUMUS.

 

Maksa par dalību 200 rubļu.

 

Apmaksas nosacījumi:

 

Pārskaitījums uz Sberbank karti

kartes Nr. 4276 1340 0004 5480

 

PayPal: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

vai caur sistēmām Kontakt, Western Union, Golden Crown uz vārdu Breslavskaya Tatiana Dmitrievna

 

Sūtiet man vēstuli, norādot meditācijas datumu un apmaksas veidu uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Pēc tam es izsūtu jums norādi uz ieeju.


TAS KUNGS MAITREIJA

 

Tas Kungs Maitreija ieņem Kosmiskā Kristus un Planetārā Budas posteni. Viņš fokusē Kosmiskā Kristus starojumu Zemes evolūcijām. Maitreija deva solījumu mācīt mūsu dvēseles savā Ceļā, kļūstot par Bodisatvu. Viņš nāk pēc Dievišķās Mātes aicinājuma, lai glābtu Gaismas Nesējus, kuri pazaudējuši ceļu uz viņa Sakramentu Skolu.

 

Unikālais Valdnieks

Maitreija, tāpat kā Buda Gautama, ir pilnīgi pieņemts daudzās tradicionālajās Austrumu un Rietumu mācībās. Viņš ieņem spilgtu vietu starp visiem Lielajiem Bodisatvām, jo tiek saukts par to, kam ir lemts būt kārtējam Budam.

Stāsta, ka Gautama Buda izteicis pareģojumu, ka Maitreija atnāks kā nākamais Buda, lai atjaunotu īstenās Mācības pēc to krišanas un sabrukuma.

 

Vārda nozīme un spēks

Vārds “Maitreija” ceļas no “Maitri” vai “Mita” sanskritā. Tā ir pāli valoda. Tulkojumā nozīmē “draudzīgums”, “labvēlīgums”, “laba griba” vai “mīlestība”. Budisma Rakstos īpašība “Maitri” tiek definēta kā pretstats “niknumam” un tulkota kā “līdzcietība”. Ar vārdu “Maitri” tiek raksturots tas, kurš vēlas darīt cilvēkiem labu un nest viņiem to, kas reāli nepieciešams.
Maitri – tas ir viens no diženākajiem spēkiem Visumā. Tas ir tas, kas Bodisatvu mudina uz lūgsnu un vēlmi, lai citiem būtu visāda veida labklājība, bez jebkādas kaislības vai kāda atalgojuma gaidām. Maitri savalda mežonīgus zvērus un indīgas čūskas, novērš un nomierina fiziskas un mentālas sāpes, kā arī jebkādu ļaunumu, nodibina mieru un saskaņu cilvēces vidū. Absolūtie Budas no saviem ķermeņiem izstaro “Maitri” enerģijas, kuras aptver un caurauž visu pasauli, kā arī visur sēj mieru un prieku.

Nevaldāmos “Maitri” starus var arī vizualizēt kā nākošus no mūsu sirdīm. Tie ir līdzīgi adatveida stariem, kas sasniedz visu dzīvo uz planētas.

 

“Vai viņi atsauksies uz mīlestību?”

Savā diktējumā Tas Kungs Maitreija mums pastāstīja, ka aicinājums var kļūt par mīlošas labestības iemiesojumu: “...reiz mana galva noliecās pie manām rokām, un es biju dziļās pārdomās. Tas Kungs Gautama jautāja man: “Par ko gan tu domā, mans dēls?” Un es atbildēju: “Mans Tēvs, vai mēs spēsim iekarot viņu sirdis ar Labestību un Mīlestību? Vai viņi atsauksies uz mīlestību?”
Un mans Tēvs teica man, ka “...ja spēsi savā sirdī noturēt Mīlestības mirdzuma pilnību no veselām simt četrdesmit četri tūkstoši tonnām Mīlestības.
Ja pats nonāksi pie Mīlestības izpratnes, tad, protams, tu spēsi viņus iekarot ar šo mīlestību.” Un mana sirds plīsa pušu no prieka. Jo Tēvs man norādīja Mīlestības iepazīšanas Ceļu – kļūt par šo Mīlestību, ne tādēļ, lai iemantotu sev svētību no kopības ar mīlestību, bet lai glābtu dvēseles. Dēļ mana Dieva iemantošanas cilvēku sirdīs.
Es vēlos, lai jūs būtu es. Un ne pompozitātē vai lepnībā, ne iesvētīšanu iziešanā, lai paaugstinātu zemāko mirstīgumu, bet tādēļ, lai atcerētos, ka Tā Lielās Žēlastības dēļ, kurš virzīja mani, jūs paši varat kļūt par manu trauku.”

 

Pasaule, gaidot Maitreiju

Pirms Maitreijas atnākšanas pasaule atrodas drudžainās konvulsijās, kad tai uzbrūk dažādas epidēmijas un dabas katastrofas. Valdības pauž cietsirdību un iemieso korupciju. Sodi ir ļoti smagi un bargi. Reliģiskie institūti acu priekšā brūk kopā, demonstrējot pilnīgu analfabētismu un iesaistoties veselā virknē aizliegtu prakšu.

Lūk, fragments no sestā gadsimta ķīniešu teksta: “…un, lūk, kosmiskais taisnīgums sāk dominēt. Visa pasaule ir Karaļa Asūra gāzta, viņš ir atnācis ar septiņiem dēliem. Pat kalni brūk un izzūd skatam. Zeme kļūst par izdedzinātu tuksnesi. Taču tajā brīdī nokāpj Maitreija, kurš sēž brīnišķīgā tronī. Viņš it kā peld no Tušitas Debesīm. Un, kad Maitreija sasniedz Zemi, tad Dēmonu Karaļi ar savām armijām mēģina viņam pretoties. Taču tā vietā nonāk pie pilnīga zaudējuma no Bodisatvu neskaitāmajiem leģioniem, kas parādās uz gigantiskiem kaujas ziloņiem un lauvām un ir bruņoti…”

Maitreija dažādās kultūrās un reliģiskajās tradīcijās izpilda dažādas lomas. Tā ir Dharmas apsargāšana un atjaunošana, aizstāvība un aizsardzība, savu audzēkņu apmācīšana un tiešs kontakts ar tiem, kas viņu pielūdz.

Maitreija nokāpj šajā pasaulē, kad tā dreb no bezgalīgiem satricinājumiem. Viņš nokāpj kā Vēstnesis, Dievišķās Mātes sūtīts, lai glābtu Viņas bērnus, un parādās kā smaidošs Buda.

Viņš atnāk kā zinātnieks, pilnīgi veltījis savu dzīvi zinātnei, lai sludinātu alkoholiķiem un prostitūtām, egoistiskiem mūkiem un biznesmeņiem.

 

Smejošais Buda

Eksistē vēl viens Maitreijas portrets. Aptuveni tas ticis radīts Ķīnā 10. gadsimtā. Tas ir pilnīgs, tukls ar izspiedušos vēderu, smejošs Buda, pazīstams ar vārdu Hemp Beg Bandz (Bonza).

Šī priekpilnā figūra bieži tiek attēlota, sēžot un turot maisu, un viņu ielenc priecīgi bērni. Viņa ir plaši pazīstama dēļ jautrā un priecīgā rakstura, kā arī pārdabiskās spējas pareģot laikapstākļus. Kad cilvēki viņu redzēja slapjās sandalēs, meklējot sev patvērumu, tas nozīmēja – ir jāsāk līt lietum. Bet, kad viņš snauda uz tilta netālu no tirgus laukuma, sēžot tupus, bet viņa galva gulēja uz ceļiem, tas nozīmēja, ka varēja gaidīt saulainu laiku.

Viņa raksturā bija viena īpaša iezīme. Viņš pastāvīgi nēsāja sev līdzi somu, lai kur viņš neietu. Tajā viņš lika visu, ko jebkad bija saņēmis. Un, dabiski, soma kļuva par īpašas uzmanības objektu, īpaši no bērnu puses.
Viņi stundām viņam sekoja un mēģināja pat uzlēkt uz viņa, piespiežot atvērt savu somu. Un tādos gadījumos viņš lika savu somu zemē un pēc kārtas visu saturu no tās krāmēja uz zemes. Un pēc tam tikpat skrupulozi lika visu atpakaļ. Turklāt viņa uzvedību varēja raksturot kā “mīklainu”, kas patiesi pauda Dzen dabu.
Bet reiz viņam pajautāja, cik gadu ir šai somiņai? Un viņš atbildēja, ka tā ir veca kā Kosmoss. Šī cilvēka popularitāte sasniedza tādu līmeni, ka cilvēki ticēja, ka viņš nekad nav pieredzējis nāvi. Un visi šie gadījumi bija tikai priekšvārds vienam – viņš ir nākotnes Buda, atnācis miesā.

 

(informācija no Interneta)


Tatjana Breslavska

Atsūtīts 16.09.2019

Tulkoja Jānis Oppe