Татьяна Бреславская - ВЫСШИЙ РАЗУМ ВСЕЛЕННОЙ О СИЛЕ ПРАВДЫ И ЛЖИ НА ЗЕМЛЕ

Tatjana Breslavska - VISUMA AUGSTĀKAIS SAPRĀTS PAR PATIESĪBAS UN MELU SPĒKU UZ ZEMES

19 08 28

Mēs esam Visuma Saprāts, Gaismas grupa. Visuma Kodols, tāpat kā viss dievišķais, ietver ne tikai gaismu. Kodols atspoguļo radītāja Saprātu, viņa gribu un varenību, īstenojot viņa idejas, kas nāk impulsu (gaismas pakešu) veidā.

Šodien tevi ieinteresēja ideja par melu kā vairākuma valstu uz Zemes pārvaldes un politikas serdeņa stāvokli.

Kur ir šī serdeņa spēks? Par to cilvēces labākie prāti ir aizdomājušies eoniem, un šodien šī tēma ir vairāk nekā aktuāla, jo ir situsi stunda, kad meli paši par sevi zaudē savu pamatu, tiekot pārvērsti pelnos no gaismas, kura kā varena lava plūst uz planētu. Tie sakļauj savus spārnus, tiekot vilkti iekšā vispārējās evolūcijas torā. Un, jo vairāk tos iesūc šajā torā, jo vairāk un nekaunīgāk tie pretojas, pārkāpjot visus noteikumus un likumus. Tāpēc reizēm jums šķiet, ka patvaļa uz Zemes ir sasniegusi savu apogeju, bet tā ir tikai viena realitātes puse, un tā ne tuvu nav vadošā planētas un cilvēces apziņas evolūcijas šodienas etapā.

Divi pretstati – patiesība un meli – ir sasnieguši savas tuvināšanās fināla punktu, tāpēc kvēle ir īpaši spilgta, pūliņu enerģijas ir saspringtas līdz robežai, un tas viss var novest pie spēcīga sprādziena kā fiziskajā plānā, tā arī psihiskās enerģijas zonā.

Atliek viens uzdevums – noturēt līdzsvaru. Tikai nolīdzsvarojot šīs divas komponentes, var sasniegt turpmāko notikumu un augšupcelšanās harmonisku attīstību.

Neitralizējiet melu dominējošās pozīcijas sevī pašos, un jūs pārgriezīsiet enerģētiskos pavedienus, kas jūs savieno ar šo novecojošo spēku.

Norūdiet sevī cietu patiesības serdeni, mirdzošu un neuzpērkamu kā gaismas kristāls, un jūs pastiprināsiet gaismu, kura nāk no patiesības pamata. Viss ir jūsu rokās!

Ar jums bija Visuma Kodola kolektīvais Saprāts.

28.08.19.

 

Atsūtīts 28.08.2019

Tulkoja Jānis Oppe