Татьяна Бреславская - Хранители Земли об уровне радиации на планете и наших задачах

Tatjana Breslavska - Zemes Glabātāji par radiāciju uz planētas un mūsu uzdevumiem

19 08 23

Mēs, Zemes Glabātāji, ziņojam jums, ka radiācijas līmenis uz planētas pārsniedz pieļaujamās normas un mēs par to esam norūpējušies. No jums slēpj oficiālos datus par to. Proti, visi kodolizmēģinājumi Zemei nepagāja bez pēdām, nemaz nerunājot par avārijām atomstacijās, uz kuģiem un iekārtās. Ne jau nejauši mēs stimulējām tavu vēlēšanos noskatīties filmu “Černobiļa”, lai tu vēlētos aktīvi sadarboties ar radiācijas kontroles kosmosa komisiju.

Mēs pašlaik esam šeit, un mēs gribam iemācīt jums strādāt ar mums. Mēs jūs gatavojām šim momentam pirms nākšanas uz Zemi, un mēs domājām, ka pienāks moments, kad radiācijas līmenis kļūs bīstams dzīvībai. Ne visi dzīvie organismi ir spējuši un spēs turpmāk adaptēties pie tāda līmeņa, viņi izzūd, un jums tā ir mīkla: kāpēc? Līdz ar dažu dzīvo organismu izzušanu jums var sākties problēmas pēc ķēdes reakcijas principa.

Mēs jūsu cilvēka ķermeņos aktivizēsim tādus elementus, kuri var uztvert radiāciju un neitralizēt to (šeit runa ir, protams, ne par VISIEM cilvēkiem).

Neapšaubāmi, jums ne tuvu viss ir iespējams, bet kādu attīrīšanas daļu jūs savā vairākumā veikt tomēr varat. Daži varēs būt starpnieki starp lielākas jaudas uztvērējiem un attīrītājiem. Protams, visas šis iekārtas atrodas ne Zemes līmenī. Darbs nekādā gadījumā jums nekaitēs, tā vienkārši būs gribas un pacietības piepūle šo procesu veikšanā. Visi, kuros šī informācija ir atsaukusies, sajutīs mūsu aicinājumu, un visu pārējo (noskaņošanas) mēs veiksim paši.

Es gribētu uzdot jautājumu par “laika pulsāru”, kas tas tāds ir un kāpēc caur mani tika veikta sinhronizācija ar viņu vairākas dienas?

“Laika pulsārs” atrodas galaktikas centra magnētiskajā laukā. Proti, galaktikas centrs pastāvīgi izstaro dažāda lieluma viļņus, un, lai noskaņotos uz kādu noteiktu vilni, nepieciešams laika patēriņš. Šajā gadījumā noskaņošanās uz “laika pulsāru” prasīja no tevis trīs Zemes dienas.

Kādēļ to vajag? – Pulsārs – tas ir ķermenis, kurš pastāvīgi izstrādā noteiktas daļiņas, šajā gadījumā gaismas viļņveida daļiņas, kuras saistītas ar kosmosa laiku, ja to tā var apzīmēt. Dabā viss ir relatīvs, laika jēdziens – arī. Taču tas ir tas spēcīgais impulss, kurš ļauj jums uz Zemes atrasties sinhronizētā stāvoklī ar visām kosmosa izpausmēm. Vienkāršā valodā var teikt: būt pastāvīgi saskaņotiem ar kosmosa (dievišķo) plūsmu jeb relatīvo galaktikas laiku.

Pulsārs – radio- (radiopulsārs), optiska (optiskais pulsārs) rentgena (rentgena pulsārs) un/vai gamma- (gamma-pulsārs) starojumu avots kosmosā; šie starojumi uz Zemi nāk periodisku šļakstu (impulsu) veidā. Saskaņā ar dominējošo astrofizisko modeli pulsāri ir rotējošas neitronu zvaigznes ar magnētisko lauku, kurš ir noliekts pret rotēšanas asi, kas izraisa uz Zemi nākošā starojuma modulāciju. (Vikipēdija)

Galaktikas kodola magnētiskā lauka katra daļiņa satur noteiktu programmu. “Laika pulsārs” ir viena no tādām daļiņām ar savu noteiktu programmu. Tavs saskaņojums nozīmē pat ne harmonizāciju ar tagadni, bet relatīvi attālinātu nākotni, tas ir darbs ar apsteidzi.

Jūs taču atceraties vienu no saviem uzdevumiem, atrodoties uz Zemes – gatavošanos jaunam laikmetam. Jūs gatavojāt platformu pārejai no dzīves uz dzīvi, un tagad šis darbs turpinās, pateicoties izmaiņām kā uz Zemes, tā arī visā kosmosa telpā. Attiecieties pret to kā pret savu tiešo darbu ar pilnīgu mieru un darba prasmi, būdami pilnīgi kompetenti.

Es pateicos par visām atbildēm un ceru, ka mūsu turpmākie jautājumi kļūs jums skaidri un saprotami, pateicoties mūsu kompetencei un sadarbībai ar jums.

Ar mums bija Zemes Glabātāji.

23.08.19.

 

Pievienots 23.08.2019.

http://espavo.ning.com/profiles/blogs/3776235:BlogPost:1870504?xg_source=activity

Tulkoja Jānis Oppe