Татьяна Бреславская - ОЧИЩЕНИЕ ПРОСТРАНСТВА ЗЕМЛИ ОТ ЭНЕРГЕТИЧЕСКИХ ПАРАЗИТОВ

Tatjana Breslavska - ZEMES TELPAS ATTĪRĪŠANA NO ENERĢĒTISKIEM PARAZĪTIEM

19 08 12

Šodien es redzēju sapnī, ka es ņemu asins paraugus un veicu analīzi, lai noteiktu "CILVĒKS” vai “ATNĀCĒJS”. Analīzi sāku ar sevi personīgi, izrādījās, ka es esmu “CILVĒKS”.

No rīta mani atkal nolika enerģiju pārvadīšanai. Vesela enerģētiska saules sistēmas brigāde sāka darbu, lai no Zemes telpas izvestu enerģētiskus parazītus. Viņus, parazītus, sūca iekšā tam speciāli atvērtā portālā. Mana skatiena priekšā griezās daudz enerģētisku lamatu.

Tagad es gribu izjautāt manus Skolotājus par to visu. Paskaidrot situāciju atnāca Zemes Glabātāji.

Mēs – planētas Zeme Glabātāji padomē nolēmām, ka laiks Zemi atbrīvot no enerģētisko parazītu kundzības; viņi neticamā skaitā apdzīvo Zemi visos viņas plānos.

No šodienas noritēs astrālā plāna ģenerāltīrīšana, tas ietekmēs daudzus no tiem, kas aktīvi, tīši vai netīši, ir pieslēgti astrālajam plānam. Astrālā plāna zemu vibrāciju būtības ļoti sen parazitē uz tiem no jums, kas “patstāvīgi ražo tīru enerģiju”. Šajā gadījumā runa ir nevis par enerģētiskiem “piesūcekņiem un piesaistēm” cilvēkiem, bet par vietām uz planētas, kur notiek enerģijas atsūknēšana (tajā skaitā arī vietās, kur pulcējas milzīgi daudz cilvēku).

Jūs relatīvi esat iemācījušies attīrīties un aizsargāties no tā, taču uz Zemes ir ļoti spēcīgi enerģijas uzkrājēji, no kuriem būtu jāizvairās.

Ir starp jums arī tādi, kas ir absolūti līdzīgi jums, cilvēkiem, bet patiesībā ir bioroboti, kuri arī barojas no jūsu enerģijas, lai pildītu savus uzdevumus. Viņiem ir tieši tāda programma: uzturēt savus dzīvības procesus uz enerģijas nesēju rēķina jebkuriem līdzekļiem, neizvairoties arī “zagt” jūsu iekšējos orgānus un sistēmas, kaut gan laika gaitā jums uz planētas daudz kas ir sajaucies un praktiski “tīru” cilvēku ir palicis diezgan maz.

Mēs redzam, kā jūs visiem spēkiem cenšaties attīrīties un izdziedināties, bet konstatējam arī, ka tas nedodas viegli. Mēs atnācām jums palīgā. Ir atvērušies daudzi planētas attīrīšanas kanāli, un process norit pilnā gaitā. Tu taču nevis vienkārši to apliecini, bet esi arī aktīvs pārvadītājs-kanāls visu planētas enerģētisko nešķīsteņu izvešanai.

Mēs zinām, ka tas ne tuvu nav patīkams uzdevums, bet atceries taču, ka tu esi “KOSMOSA TĪRĪTĀJS”, ar ko ir domāta kā attīrīšana, tā arī dziedināšana, viengabalainuma iegūšana pēc daudzus gadsimtus ilgušās jūsu kā Gaismas būtņu fragmentēšanas un dezaktivēšanas.

Mēs domājam, ka tā jums ir priecīga vēsts un elpot uz Zemes pilnā šī vārda nozīmē kļūs vieglāk. Bet pati Māmuļa-Zeme ir superaktīva visā šajā procesā, ko jūs novērojat kā sekas visam tam, kas uz viņas notiek.

Mēs esam jūsu atbalsta grupa, un mēs vienmēr esam ar jums!

Zemes Glabātāji.

12.08.19.

 

Pievienots 12.08.2019

http://www.omartasatt.ru/publ/avtorskij_blog_tatjany_breslavskoj/blog_tatjany_breslavskoj/ochishhenie_prostranstva_zemli_ot_ehnergeticheskikh_parazitov/28-1-0-2241

Tulkoja Jānis Oppe