Татьяна Бреславская - ИЛЛЮЗИИ НАШЕЙ ЖИЗНИ ИЛИ ЖИЗНЬ В ИЛЛЮЗИЯХ

Tatjana Breslavska - MŪSU DZĪVES ILŪZIJAS JEB DZĪVE ILŪZIJĀS

19 08 05

Valdniek Melhisedek, es gribu tev uzdot virkni jautājumu, kas radušies pēdējā laikā. Kāda no mūsu meditāciju dalībniecēm tiekoties sāka attaisnot sevi un savu attieksmi pret lietām ar to, ka viss mūsu dzīvē ir ilūzija un viņas dzīve ne ar ko neatšķiras no citu dzīvēm, ka mēs no ilūziju loka iziesim tikai pēc šī plāna atstāšanas, vēl vairāk – mūsu meditācijas arī ir iluzoras. Ko tu vari teikt šajā sakarā?

Es sveicu jūs, mani dārgie, Vienotā Radītāja mīlestībā! Plūstot laikam, atkailinās visas pašas sliktākās cilvēciskās puses, un arī tas ir sava veida progress. Eoniem tās turpināja snaust un laiskoties kā čūska saulē, gaidot piemērotu momentu. Uzskatiet, ka tas ir pienācis līdz ar Saules Stariem, tās Saules, kura saucas Dievs, un viņa ir jūsos! Jūs paši viņu pamodinājāt sevī un esat sašutuši visu jūsu sadomāto ideālu brukšanas dēļ.

Jā, pasaulē viss ir iluzors, un nav vispār nekādas objektīvas patiesības, bet katrā etapā atkrīt vienas ilūzijas, un jūs ieejat citās. Uzskatiet, ka jums vajag katru pavasari mainīt savu ādu, turklāt atjaunojoties, kļūstot pavisam citādiem. Tāpēc, aizejot no vienām ilūzijām, neatgriezieties pie tām atkal, atjaunojiet tās, un jūsu dzīve kļūs daudz interesantāka, “nestingstiet” vecajā ādā.

Kad jūsu pirmrindas vienība izraujas uz priekšu, nojaucot daudzos to pašu ilūziju cietokšņus, turieties tai līdzi, jo jūs varat palikt “sildīties saulītē” vieni vienīgi, un tas būs skumji.

Kas attiecas uz jūsu meditāciju iluzorumu, tad tā ir “augstākās pilotāžas” ilūzija! Ar to palīdzību jūs varat iziet aiz viņu zemes plāna parastā loka ietvariem, paplašināt to apjomu, kas ļaus vairāk apzināties lietu un darbību būtību, un jūs paši sevi sāksiet uztvert jaunā veidā. Paplašināt savas apziņas ietvarus – tas šajā plānā arī nozīmē – paplašināt savu ilūziju robežas. Var taču teikt: tu esi iestrēdzis savās ilūzijās, un tu esi atpalicis no visiem.

Vēl šai dalībniecei tika nodots vēstījums, ka viņas “Dzīves Grāmata” vēl nav atvērta. Ko tas nozīmē?

Tas nozīmē, ka viņai vēl nav atklāti dzīves dabas un lietu būtības noslēpumi. Tas ciešā veidā ir saistīts ar to iluzoro loku, no kura viņa pagaidām nevar iziet. Bieži šo “Grāmatu” jums rāda sapņos vai meditācijās. Kad jūs to ieraudzīsiet atvērtu jūsu priekšā, tas nozīmē, ka jūs atrodaties uz pareizā ceļa un jums tiek atklātas dievišķas patiesības. Uzskatiet to par jūsu Mācekļa laika simbolu.

Vēl ļoti bieži tiek publicēta informācija par to, ka pēc mums tūlīt, tūlīt atnāks kuģi un mūs izglābs, jo uz Zemes kļūst ļoti bīstami dzīvot un tuvojas visa dzīvā bojāeja. Bet mēs – gaismas darbinieki – esam nopelnījuši šo glābšanu, pateicoties cītīgam darbam uz planētas.

Pavisam nesen mani Audzināji man pārraidīja, ka mums nepieciešams pašharmonizēties ar planētas apziņas asi, bet burtiski vakar pateica, ka mans (mūsu) uzdevums ir “Zemes ass nostiprināšana, ka Zemi grib iznīcināt un galvenais pašlaik – noturēt asi”.

Tā ir taisnība, ka uz Zemes dzīve mainās un Zemes ass noliekšanās dēļ notiek visdažādākās dabas kataklizmas. Tas ir saistīts ar milzīgi liela kosmiska ķermeņa parādīšanos saules sistēmā. Taču mēs jums varam apliecināt, ka šoreiz ir visas izredzes saglabāt uz planētas stabilitāti, tieši pateicoties jūsu klātbūtnei. Lūk, kāpēc jūs steidzami liek ierindā! Un tas nebūt nav tādēļ, lai nosūtītu pēc jums kuģus glābšanai!

Uz JUMS IR VISA CERĪBA! Visa Gaismas flote vēro jūs un ir gatava sniegt jebkādu palīdzību, taču tikai jūs ar savu aktivizēto gaismas sistēmu varat noturēt līdzsvaru. Jūs esat antenas, jūs esat gaismas akumulatori un izstarotāji. Jūsu sistēma ir gatava balansēt Zemes magnētisko lauku un noturēt viņas asi līdzsvarā. Jūs līdz šim laikam nenojaušat par sava potenciāla spēku.

Mani dārgie, esmu lietas kursā, ka jūs pastāvīgi vērš nost no galvenā, biedē un mulsina, tāpēc ka ir spēki, kuriem ir izdevīga planētas kā visuma zināšanu bibliotēkas bojāeja. Viņiem nemaz nepatīk, ka daudzi no jums šeit dzīvojošajiem arvien ātrāk un ātrāk sāk saprast: KAS IR KAS. Viņiem nav izdevīga jūsu iziešana no vergu stāvokļa, viņi turklāt zaudē avotu baroties no jūsu enerģijas.

Dārgie, jūs atnācāt uz Zemi kā brīvprātīgo pirmrindas vienība. Taču neviens jūs nenosodīs par to, ka jūs gribēsiet aiziet. Piesauciet savu gaismas komandu, jūs sapratīs un, protams, palīdzēs. Visi Gaismas Spēki jums PASTĀVĪGI sūta savu MĪLESTĪBU, tas arī ir VISAS dzīves pamats, atcerieties to.

Jūsu Valdnieks Melhisedeks.

04.08.19.

 

Pievienots 05.08.2019

http://www.omartasatt.ru/publ/avtorskij_blog_tatjany_breslavskoj/blog_tatjany_breslavskoj/illjuzii_nashej_zhizni_ili_zhizn_v_illjuzijakh/28-1-0-2239

Tulkoja Jānis Oppe