Татьяна Бреславская - АКТИВАЦИИ ИЗ ЦЕНТРАЛЬНОГО ГАЛАКТИЧЕСКОГО СОЛНЦА

Tatjana Breslavska - AKTIVIZĀCIJAS NO CENTRĀLĀS GALAKTISKĀS SAULES

19 05 02

Šorīt mani apgaismoja uzliesmojums, un varena gaismas būtne parādījās uz mana iekšējā ekrāna: Galaktiskais Kristus. Tā nav viena būtne, tā ir mūsu Galaktikas varenu būtņu grupa, un viņš (viņi) šajā laika periodā ir mani Skolotāji un vērsēji. Pēc apmainīšanās ar apsveikumiem mani savienoja ar tiem pārvadītājiem, kuri ir nodibinājuši sakarus ar Centrālo Galaktisko Sauli.

Pats Galaktiskais Kristus pirmais atnāca pie manis, lai es jau nu noteikti izteiktu uzticību sākumā viņam un pēc tam jau viņa aizbilstamajiem. Lieta tāda, ka es diezgan sen veicu ļoti rūpīgu sakaru pārbaudi ar jebkuru, kurš iznāk pie manis uz sakariem, jo ir pieredze nonākt “tumšo ”lamatās.
Neaprakstīšu enerģiju spēku, kādu sajutu, atzīmēšu tikai, ka mani vienkārši “iedrukāja” krēslā!
Nāk informācija, ka visa mūsu Zeme ir ietīta noturēšanas spēku “kontroles tīklā”. Šis “tīkls” ir “uzmests” viņai apkārt kā uz virsmas, tā arī iekšienē.

Mēs visi esam pakļauti ļoti stingrai kontrolei, un pirmām kārtām, ar mērķi neļaut “pamosties”, neļaut mums kļūt par pilnīgi patstāvīgām domājošām būtnēm.
Mūs ar visiem “iedomājamajiem un neiedomājamajiem” līdzekļiem attur no attīstības, un cilvēki savā vairumā nav vainīgi pie tā, ka viņu apziņa nevar spert ne soli savā evolūcijā.
Viņi ir pakļauti šim noturošajam spēkam eoniem.

Kad runa bija par tā saukto “aizsegu” pār Zemi, ar to bija domāts tieši šis kontrolējošais tīkls. “Aizsegs” nekādā veidā neveicināja mūsu attīstību, un atrunām, ka tas bija sava veida nodrošinājums pret Zemes “inficēšanos ar vīrusu” no visa kosmosa, nav nekāda reāla pamata.
Mūs ar nodomu ietin šis “tīkls” ar mērķi neļaut attīstīties. Tas ir sava veida psihotrons ierocis, kurš nospiež mūsu psihi un domāšanas procesus.

Jūs visi zināt, ka kosmosa enerģijas veicina pārkārtošanos visā kosmosā, tajā skaitā arī uz Zemes. Mēs tiešā veidā vadām šo procesu no Centrālās Galaktiskās Saules, un mums ir vajadzīgi tāda spēka Gaismas pārvadītāji, kuri konkrētās vietās var neitralizēt visus šos noturēšanas līdzekļus (Galaktiskais Kristus).

Manu Mer-Ka-Ba uzlādēja ar enerģijām no Galaktiskās Saules. Mans lauks ieņēma tādas intensitātes Gaismas spēku, kādu vien es spēju pieņemt un integrēt sevī. Aktivizējās visi atbilstošie kodi, notika piepildīšanās šūnu līmenī, visas šūnas sāka vibrēt. Es pakāpeniski kļuvu par visu starojumu, kas ved pie apziņas attīstības noturēšanas un tml., aktīvu neitralizētāju un transformētāju.

Es uzdodu jautājumu manam Skolotājam: agrāk es jutu visu pār-izstarotāju iedarbību, īpaši lielos tirdzniecības centros; es precīzi varēju norādīt, kur tie atrodas, bet turklāt es jutu diskomfortu un pat reiboni.

Kas izmainīsies pēc tam, kad mans lauks spēs neitralizēt šīs enerģijas, kā es jutīšos?

Ar jums pašā aktīvākajā veidā mijiedarbosies Zeme. Zem jūsu kājām tiks radīts lauks, kurš “uztvers” visu to, ko jūs “vāksiet” un “vedīsiet” dziļi Zemē uz pārstrādi un transformāciju. Jūs vienmēr būsiet sakaros kā no augšas, tā arī no apakšas.
Tas būs darbs komandā, un visi cits citam palīdzēs. Nekas tāds uz planētas vēl nav bijis, un jūs kļūsiet par vienu no eksperimentālajām grupām. Jūsu vēlēšanās un gatavība būs zīme, ka ar jums tiešā veidā sāks strādāt no Centrālās Galaktiskās Saules.

Kas attiecas tieši uz tavu pašsajūtu, tad tava speciāli aktivizētā MER-KA-BA būs aizsargskafandrs, un tava pašsajūta nepasliktināsies.

Paredzu jautājumu: kāpēc jums, cilvēkiem, ir jādarbojas kā atstarotājiem, transformatoriem un neitralizētājiem un kāpēc mēs bez jums nevaram iztikt un to visu neitralizēt ar magnētisko viļņu un spēka lauku palīdzību?

Atbildu: tā ir daļa no jūsu kontraktiem, daļa no jūsu eksperimenta: uz ko jūs tieši esat spējīgi zemes plāna blīvuma apstākļos. Ja mēs apliksim apkārt Zemei savu tīklu, tas var izraisīt vēl niknāku noturēšanas spēku reakciju un pat novest pie kara. Bet jūs kļūsiet par sava veida “mobilajām ierīcēm”, un jūs būs grūti izskaitļot. Ar katru no jums būs Gaismas komanda. Turklāt mēs izmantojam VISAS metodes, lai pārvestu cilvēci uz Gaismu, un šī būs vēl viena.

------------------------------------------------------------------------------------

Nākamajā dienā mēs ar grupu veicām meditāciju par šo tēmu. Mēs savienojāmies ar saviem augstākajiem aspektiem, ar saviem Galaktikas Augstākajiem Es, ar Galaktiskā Kristus enerģijām.
Mūsu skolotāji vēlreiz uzsvēra šī jautājuma miermīlīgas atrisināšanas paņēmiena īpašo nozīmi.

Mēs iegājām Centrālajā Galaktiskajā Saulē un savienojāmies ar gaismas Arhitektiem, kuri sāka strādāt ar mums, formējot mūsu ķermeņus, kuri satur īpašas noturēšanas spēku neitralizācijas frekvences.
Mēs izgājām mūsu gaismas ķermeņu testu, lai pārbaudītu augstu enerģiju caurlaišanu no Galaktikas centra. Viss, kas traucēja aktivizācijai, tika iztīrīts, aizvākts. Notika apziņas matricas pārstartēšana, un tā pārskaņojās tādā veidā, lai atbilstu tikko aktivizēto gaismas ķermeņu līmenim. Mēs miniatūrā sākām atbilst Galaktiskās Saules modelim.

Sākās izlīdzināšana pa Galaktikas asi saiknei ar vienoto centru. Vienlaikus sākās arī izlīdzināšana ar Zemes asi. Enerģijas, kuras mēs neitralizēsim, pa asi ies zemē līdz pilnīgai neitralizācijai.
Šajā aktivizācijā ir ņemti vērā radiācijas starojuma līmeņi. Mūsu uzdevums – ne tikai neitralizācija, bet arī prasme aizsargāties no starojumiem. Katram ir uzstādīts savs aizsardzības līmenis, drošuma līmenis smalkajā enerģētiskajā plānā, visos ķermeņos, orgānos, centros.
Atkal sākās traucējošu enerģiju aizvākšana, notika enerģētisko apvalku nomaiņa. Īpaša uzmanība tika pievērsta mūsu smadzenēm, notika smadzeņu atmiņas attīrīšana. Galaktiskais Kristus ienāk mūsu atmiņā, ieliekot savus gaismas kodus.

- Pieņemiet mani sevī!
- Mēs pieņemam tevi, Tēvs! Mēs saplūstam ar tevi, kļūstam par tevi!

Notiek abpusējas saplūšanas process: mēs saplūstam ar viņu, un viņš ienāk mūsos. Mēs uzsūcam viņu ar visām šūnām. Tas ir ļoti augts apziņas, atbildības, dvēseles visaugstākās gaismas līmenis, mēs kļūstam par šo saturu.

- Mēs – dzīva dievišķa Gaismas un Mīlestības būtība, kas aktīvi to visu nes cilvēkiem un Zemei!

Tādējādi mēs pilnīgi atveramies un aktivizējam savas dvēseles programmu, mēs atrodamies vienotā dievišķā plūsmā, aktīvi radot visās pasaulēs un dimensijās. Mēs esam daudzdimensionālas Gaismas būtnes, kas nes progresu, mēs esam par miermīlīgu attīstību visās pasaulēs. Tā ir mūsu dievišķā būtība.

Un lai tā izpaužas pašā vislabākajā veidā, un lai Gaisma, kura nāk caur mums, sasniedz visu esošo uz Zemes un vislabākajā veidā veicina progresu.

Lai Gaisma, kura nāk no mums, kļūst katram par to bāku, kādā mērā tā nepieciešama šeit un tagad.
Nav šķēršļu Gaismai, kura nāk caur mums, Gaisma caur mums līst mierīgi, harmoniski, piesūcinot visu ar mīlestību un dzīvesprieku.

Lai Gaisma, kura līst caur mums, pamodina katru, veicinot attīstību, un lai prieka sajūta atver acis uz atrašanās uz Zemes patieso būtību.

Gaisma ir mūsu dzīves jēga un aizsardzība, mūsu radošais potenciāls, pārpilnība un labklājība, veselība, mūsu pasaule. Mēs priecājamies dalīties tajā visā ar visiem, kas gatavi atvērties Gaismai.

Mūsu Māte-Zeme iet kopā ar mums un sūta savu Gaismu pretim plūsmai no CGS. Norit spēcīga mūsu nostiprināšana ar šīm divām plūsmām. Mēs gaidījām šo tikšanos, šo aktivizāciju eonus. Viss dievišķais potenciāls ir mūsu iekšienē, un tas aktivizējas pašā vislabākajā veidā.
Lai šī aktivizācija veicina mūsu Augšupcelšanos vislabākajā veidā!

Vienlaikus ar to aug arī mūsu atbildība. Pats Galaktiskais Kristus katram ir kļuvis Skolotājs, Vērsējs, kļuvis par to Sauli, kura tad arī ir katrs no mums.
No šī brīža mēs dziedinām veselas kosmosa telpas, tos Zemes apgabalus, kuri prasa dziedināšanu. Mūsu gaismas lauki daudzkārt palielinās, sirds ir prieka pilna!

- Nu tad saglabāsim šo prieku kā mūsu ceļa zvaigzni Augšupcelšanās procesā, visas mūsu dzīves procesā!

Mēs pateicamies visiem, kas izteica mums augsto uzticību!

19.05.01.

 

Pievienots 02.05.2019

http://www.omartasatt.ru/publ/avtorskij_blog_tatjany_breslavskoj/blog_tatjany_breslavskoj/aktivacii_iz_centralnogo_galakticheskogo_solnca/28-1-0-2191

Tulkoja Jānis Oppe