Татьяна Бреславская - ПОСЛАНИЕ ВЛАДЫЧИЦЫ МАРИИ

Tatjana Breslavska - VALDNIECES MARIJAS VĒSTĪJUMS

19 04 25

Es sveicu jūs, mani mīļie! Es sveicu jūs Pavasara enerģijās un Lieldienu priekšvakarā!

Es gribu, lai jūs visi dzirdētu manu apsveikumu, tāpat kā jaunā Pavasara elpu. Es jums novēlu pamošanos no miega un enerģiju drīzāku pacelšanu. Mēs visi ar nepacietību gaidām jūsu galīgo pamošanos un sevis pašu satikšanu kā atjaunotiem, piepildītiem ar optimismu un vēlēšanos dzīvot spilgtu, neatkārtojamu dzīvi.

Es saucu jūs pie sevis, uz jūsu Dvēseles līmeni, kur mēs varam parunāt kā labākie draugi pēc ilgas šķiršanās. Kad jūs laidāties lejā uz Zemi, jūs bija pilni ar radošiem plāniem un degošu dvēseli. Grūti noticēt, ka daudziem no jums tas ir “iegrimis aizmirstībā” un jūs esat kļuvuši tādi paši inerti un garlaicīgi, kā tie jūsu brāļi-zemieši, kurus tieši jūs arī gribējāt pamodināt īstenai dzīvei.

Es ar visu sirdi saprotu, ka inertuma enerģijas iesūc zemes līmeņa blīvumos, bet, lūdzu, papūlieties, saņemiet dūšu, lai galīgi nostātos ierindā!

Mēs jums nesolām “saldas veltes” un kukuļus, atkal stāv priekšā dvēseles darbs un pūliņi, bet, mūsu mīļie, laiks ir pienācis, un tas nestāv uz vietas. Jūs varat palaist garām iespēju atdzimt, un tad atkal nāksies gaidīt eoniem ilgi.

Mēs nākam pie jums atkal un atkal, lai izrautu jūs no visu reliģiju vilinošo solījumu “lipīgajām ķepām”, kur dominējošā definīcija ir “laimīga aizkapa dzīve”, vai sociumā – krāšanas “ģenerālā līnija” materiālās labklājības vārdā.

Līdztekus tam mēs ĻOTI priecājamies, ka jūs, kuri ir apzinošies un saprātīgi, skaidri jūtat planētas, sabiedrības enerģētisko noskaņojumu, skaidri redzat visas cilvēces “sakumpuma” cēloņus un ar visiem spēkiem cenšaties ienest savu ieguldījumu gaismas spēku pārsvaram.

Jūsu akcijas miera labā, planētas uzturēšanā enerģētiskā tīrībā, jūsu tiekšanās atrast kopīgu valodu ar Zemes dabu, ar pašu tās būtību, kvēlā vēlēšanās atvērt acis visiem uz notiekošo un uz to, kas guļ pamatā visām manipulācijām ar cilvēkiem un resursiem, izraisa mūsos sajūsmu!

Un šajās pavasara enerģētisko plūsmu uz Zemi dienās es pievienojos jums visiem, piepildot jūs ar savu nerimstošo mīlestību un dvēseles prieku!

Es sūtu jums tik daudz enerģijas, cik katrs no jums var pieņemt ar plaši atvērtu sirdi!

Pieņemiet manu mīlestību, un lai tā kļūst par jūsu mūžīgo dzinēju nerimstošā izaugsmē un iecerēto uzdevumu īstenošanā!

Es esmu ar jums – Valdniece Marija.

19.04.25.

 

Pievienots 25.04.2019

http://www.omartasatt.ru/publ/avtorskij_blog_tatjany_breslavskoj/blog_tatjany_breslavskoj/poslanie_vladychicy_marii/28-1-0-2189

Tulkoja Jānis Oppe