Татьяна Бреславская - Сознание Сириуса передает сознанию пробудившегося человечества огромный привет

Tatjana Breslavska - Sīriusa apziņa pamodušās cilvēces apziņai nodod milzīgu sveicienu

14 TBSīriusa Skolotājs (Logoss)

12.12.20.

Sīriusa apziņa pamodušās cilvēces apziņai nodod milzīgu sveicienu un vēstījumu, beidzoties Zemes pāriešanai uz jaunām kosmosa frekvencēm.

Mēs, jūsu brāļi, neviltoti priecājamies par šo faktu. Tūkstošgadēm mēs ar citiem Galaktikas Federācijas pārstāvjiem gatavojām šīs pāriešanas plānu. Nejaušību nedrīkstēja būt. Ir noticis ļoti sarežģītas kosmiskas operācijas laimīgs atrisinājums. Mēs apsveicam visus mūsu civilizācijas (Sīriusa) pārstāvjus, kuri strādā uz Zemes, mēs apsveicam arī visus zemiešus.

Tagad, pēc tāda triumfa, lielāka loma tiks piešķirta visas cilvēces eksāmenu turpmākai norisei – likšanai uz “brieduma sertifikātu”. Tas ir ļoti svarīgs eksāmens, un jūs jau to liekat.
Drīz būs zināmi šo eksāmenu rezultāti, un labākie no labākajiem tiks aicināti būvēt jaunu pasauli uz jaunas Zemes. Katrs no jums iesniegs savu “būvplānu”, un mēs uzmanīgi katru no tiem izskatīsim. Vērā tiks ņemti arī jūsu iepriekšējie “radījumi”, viss jūsu radošais potenciāls un nopelni.

Mēs uzticam jums jaunās Zemes radīšanu. Mēs uzstāsimies tikai novērotāju un konsultantu lomā, galvenās lomas tiks piešķirtas jums.

Pašlaik Zeme un cilvēce augšupceļas caur mentālo slāni, kurš radīts uz Sīriusa. Tas ļaus iziet sagatavošanos jaunas pasaules būvēšanai uz Zemes. Visi augšupcēlušies visu darīs ar “savām rokām un smadzenēm”. Mēs sagatavojām darbam jūsu smadzenes, sagatavojām viņas jaunas informācijas pieņemšanai un pārstrādāšanai, prasmei sintezēt un radīt jaunus algoritmus.
Jaunas enerģētiskas izbūves pie jums jau darbojas.
Mēs uzņemamies apgādāt jūs ar visu nepieciešamo “instrumentu” sekmīgam radošam darbam. Turklāt katrs, kurš vēlas, var paziņot par gatavību strādāt ar mums, mācīties pie mums. Mēs labprāt pieņemsim visus interesentus. Skaits – neierobežots! Jo vairāk Radītāju, jo bagātīgāks būs jūsu kolektīvais radījums.

Mēs gaidām jūsu pieteikumus.

Draugi un brāļi, mēs vienmēr esam jūsu rīcībā.

 

Pievienots 17.12.2013

http://www.omartasatt.ru/publ/avtorskij_blog_tatjany_breslavskoj/blog_tatjany_breslavskoj/soznanie_siriusa_peredaet_soznaniju_probudivshegosja_chelovechestva_ogromnyj_privet/28-1-0-460

Tulkoja Jānis Oppe