Татьяна Бреславская - Послание Архангела Гавриила

Tatjana Breslavska - Ercenģeļa Gabriēla vēstījums

14 TB2012.11.09.

Šodien mēs turpināsim tēmu, kura attiecas uz Zemes Pāreju jaunā dimensijā un cilvēces Augšupcelšanos.

Joprojām šim procesam ir gatavi no jums tikai daži. Nu, Visums lielākoties no tā necietīs, jo pašas Zemes pāriešana noritēs sekmīgi, mēs visu kontrolējam šajā virzienā. Bet, lūk, daudzu dvēseļu individuālā attīstība nobremzēsies, ja viņas neizmantos šo iespēju. Cik ilgi viņas vēl gaidīs!

Iegaumējiet – tie, kas iet priekšgalā, iemin ceļu visiem: milzīga atbildība gulstas uz jums! Kolosāla domu un darbību kontrole pirmām kārtām! Jo doma rada realitāti. Kas būs, ja jūs kā skabargas pārveidojumu plūsmā liksiet iekšā savas domas par materiālo un ikdienišķo, ķildas un izskaidrošanās. Kurš neprot pilnīgi sevi kontrolēt, tam labāk maksimāla vientulība vai saziņa tikai ar domubiedriem. Norobežojiet sevi uz laiku no visa pasaulīgā, trokšņainām sapulcēm, TV-programmām un visāda veida raidījumiem. Pašlaik vissvarīgākā ir jūsu koncentrēšanās uz galveno un tikai uz galveno – pareizi pāriet kopā ar Zemi. Tas ir ļoti svarīgi.

Esmu jau teicis, cik svarīga ir emocionālā ķermeņa tīrība Galaktiskās izlīdzināšanas periodā. Jums nevajag nest sev līdzi neizdziedētas sāpes, jo augstākajās dimensijās tās sāks graut jūs personīgi un visus tur klātesošos. Sargājiet savu tīrību tieši pašlaik, kā nekad. Neuzņemieties svešas rūpes un problēmas, neņemiet tās stipri pie sirds. Pat ja tas attiecas uz tuviniekiem. Tas nav vienkārši eksāmens, tā ir kā smalka ķirurģiska operācija, smadzenēs, piemēram, un jūs tajā – neiroķirurgi. Kļūdas var dārgi maksāt.

Lūk, tādas tās lietas. Stingri, ja? Bet kurš ir teicis, ka viss būs viegli un vienkārši? Un jūs to zinājāt, un atkal riskējāt. Mēs esam ar jums, protams, bet galvenie ķirurgi esat jūs. Mēs tikai kontrolēsim un pa retam palabosim, bet visa iniciatīva – no jums, jo drīz taču mēs jums nemaz nebūsim vajadzīgi, jūs paši kļūsiet lieli Skolotāji, jūs jau tie kļūstat, katru dienu krājot pieredzi un zināšanas. Mēs ar jums esam ļoti apmierināti.

Ercenģelis Gabriēls caur Tatjanu Breslavsku.

2012.11.10.

Mēs gribam pavēstīt, ka likumu nezināšana, kā saka pie jums uz Zemes, neatbrīvo no atbildības. Kas no tā izriet? Jūs itin bieži nenopietni uztverat visu informācija, kas nāk no mums. Jūs sākat izvēlēties, kas jums ir ērtāks un patīkamāks no visiem vēstījumiem. Kad runa ir par nopietnām problēmām un jautājumiem, kas attiecas īpaši uz darbu ar savu personību vai kur nāk bargi un nopietni brīdinājumi, jūs pārstājat par to lasīt, apgalvojot, ka “tas neatbilst manām vibrācijām” vai “tas nav mans”. Pats ērtākais ir lasīt tikai glaimojošu, nomierinošu, par darbu daudzi negrib dzirdēt.

Tas ir ļoti labi, ka valstī (Krievijā) notiek daudz semināru un skolu, slepenais kļūs redzams. Taču ne visu skolu un strāvojumu vadītāji ir godprātīgi un tīri. Itin bieži “aklais” ved “aklo”, un rezultāts ir zināms. Taču izvēle paliek izvēle. Mums gribētos vairāk sagatavotu Gaismas skolotāju. Nepieciešams pret sevi būt ļoti prasīgam un kristālskaidram. Katrs skolotāja teiktais vārds palielinās ģeometriskā progresijā.

Tu taču zini, ka nākas daudz pilnveidoties zemes esības plānā, lai atkal atgrieztos augstākajos virstoņos. Tas nebija nekāds sods, tā bija pieredze, eksperiments. Tu personīgi “iegremdējies” tik zemās Zemes frekvencēs. Uz citām planētām tu, protams, esi apdāvināta talantīga augstākā ranga Būtība. Neteikšu pagaidām, kāda. Un tas arī ir nesvarīgi pašreizējā momentā zemes plāna uzdevumu risināšanai. Tas pat ir ļoti labi, ka jūs neviltoti uzskatāt sevi par parastu cilvēku, kurš mēģina sataustīt, atrast pavedienus, kas ved pie patiesības un sevis atklāšanas. Ja tu no paša sākuma zinātu, kas tu esi patiesībā, iespējams, nesāktu meklēt, bet pieprasītu savu spēku uzreiz.

Tu teiksi: “bet kā tad Jēzus, viņš taču kopš bērnības zināja, kas viņš ir?” Jā, zināja, taču tajā inkarnācijā viņš bija tīrs, viņam nebija karmas un neizdziedētu programmu. Viņam piemita tīra, Dievišķa apziņa un viņam nebija bīstami zināt, kas viņš ir. Bet jums tas būtu kaitīgi un bīstami, kā personīgi katram, tā arī visiem cilvēkiem jūsu apkārtnē. Neizdziedēta apziņa, kad ir spēks un vara, atnes ļoti lielu kaitējumu.

Uz globālo pārmaiņu sliekšņa jūsu pasaulē un Visumā ir iespējams plānot turpmāko attīstību kā sev personīgi, tā arī jaunajai sabiedrībai. Mēs ar prieku un nepacietību gaidām no jums jaunus projektus. Jā, es zinu, ka tu teiksi, ka tev nav pašlaik redzējuma jaunā gaismā un sajūtu. Radi tās! Izsakot nodomu radīt šo redzējumu savai zemapziņai un savam Augstākajam es, jūs dabūjat gan redzējumu, gan plašu panorāmu darbībai.

Jūs jau to esat mēģinājuši? Es zinu, ka ne. Bet daudzas grupas meditācijās jau rada savas Gaismas pilsētas. Slava tām! Atrodiet, atrodiet laiku tādam darbam. Jaunās pilsētas gaida jūsu iedvesmu.

Ercenģelis Gabriēls caur Tatjanu Breslavsku.

 

Pievienots 17.12.2013

http://www.omartasatt.ru/publ/avtorskij_blog_tatjany_breslavskoj/blog_tatjany_breslavskoj/poslanie_arkhangela_gavriila/28-1-0-461

Tulkoja Jānis Oppe