Татьяна Бреславская - СОЗНАНИЕ НОВОЙ ЗЕМЛИ НАЧИНАЕТ ДЕЙСТВОВАТЬ

Tatjana Breslavska - JAUNĀS ZEMES APZIŅA SĀK DARBOTIES

14 TBJAUNĀS ZEMES APZIŅA SĀK DARBOTIES

13.02.03.

Tāpat, kā tas bija pagājušo reizi, kad ar mani savienojās Galaktikas kodols un es pēc tam saņēmu vēstījumu no Galaktikas kodola Apziņas, tā arī šodien manī sākumā spēcīgi “ienāca” Augstākais Kosmosa Saprāts, un jau pēc tam VIŅŠ sāka veikt darbu, un konkrēti:
caur manu apziņu sākās “jaunās Zemes” apziņas aktivizācija.

Mans Augstākais Es pēc veiktā darba paskaidroja, ko tas viss nozīmēja.

Pašlaik eksistē 2 Zemes: viena no viņām aiziet, otra izpaužas. Caur tavu (un daudzu citu arī) apziņu norit “jaunās Zemes” apziņas aktivizācijas process.

Tu ar savu apziņu “iegāji” “jaunās Zemes” apziņas centrā un sāki “vērt vaļā” kodus (es šajā jaunajā apziņā iegremdējos visa pilnīgi, es tā jutu. Sākumā es izdzirdēju frāzi “Zemes sargi”, pēc tam sākās pats process. Manā priekšā parādījās divas sfēras, kuras šķīrās katra uz savu pusi. Kreisā kļuva “caurspīdīgāka”, labā – piesātināta, ar centru, kurš atgādināja acs zīlīti. Tā bija, kā paskaidroja saprāts, “jaunās Zemes” apziņa).

Viss līdz šim momentam bija teorētiski, pašlaik ir sākusies praktiskā īstenošana.

Kas no tā seko:

“Jaunās Zemes” jaunā apziņa sāk “spridzināt” cilvēces jaunās apziņas kodus, kas bija ieplānots, pašlaik ir šī procesa sākums.

Iegremdēšanās “jaunās Zemes apziņā nav vienreizējs process, tas atkārtosies (tev un tev līdzīgiem, kas tādu darbu veic) periodiski un pieaugot.

Viss process aizņems no desmit līdz simts gadiem Kosmosa mērogā tas ir diezgan ātri, jums – ne, taču neviens nekur nesteidzas.

Noritēs pakāpeniska Apziņas “ieviešana” apziņā. Tas attiecas kā uz planētu, tā arī uz cilvēkiem. Vienas Zemes globuss izdalās no otras globusa. Tā apmēram notiks arī ar apziņu (Zemei un cilvēkiem). Pārkodēšana noritēs plūstoši, bez krasiem lēcieniem.

Arī tas viss ir jauns, bet, kā saka. “eksperiments turpinās”.
Neviens nepaziņo nekādu “galu”, jo tā nekad nav. Mūžīga attīstība – jebkuras eksistences jēga un mērķis.

Ir iezīmēti cilvēces apziņas jauni “maršruti” “jaunā piramīdā” līdz jaunai virsotnei. (Turklāt man parādīja šo piramīdu un “maršrutu”.)

Caur tavu apziņu tika iezīmēti cilvēces (un tavas arī) apziņas turpmākās attīstības etapi.

Nekādu pareģojumu un galīgo secinājumu. Viss atkal ir atkarīgs no jūsu izvēles. Taču tagad izvēle būs atkarība nevis no dzīves apstākļiem, bet no jūsu radošā potenciāla.
Kā to vairot – arī ir jūsu uzdevums.

Negaidiet gatavus risinājumus, domājiet, fantazējiet, pētiet. Tas viss vedīs pie risinājumu daudzveidības. Jo vairāk variantu, jo interesantāka un bagātāka būs jaunā pasaule.

Mēs vairs nepieminam gaismas un tumsas polaritāti, runa ir par harmonisku enerģiju daudzvariantumu.
Pētot sevi pašus, jūs nonāksiet pie secinājuma, ka viss jūsos ir harmonisks, un šis harmoniskais tad arī būs jaunās pasaules celtnieks.

“Ceļojums turpinās,” – kā teiks Krajons. “Izbaudiet!”

Pieņēma Tatjana Breslavska

 

Pievienots 17.12.2013

http://www.omartasatt.ru/publ/avtorskij_blog_tatjany_breslavskoj/blog_tatjany_breslavskoj/soznanie_novoj_zemli_nachinaet_dejstvovat/28-1-0-464

Tulkoja Jānis Oppe