Татьяна Бреславская - ГОТОВЫ ЛИ МЫ СТАТЬ МОЩНЫМ ЭНЕРГЕТИЧЕСКИМ ЗАРЯДОМ?

Tatjana Breslavska - VAI MĒS ESAM GATAVI KĻŪT PAR SPĒCĪGU ENERĢĒTISKU LĀDIŅU?

19 03 25

Laiku pa laikam es pārlūkoju savas piezīmes, uzmetumus vebināriem un meditācijām. Lūk, arī šodien es atzīmēju dažas visaktuālākās tēmas. Manu uzmanību piesaistīja izraksts no L Veingerovas (Людмила Вейнгерова) grāmatas “Pieraksti no dialogiem ar kosmosa saprātu” (“Записи диалогов с космическим разумом[1]”).

“Domājošas civilizācijas attīstības visaugstākais punkts – civilizācijas visu bioloģiski domājošo sistēmu, viņas domājošās matērijas apvienojums vienā spēcīgā enerģētiskā lādiņā. Šis lādiņš dod grūdienu, lai parādītos jauna telpa, jaunas planetāras sistēmas, jauna domājoša civilizācija atbilstoši programmai, kas ielikta apvienotās domājošās matērijas lādiņā.”

Es nodomāju – cik droši vien “kruti” būtu mums visiem apvienoties šajā “vienotajā spēcīgajā enerģētiskajā lādiņā”, lai izmainītu telpu ap Zemi un uz Zemes – lai beidzot mēs visi galīgi “atmostos” un iestātos patiesais progress mūsu prātos.

Es nepaspēju uz ātru roku pavakariņot, kad sajutu, ka manu galvu sāka spiest uz iekšu un āru. Es jau zināju, ka kaut kas ir “jāizved” vai “jāieved”.

Mana iekšējā skata priekšā sāka griezties “gaismas ritenis”, kā “apskata ritenis”, un tika pateikts tikai: Galaktikas gaismas lauks.

Šī “riteņa” kustība bija tik enerģiska, ka manu galvu sāka “nest uz sāniem”. Nekādu papildu komentāru. Pēc tam sākās tumšu enerģiju iziešana, un pie tā es jau esmu pieradusi (vēlreiz piebildīšu, ka pirms dažiem gadiem manā laukā tika radīts pārvadītājs, kurš tamlīdzīgas enerģijas izvada kā no planētas, tā arī no jebkura kosmosa punkta. Tas ir mans darba instruments).

Bija moments, kad tumšā enerģija un viss, kas uz to attiecas, nepauda vēlēšanos pamest iesēdēto telpu, un tad es vēroju, kā gaismas spēki pakāpeniski spieda un izspieda tumsas komponentes, tās lauku. Tikai novērot būtu bijis interesanti, bet, kad tas viss notiek caur “tevi”, paliek ne tuvu komfortabli. Nu, kā saka: “Ja esi ķēries pie arkla, tad nepūt stabuli.” (“Взялся за гуж, не говори, что не дюж.”) Dvēseles līmenī es reiz uzņēmos sev tādus pienākumus. Atzīstos – kad ir ļoti smagi, saucu palīgā.

Es pašlaik piesaucu savu Skolotāju Galaktisko Kristu Melhisedeku un lūdzu pakomentēt notiekošo.

Pirmais jautājums, kuru es viņam uzdodu, tas ir jautājums par “Galaktikas bīstamību Zemei”. Pie tāda secinājuma nonāk daži mūsu garīgie meklētāji.

Tā ir tāda pati bīstamība, kā, ja jūs, atrodoties mātes vēderā, uzskatītu, ka viņa jums ir bīstama, viņa ir jūsu ienaidnieks. Maldu uz planētas ir neskaitāmi daudz, un tie visi izceļas no jūsu nošķirtības no radīšanas avota. Jo tālāk no avota, jo dziļāki maldi un vairāk ilūziju. Uz Gaismu vienmēr iedarbojas refrakcija tālumā no avota.

Jums vajag apvienoties savos pūliņos, lai ar katru soli, pa vienam vai grupās, tuvotos tam, nevis attālinātos savos “prātojumos”. Aplams ceļš bieži kārdina ar ātra izdevīguma, slavas solījumiem, taču tas ir ceļš uz nekurieni, uz tukšumu bez orientiera. Pazaudējot patieso orientieri, “azimutu”, var ilgi klīst, kamēr neizmetīs “krastā”, vai nesatiksi to, kurš ieteiks pareizo virzienu.

Jūsu pirmais sabiedrotais un lielā mērā Skolotājs jums visiem kopā ar planētu ir Galaktikas centrs. Jūs virzāties pie viņa pa Oriona atzara spirāli, ar katru reizi tuvinot savu “Zelta laikmetu”. Kā tādā gadījumā šis centrs, Galaktikas kodols var būt jūsu ienaidnieks?

Šodien tu pievērsi uzmanību interesantai informācijai, kura var jums daudz ko izmainīt, un Galaktikas brālība atsaucās uz tavu pārdomu impulsu. Tur ir tavs augstākais aspekts, tu to zini, tāpēc domu nolasīšana notika praktiski momentāni.

Tu taču domāji par to, kā veikt tādu darbu ar grupu un vai viņai tas būs pa spēkam. Un tev parādīja, ka pat tikai TAVAS ilgas attīrīt Zemi no tumsas kundzības jau ir pieņemtas, un nāca pretī un parādīja, kā tas notiek. Nešaubies par to, ka tevi nesapratīs, mēģini, liec priekšā! Cilvēki jau sen ir “nobrieduši” un grib pārmaiņas.

Vai mums vajag pieskarties tēmai par mūsu, pirmkārt krievu, dziedināšanu, vēsturiskā un pat ģenētiskā līmenī? Es saprotu, ka tas būs saistīts arī ar mūsu slāvu Dzimtas saknēm. Vai spēs patiešām notikt tāda dziedināšana?

Protams! Kāpēc tu pēkšņi sāki par to šaubīties? Droši vien tāpēc, ka nav redzami momentāni rezultāti? Tu taču zini, ka jūs, Gaismas ģimenes pārstāvji atnācāt uz Zemi šajā laikā pirmām kārtām sagraut veco pasauli. Vēl pirms dažiem gadiem jūs cieši tam ticējāt, kā ticējāt arī tam, ka jaunie bērni kļūs īstenie jaunās pasaules celtnieki. Bet šodien pie jaunajiem bērniem nopietni ir ķērušies mūsu “oponenti” no pretējās nometnes, ieviešot absurdas izglītības un “audzināšanas” programmas praktiski visur, ieskaitot arī Krieviju.

Pašus spējīgākos no viņiem atzīmē, izolē un apstrādā pēc savām metodikām, izmantojot jau saviem mērķiem. Un šeit jūsu uzdevums arī ir radīt tādu Gaismas lauku, kurš neļaus viņiem zombēt augošo paaudzi. Kurš, ja ne jūs kļūsiet šīs darbības iniciatori! Un visi jūs jau atbalstīs, mēs nevaram tiešā veidā, bez jūsu aicinājuma paust aktīvas palīdzības darbības.

Jūsu uzdevums arī ir – Saprāta (РА –з- ума) izpausme ierobežotajos atšķirtības apstākļos. Jūs vakar tikāt galā ar grupveida darbu par daudzdimensionālā saprāta aktivizācijas tēmu, tagad ir pienākusi kārta viņu izpaust darbībā. Daudzdimensionālā saprāta izpausmes līmenis pirmām kārtām izpaužas zemes plāna apstākļos, kur tad arī notiek lielais eksperiments.

Es pateicos tev, Skolotāj, par atbalstu un sarunu ar mani. Jā, reizēm patiešām ir jūtams “sadalījums” un tā iluzorā siena, un nepieciešams pastāvīgs lozungs-orientieris:

MĒS ESAM KOPĀ – VIENOTA GAISMAS ĢIMENE!

19.03.25.

 

Pievienots 25.03.2019

http://www.omartasatt.ru/publ/avtorskij_blog_tatjany_breslavskoj/blog_tatjany_breslavskoj/gotovy_li_my_stat_moshhnym_ehnergeticheskim_zarjadom/28-1-0-2173

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat., piemēram, https://www.e-reading.club/book.php?book=10864 (Tulk. piezīme)