Татьяна Бреславская - ВЫСШИЙ КОСМИЧЕСКИЙ РАЗУМ ПРИМЕНЯЕТ РЕШИТЕЛЬНЫЕ МЕРЫ НА ЗЕМЛЕ

Tatjana Breslavska - AUGSTĀKAIS KOSMOSA SAPRĀTS IZŠĶIRĪGI RĪKOJAS UZ ZEMES

14 TB

 

Ļoti stipri sāka reibt un sāpēt galva, es sapratu: pie mana KANĀLA-pārvadītāja, pie tā “sliekšņa”, stāv “puiši ne pa jokam un viņu enerģijas”.

 

Tā arī ir: es tikai paspēju ieslēgt noskaņojumu, piesaukt savu palīgu brigādi, kā “viņi” nostājās, spēkā, jaudā, stūrgalvībā turpināt savu atrašanos uz Zemes.

 

“Viņi” bija apburoši, pat aptverti ar savu tumsu: grācija, “suga”, pavēloša stāja un augums…

 

“Bet, “puiši”, es, ES ESMU TAS, KAS ES ESMU vārdā, pateicos par jūsu ilgo un pacietīgo darbu ar zemiešiem, tas bija arī darbs – “audzēt” kadrus visam lielajam kosmosam, un, lūdzu, tagad – “uz izeju!”

 

Jūs varat stādīties priekšā, kā šie “cēlie” tumsas pārstāvji nelabprāt pameta savu mītni – Zemi!

Bet es to redzēju! Cik ilgi gan es viņiem skaidroju viņu turpmāko izvēli: mājup, no kurienes viņi atnāca uz Zemi, uz transformāciju vai arī uz anihilāciju.

 

Izvēli taisīja viņi paši un viņu audzinātāji un skolotāji. Es vēroju šos mirkļus, un cik svarīgi tie bija viņiem!

Paskaidrošu, ka šo enerģiju, bet arī gaismas enerģiju caurplūšanas kanāls jeb portāls atrodas manā apziņā, tas ir iebūvēts viņā.

Man ar savām smadzenēm-datoru noteikti ir jāfiksē šī caurplūšana, manas smadzenes tālāk sūta impulsus-gaismas paketes par šo caurplūšanu jau uz kosmiskā plāna lielāka mēroga datoru.

Ja es nekoncentrēju savu uzmanību uz šo caurplūšanu noguruma vai vienkārši nevēlēšanās dēļ, enerģija neplūst, darbs palieks nepabeigts.

Bieži tumsas enerģijas “iestrēgst” manā pārvadītājā, tad nākas saukt palīgā papildu spēkus, lai piešķirtu šim procesam paātrinājumu.

Bija laiki, kad tumsas enerģijas “stāvēja rindā” caurplūšanai. Bija “jautri”: gandrīz bezmiega naktis vai pārslogotas dienas.

 

Vēlreiz atgādināšu, ka “pilnvaras” tādām “pārvadīšanām” es ieguvu 2012. gada septembrī.

 

Pat šodien, pēc “tumsas elites” aizvadīšanas, man tika piešķirta patstāvīga iniciatīva darbā ar Zemes tumsas.

 

Kas tad bija tālāk: atvērās portāls pie Lielā Kosmosa Saprāta (LKS) mani uzaicināja ienākt, pajautājot manu zemes un kosmosa vārdu.

Es iegāju, tas jau man bija ierasts darba moments (taisni kā kino – es nodomāju).

 

No Centra pie mani vērsās:

 

- Lielā Gaismas Priesteriene, mēs dodam tev VISAS pilnvaras šajā momentā enerģijas balansēšanai uz Zemes.

 

Es sāku darboties tā, it kā būtu to darījusi visu mūžu, nebija nekādu šaubu par šo darbību pareizību. Un es par to nebrīnījos.

 

Ko tad es darīju: pirmkārt, es nonācu pilnīgā tumsā.

 

Es izrunāju: “ES ESMU TAS, KAS ES ESMU vārdā un ar pilnvarām, man dotām, es aicinu atnākt tādu gaismas daudzumu uz Zemi, lai radītu balansu viņas turpmākai attīstībai.

 

Kā pēc burvju mājiena tumsa sāka izgaist un telpa sāka piepildīties ar gaismu, tās kļuva vairāk par tumsu.

 

“Tātad tagad Gaisma vadīs tumsu. Tas ir abu spēku kopīgs lēmums pēc Radītāja gribas.”

 

Centrs mani apveltīja ar pilnvarām pastāvīgi laist caur sevi Gaismu “zemes siržu modināšanai”, piešķīra man papildu apsardzi un eņģeļus-palīgus, par ko es ļoti priecājos (kā atceros visus “atentātus” pret mani, tā līdz šim brīdim kļūst slikti).

 

Lūk, tādas lietas noritēja šodien.

Cerēsim un ticēsim, ka tas viss pakalpos mierīgam noregulējumam šodienas konfliktu reģionos uz Zemes.

 

Pievienots 08.03.2014

http://www.omartasatt.ru/publ/avtorskij_blog_tatjany_breslavskoj/blog_tatjany_breslavskoj/vysshij_kosmicheskij_razum_primenjaet_reshitelnye_mery_na_zemle/28-1-0-840

Tulkoja Jānis Oppe