Татьяна Бреславская - ВЕЛИКОЕ ЦЕНТРАЛЬНОЕ МАГНИТНОЕ СОЛНЦЕ – ХУ НАБ КУ

Tatjana Breslavska - LIELĀ CENTRĀLĀ MAGNĒTISKĀ SAULE – HU NAB KU

14 TBES, LIELĀ CENTRĀLĀ MAGNĒTISKĀ SAULE – HU NAB KU, runāju ar tevi.

Tu esi mūsu “štata darbinieks”, kurš pašlaik atrodas uz Zemes.
Caur tevi mēs veicam frekvenču skaņošanu no LCMS. Tavs ķermenis ir augstu frekvenču un radioviļņu, magnētisku svārstību un magnētisku viļņu pārvadītājs.

Tevi bieži sūta uz tām Zemes vietām, kur nepieciešama šo parametru noskaņošana. Noskaņošana ir iespējama arī no mājām, kur tu dzīvo, bet tad nepieciešama lielāka energoietilpība. Mums mēdz būt ērtāka tava fiziska atrašanās tajās vietās. Par piemēru kalpo jūsu grupveida darbs Krimā.

Mēs strādājam arī ar laika skaņošanu. Laika komanda ir mobila kosmosa grupa, ieskaitot arī jūs, pastāvīgi dzīvojošus ķermeņos uz Zemes.
Caur jums mēs veicam visu laika parametru skaņošanu kā visā kosmosā, tā arī uz Zemes.
Tas ir ļoti sarežģīts, piņķerīgs darbs. Mazākā frekvenču atteice, un visa sistēma var sagrūt.

Pašlaik mēs pilnībā mainām visas kosmosa frekvences sakarā ar Zemes, saules sistēmas, galaktikas augšupcelšanos un izmaiņām visumā.

Ja mainās viens posms, tātad nepieciešams pārskaņot un saskaņot visas sistēmas. Kosmosā viss ir VIENOTS, viss ietekmē vienu, un viens ietekmē visu.
Pie tādas izpratnes mēs gribam pievest arī jūs, cilvēci. Arī jums ir jāiegaumē šī savstarpējo saikņu un savstarpējās ietekmes paradigma.

Pavasara ekvinokcijas dienās LCMS veica savu spēcīgu darbu visu kosmosa frekvenču mainīšanā un saskaņošanā.
Jūsu ķermeņi ir pārvadītāji, instruments šim darbam.
Tu redzēji, kā mēs caur jūsu grupu veicām darbu tajās dienās.
Kad caur jūsu ķermeņiem gāja visspēcīgākā enerģijas plūsma, mēs “nolikām” jums centrā vienu no Andromedas galaktikas planētām.
Šai planētai steidzīgi bija vajadzīga palīdzība: paaugstināts radiācijas līmenis tur nīcināja ārā dzīvību. Ar savu starojumu jūs viņu izglābāt! Bet tev personīgi mēs lūdzām “paglāstīt viņu ar savām rokām”.
Šī planēta ļoti pateicas jums par to! (šajā laikā mana galva sāka šūpoties, taisot noliekšanās uz leju).

Tagad parunāsim par saules Tempļiem uz Zemes un konkrēti par to Templi, kuru jūs šinīs dienās aktivizējāt Kuraba (Кураб) kalnā (Orlas apgabals, Kromi (Кромы) ciemats).

Kāpēc Zemes cilvēki no ļoti seniem laikiem pielūdz sauli, ir jau daudz uzrakstīts. Atzīmēsim tikai vēlreiz, ka katra dvēsele pirms iemiesošanās fiziskā ķermenī atstāj savu “nospiedumu” uz saules.

Jūs praktiski vēl arvien nevarat apjēgt dzīvības izcelšanos no LCMS, no tās Saules, kura kosmosā radīja VISU. Jums vienkāršāk ir saprast to, ko jūs redzat, un tā nebūs kļūda. Jūsu saule ietver sevī LCMS programmu kopiju.

Kādēļ ir vajadzīgi Saules Tempļi uz Zemes? Tās ir tikai kulta “celtnes”?

Ne tuvu vienmēr šie tempļi fiziski ir uz Zemes. Jūs zināt, ka tie konstrukciju veidā ir Maču Pikču, Ēģiptē. Taču bieži tie atrodas Zemes ētera laukā vai pazemē.

Daudzi no tiem ir kļuvuši neaktīvi dažādu iemeslu dēļ. Tagad tiem atkal ir laiks aktivizēties. Tie cilvēkiem palīdz atcerēties savas dvēseles programmu, “pamosties”, jo katrā aktīvā templī izveidojas “tieša” saikne ar sauli “jums virs galvas” un kļūst “aktīvi tie faili”, kuros atrodas katras uz Zemes iemiesotas dvēseles uzdevumi.

Mēs daudz nerunāsim par to, ka šie tempļi tika sagrauti un deaktivizēti visos plānos un no kura puses.

Jūs redzējāt – kad aktivizējāt tādu Templi Kurabā, tajā notika kaut kas, kas atgādināja sievietes dzemdības. Cik blīva un stingra plēve bija tā centrā un cik ilgi un ar grūtībām tā plīsa. Pēc tam beidzot šī tempļa centrs tika savienots pa asi ar LCMS.

Mēs tevi šodien vēlreiz ievedām šajā radošajā centrā.

Es ieraudzīju savā priekšā toru, likās, ka tas ir bezgalīgs. Kad es beidzot pietuvojos centram, mani “saspieda”, es kļuvu par neko.
Pazibēja doma: “Ka tik sirds izturētu...”
Izturēs, – “man pateica”.

Pašlaik norit laika frekvenču un magnētisko svārstību galīgā noskaņošana. Caur tavu ķermeni-pārvadītāju mēs pašlaik skaņosim Zemes asi.

Es ieraudzīju, ka tā iet caur mani un vibrē. Bija ĻOTI spēcīgs spriegums, tieši spriegums, kā strāvas pārvadīšana, un es vai nu aizmigu, vai izgāju no apziņas.
(Es to visu pierakstu pēc darba, jo tā laikā nav nekādas fiziskas iespējas to darīt.)

Pašlaik katrs no jums pat neapzināti saskaņojas ar jaunajām frekvencēm.
Bet tie, kas devuši solījumu strādāt šajā “sfērā”, ir pastāvīgi “staigājoši” noskaņotāji un to nesēji.
Un šis darbs neaprobežojas ar Zemi, jūs esat galaktikas un pat visuma darbinieki. Iegaumējiet to.

Jūsu Centrālā magnētiskā Saule.

 

Pievienots 24.03.2014

http://www.omartasatt.ru/publ/avtorskij_blog_tatjany_breslavskoj/blog_tatjany_breslavskoj/velikoe_centralnoe_magnitnoe_solnce_khu_nab_ku/28-1-0-901

Tulkoja Jānis Oppe