Татьяна Бреславская - ПРОБЛЕМА ЗЕМЛИ И ЧЕЛОВЕЧЕСТВА. ВУЛКАН ЙЕЛЛОУСТОУН

Tatjana Breslavska - ZEMES UN CILVĒCES PROBLĒMA. JELOUSTONAS VULKĀNS

19 03 09 01

Jeloustonas vulkāns atrodas Jeloustonas nacionālajā parkā, Vaiomingas štatā Amerikā, tā kalderas izmērs – 55 x 72 km, kas aizņem apmēram trešdaļu no visa parka teritorijas. Zem vulkāna krātera 8 km dziļumā atrodas milzīgs magmas burbulis. Tā temperatūra iekšienē ir lielāka par 800 °C. Jeloustonas kaldera, kuru bieži sauc par supervulkānu, ir viena no pašām lielākajām Ziemeļamerikas vulkāniskajām sistēmām (izziņa no interneta).

19 03 09 02

Mūsu kārtējā satsangā (tikšanās-jautājumi), šoreiz ar Zemi-Māti, tika uzdots jautājums par draudu pakāpi no supervulkāna puses Jeloustonas nacionālajā parkā ASV.

Mēs saņēmām atbildi, ka draudi ir reāli un cilvēki vieni paši nespēj kaut ko izdarīt, lai novērstu pasaules mēroga katastrofu.

Es priekš sevis sapratu, ka es nespēšu palikt vienaldzīga pret šo problēmu. Es sāku pārlūkot vulkāna enerģētisko stāvokli – nepārtraukta tumšu enerģiju siena! Es pēc dabas esmu optimiste, taču dienas laikā es ĻOTI skaidri “ar visām savām fibrām” jutu, ka viss patiešām var beigties ar globālu katastrofu visai planētai. Sevis man absolūti žēl nebija, bet es sajutu “visuma skumjas” par visiem cilvēkiem…

“Kādēļ es tādā gadījumā dzīvoju, ja es un citi esam bezspēcīgi!?” Es nolēmu izdarīt visu, kas ir manos spēkos, sāku vērsties pie visiem Gaismas Spēkiem ar lūgumu pēc palīdzības. Atsaucās daudzi, nākamajā rītā mani burtiski ielenca Gaismas Kuģi. Man kļuva vieglāk ap sirdi, es sajutu, ka mēs neesam pamesti likteņa varā.

Un atnāca lēmums iesaistīt šajā tēmā mūsu grupu, ar kuru mēs meditējam jau ilgāk nekā gadu (virtuālā tiešsaistes režīmā). Es izskaidroju visu meditācijas tēmas nopietnību un, iespējams, nemaz ne tik vieglu enerģiju pārvadīšanu. Tika likts priekšā piedalīties tam, kurš ir gatavs. No trīsdesmit trim cilvēkiem strādāt palika trīsdesmit divi.

Sākumā atnāca atbilde, saņemta no sava Augstākā Es:

Jautājums: Vai tuvākajā laikā būs supervulkāna izvirdums Jeloustonas parkā?

Tādā mērogā, par kādu raksta, tuvākajā laikā izvirdums nenotiks. Prognozes nav iepriecinošas, mēs zinām – cilvēce atrodas bailēs, piepildās ar pesimismu, kas var atspoguļoties stimulā dzīvot.

Jūsu uzdevums ir izpildīt savu uzdevumu Gaismas noturēšanā uz planētas. Noturiet gaismu – noturēsies arī iznīcināšanas enerģija. Jūs savus pūliņus varat apvienot ar visiem Gaismas Spēkiem kā uz Zemes, tā arī visā Kosmosā. Ar jūsu kopīgajām enerģijām var notikt vulkāna enerģiju pagrieziens atpakaļ: magma sadalīsies zemes iekšienē, neiznākot virspusē. Tas ir tehnisks jautājums, cilvēkiem tas nav pa spēkam, taču kosmosa progresīvie spēki ir ieinteresēt saglabāt dzīvi kā uz planētas, tā arī cilvēku civilizācijā.

Mēs esam arī lietas kursā, ka jūsu valdības ir gatavas jūs pamest likteņa varā, glābjot tikai sevi. Nav nekādas aktuālas informācijas par situāciju šajā rajonā, lai neradītu paniku. Valdībām nav ko teikt cilvēkiem, izņemot to, ka tās ir bezspēcīgas šīs parādības priekšā. Tāpēc cerēt vajag tikai uz sevi, uz to, kas ir ielikts jūsos.

Jūsos ir ielikta Gaisma, kura spēj neitralizēt agresīvās enerģijas, noturēt tās, transformēt. Vadoties pēc tā, vajag darboties kopīgi visai pasaulei, visai Gaismai.

Mēs savienojāmies ar visu progresīvo cilvēci, iezemējāmies planētas kodolā. Mēs piesaucām visus Gaismas Spēkus: Zemes, Saules un Galaktikas Brālību, mūsu Gaismas Ģimenes, Augstākos aspektus, kuri kāpj augšup pa Dievišķo asi, Zemes Ciltstēvus, viņas Glabātājus, mūsu Skolotājus un Audzinātājus, savu Dzimtu spēkus, Zemi-Māti un visas viņas valstības un stihijas, mēs savienojāmies ar planētas visu līmeņu apziņām un Iekšējās Zemes Gaismas Spēkiem, piesaucām visus vulkānu Glabātājus, tajā skaitā arī no šī supervulkāna. Mēs vērsāmies pie Debesu Tēva un Mātes Diženās Dievietes.

Mēs noharmonizējāmies ar visām enerģijām un Spēkiem un izteicām nodomu apvienot visas mūsu pūles, lai neitralizētu vulkāna iznīcinošo enerģiju. Mūsu apvienotie “skatieni” pievērsās vulkāna centram. Mēs vēršamies pie vulkāna Glabātājiem par enerģiju iziešanas harmonisku risinājumu.

- “Lai enerģijas atrod pašu labvēlīgāko izeju bez postījumiem un visa dzīvā iznīcināšanas!”

Pretim iznāca lielais Glabātājs, aplūkojot visus sapulcējušos. Mēs vēlreiz apstiprinājām savu vēlēšanos izdarīt visu iespējamo, lai saglabātu dzīvi uz Zemes. Mēs apzināmies visu savu nepilnīgu, taču mēs cits citu pieņemam tādus, kādi mēs esam, esam gatavi kļūt labāki, apzinošāki, augstu vērtēt dzīvību visās tās izpausmēs, iemācīties mīlēt un noturēt agresiju.

Bija jūtams, ka ir sākusies visu piesaukto spēku sava veida apspriede. Aktīvu pozīciju pauda iekšējās Zemes pārstāvji. Mēs ieraudzījām milzīgu uzplaukstošu ziedu lejā: tādā veidā kopā ar mums meditēja iemītnieki Zemes iekšienē. No viņiem nāca līdzcietības, žēlsirdības enerģijas… Mēs dzirdējām viņu klusās nopūtas sakarā ar to, ka mēs tik daudzas reizes esam planētu un civilizāciju noveduši pie bojāejas sliekšņa.

- “Pašlaik daudz kas ir atkarīgs no tā, ko jūs izdarīsiet šoreiz,” – mēs izdzirdējām.

Sākās pastiprināta enerģiju pārkārtošana, pārdalīšana, Gaisma iegāja aktīvajā fāzē. Visu cilvēku Dvēseles līmenī bija dzirdami lūgšanu Visaugstākajam vārdi.

Katrs no mums grupā varēja pārvadīt tik daudz enerģiju un Gaismas, cik tam gatavs viņa personīgais pārvadītājs.

Mēs pirmoreiz jutām Gaismas Spēku klātbūtnes TĀDU mērogu, viss iegāja kustībā, mūs nedaudz “bangoja” no ļoti augstām vibrācijām, bet mēs zinājām, ka izturēsim, tāpēc ka jau daudzas reizes esam pildījuši sarežģītus uzdevumus.

Uz skatuves iznāca Zemes Glabātāji, mēs vēlreiz vērsāmies ar lūgumu izskatīt mūsu prasījumu un paziņojumu, lūdzot dot atslēgu, lai problēma atrisinātos vislabākajā veidā.

Arvien jauni un jauni Gaismas pārstāvji pieslēdzās enerģiju stabilizēšanas procesam. Bija jūtamas mīkstas, saudzējošas enerģiju plūsmas, kuras mēs pārvadījām caur sevi.

Mums lika saprast, ka Zeme un viņas virsma ir analoģiska cilvēka uzbūvei, viņa ādas struktūrai. Nepareizi barojoties, nerūpējoties par veselību, uz viņa ķermeņa var parādīties plaisas, dažādas sarežģītības pakāpes audzēji. Tāpat arī uz planētas “ādas”. Šis vulkāns, kā gigantisks furunkuls uz Zemes ķermeņa, ir viņas nestabilitātes rādītājs, saistīts ar daudziem faktoriem.

Mēs visi kopā uz šī lielā “augoņa” vietu sūtām mūsu Gaismu un Mīlestību, lai šo slimo vietu izārstētu vislabākajā veidā.

- “Mēs mīlam VISUS Zemes cilvēkus, mēs pieņemam, un mīlam visus, mēs visiem vēlam dzīvi!”

Mēs apklājām šo vietu ar savu Gaismu un Mīlestību, pieskārāmies ar savām sirdīm, no kurām plūda dziedinoša plūsma. Mēs to dziedinājām kā mūsu slimo un mīļoto bērnu.

- “Mēs apzināmies, ka cilvēki ir nepilnīgi kā nepilnīgs slims bērns, mēs visus sildām ar savām diženajām dievišķajām sirdīm, mēs mīlam visus, un lai mūsu Gaisma un Mīlestība dziedina visus un visu pašā labākajā veidā!

MIERU VISIEM!!!”

No vulkāna pamatnes sāka līt ārā gigantiska tumšas lavas, tumšas enerģijas straume. Sāka “rāpot prom” gigantiskas būtnes; tās atgādināja maflokus, un tas jau daudzējādā ziņā ir saistīts ar cilvēcisko faktoru, kā mums teica Gaismas pārstāvji.

Mafloks ir graujoša psihoģenētiska bioprogramma, kura izskatās kā ļoti vienkārša enerģētiska poliefīra būtība un kura grauj galvenās dzīvības procesu norises programmas. Pēc būtības tās ir astrālas būtnes, kuras ar parasto redzi nav redzamas. Viņām ir tikai saprāta uzzibsnījumi (viņas ir pussaprātīgas), un viņām nav Dvēseles. Tie ir zemāko astrālo pasauļu – “Elles sfēru” – iemītnieki. (izziņa no interneta).

Mēs nolēmām regulāri veikt tamlīdzīgas meditācijas, lai ienestu savu pa spēkam ieguldījumu šajā kopīgajā problēmā.

Nākamajā dienā pie manis vērsās Gaismas Kuģu pārstāvji ar pateicību par mūsu darbu un vērsa manu skatienu uz Zemes iekšējo daļu. Es ieraudzīju, kā norit enerģiju pārdalīšana, lai noņemtu spriedzi no lavas izejas epicentra.

- “Mums ĻOTI esat vajadzīgi tieši jūs – cilvēki, kā zem- un augstfrekvenču enerģiju pārvadītāji pirmām kārtām uz to vietu, kur šodien ir jūsu kopīgās mājas – planēta Zeme.”

PATEICĪBA VISIEM!!!

 

19.03.09.

 

Pievienots 09.03.2019

http://www.omartasatt.ru/publ/avtorskij_blog_tatjany_breslavskoj/blog_tatjany_breslavskoj/problema_zemli_i_chelovechestva_vulkan_jelloustoun/28-1-0-2166

Tulkoja Jānis Oppe