Татьяна Бреславская - ПОСЛАНИЕ ХРАНИТЕЛЕЙ ЗЕМЛИ

Tatjana Breslavska - ZEMES GLABĀTĀJU VĒSTĪJUMS

19 02 04

Mēs sveicam jūs Dievišķās Gaismas un Dievišķās Mīlestības enerģijās!

Cilvēces visas vēstures garumā mēs esam palīdzējuši kā planētai, tā arī visiem viņas iedzīvotājiem celt savas vibrācijas un pēc iespējas vairāk uzņemt sevī gaismu. Tas palīdzētu un palīdz \ veicina enerģētiskās masas pieaudzēšanu, kura ved uz jaunu apziņas līmeni. Ja nav pietiekami daudz gaismas un enerģijas, vibrāciju pacelšana nav iespējama. Tas attiecas uz visu esošo uz Zemes.

Bet pati Zeme spēj pašatjaunoties uz to resursu rēķina, kuri viņā ir ielikti. Planētas kodolam piemīt varens atjaunošanas enerģijas resurss. Bet jūsu uzdevums – paspēt iet ar viņu kopsolī, neatpalikt, katru reizi pie visiem viņas atjauninājumiem aktīvi pieņem enerģijas, kuras viņa jums izsūta. Jūsu attiecību ar planētu harmoniskums ir ķīla sekmīgai kāpšanai pa vibrāciju līmeņiem, pa augšupcelšanās līmeņiem.

Var simts, tūkstoš reizes spriest par augšupcelšanos, bet bez pietiekoša enerģijas un gaismas apjoma visos jūsu ķermeņos tā būs tikai tukša skaņa.

Tāpēc jūsu pats pirmais uzdevums un sekmju ķīla – gaisma un enerģija. Šīs galvenās augšupcelšanās procesa komponentes nes atbilstošus kodus, kuri aktivizējas, tādā veidā pārvedot jūs uz jaunu līmeni.

Gaisma no Augstākā Kosmiskā Saprāta plūst pastāvīgi, un katrs pieņem to tādā apjomā, kādā viņš to var izdarīt šajā momentā, ne vairāk, ne mazāk.

Lai pieņemtu nepieciešamo gaismas un enerģijas daudzumu, tam nepieciešama attīrīta “telpa”, jo, ja pieņemšanas vieta būs aizņemta, šīm enerģijām nebūs, kur ielīt.

Noskenējiet sevi katrs, kāda ir atbilstošā pieņemšanas pakāpe, izdariet to pēc iespējas ātrāk. Dievišķā Gaisma ir gatava jebkurā brīdī piepildīt jūs, viņa pastāvīgi meklē pieņemošas puses uz Zemes. Ja jūs gribat būt sinhronizēti ar planētu, parūpējieties par to.

Un vēl par Zemes Kundalini: šī “gaismas nesēja čūska” aktivizējas pastāvīgi, katrā jaunā aktivizācijas lokā ienesot jaunus enerģētiskus kodus no Zemes centra \ kodola.

No vienas puses – Dievišķā Gaisma no Augstākā Kosmiskā Saprāta, no otras puses – augstu vibrāciju gaismas daļiņas un enerģijas no Zemes sirds, bet cilvēks – pa vidu. Tikai harmoniskā saskaņotībā viņu gaida pastāvīgas sekmes.

Biežāk veiciet šīs harmonizēšanas, bet pirms tam – kapitālu attīrīšanos. Kā mēs jau minējām: sāciet ar savas dzimtas saknēm, pēc tam enerģētisko centru \ čakru, kanālu, sistēmu attīrīšana.

Vēl mēs gribam piebilst, ka jūsu smadzenes ir pilnas ar enerģētiskiem informācijas piesārņojumiem, no kuriem noteikti vajag atbrīvoties! Neattīrīti \ neizdziedināti emocionālie ķermeņi – un tas bieži ir saistīts ar pagājušajām dzīvēm – piesārņoti mentālie ķermeņi nekādā veidā neļaus jums savu potenciālu atklāt pilnībā. Var tūkstošiem reižu saukt: “Es esmu Radītājs!”, bet turklāt, kā jūs sakāt, “vezums nav izkustējies no vietas”.

Ja jūs patiešām uzskatāt sevi par Radītāju, tad sāciet radīt sevi-jauno. Pēc tam – harmoniju ar to vietu, kur jūs dzīvojat, ar cilvēkiem jūsu apkārtnē, dzīves apstākļiem un tml.

Kad jūs “iekārtosiet” harmoniju, jūs iekāpsiet, ieplūdīsiet dievišķajā gaismas enerģijas plūsmā un pimām kārtām tajā dzīvības plūsmā, kura nāk no visām Zemes “porām”. Jūs un viņa kļūsiet Vienoti, viens vesels. Un tāda sinerģija, tāda vienotība ved pie sekmēm visās jūsu dzīves frontēs, ieskaitot tās izmaiņas uz planētas, kuras jūs visi gaidāt.

Mēs vienmēr esam gatavi mācīt un virzīt jūs. Mēs esam Zemes Glabātāji, un tātad arī jūsu.

Ar mīlestību un bezgalīgām rūpēm par jums.

Zemes Glabātāji.

19.02.04.

 

Atsūtīts 04.02.2019

Pievienots 04.02.2019

http://www.omartasatt.ru/publ/avtorskij_blog_tatjany_breslavskoj/blog_tatjany_breslavskoj/poslanie_khranitelej_zemli/28-1-0-2146

Tulkoja Jānis Oppe