Татьяна Бреславская - САКРАЛЬНОЕ ЗНАЧЕНИЕ ЧИСЛА 13. ВОДА и ВСЕЛЕННАЯ

Tatjana Breslavska - SKAITĻA 13 SAKRĀLĀ NOZĪME. ŪDENS un VISUMS

14 TBŠodien ir 13. datums... Es esmu cieši pārliecināta, vadoties pēc savām pašas pieredzēm, ka tas ir SPĒKA datums. Nekad neesmu bijusi numeroloģijas un kā tamlīdzīga fane, bet ar laiku sāku pamanīt, ka tieši 13. datumā man un caur mani nāk interesanti un nozīmīgi notikumi, līdz pat atklājumiem un atklāsmēm (pirmām kārtām – sevī un sev).

14.03.13. uz sakariem ar mani iznāca mana Gaismas Ģimene, mans Augstākais Kristus Es, Augstākais Kosmosa Saprāts, Debesu Tēvs un visa Galaktikas sadraudzība. Viņi veica savu kārtējo darbu caur mani – manu pārvadītāju, bet sākumā deva šī skaitļa nozīmes izskaidrojumu:

- Skaitlim “13” ir sakrāla nozīme, tu to zini. Šī skaitļa spēks uz Zemes ar nodomu tiek noklusēts, lai īpaši “gudrinieki” šo spēku neizmantotu.
Šai dienai ir spēka nozīme kā tev, tā arī Zemei.
Šajā dienā enerģētiskajām frekvencēm ir tāda rezonanse, ka mēs, tavi komiskie audzinātāji un skolotāji, varam ciešāk, jā, tieši ciešāk un efektīvāk sazināties ar tevi un visiem Zemes gaismas darbiniekiem.
Turklāt ir iespējams uzbūvēt augstfrekvences laika kanālu, kurš ļauj ar jums kontaktēties un uzturēt visefektīvākos sakarus.

Uz šodienas 13. datumu es darbu iecerēju pati. Es vairs nejūtu robežu starp sevi un to, kurš ir augstāk par mani un vada mani.
Bieži es JŪTU, ka visu lemju un gribu darīt tieši PATI, bez kāda uzvednes un norādes.
Dažreiz iezogas šaubas: un ja nu tas ir mans hipertrofētais EGO, mana patība? Taču, lasot un atceroties izlasīto no garīgās literatūras (nu nekā nevaru izmest visas zināšanas no sevis!), saprotu, ka visdrīzāk es jau esmu visu to spēku “konglomerāts”, kādus es šajā manas atrašanās uz Zemes momentā varu ietilpināt.

Tātad šodien es nolēmu (MĒS NOLĒMĀM) aizbraukt “izlūkgājienā” uz Okas upes Izteku. Tā atrodas Orlas apgabala Glazunovas (Глазуновский) rajonā Arhangeļskas (Архангельское) ciema tuvumā. Tā ir “spēka vieta”. Neliela augstiene, uz kuras atrodas maza kapela. No šī kalna apakšas izplūst avots, kurš tad arī ir Okas izteka. Varētu likties: nu, un kas, kas šeit tāds īpašs?
Tikai “Mēs manī” uzreiz kā lokatori sākām meklēt īsteno avotu un viņa uzdevumu. Tas izrādījās šī paugura “iekšienē”. Un tas nav vienkārši “avots”, bet ļoti spēcīgs enerģētisks dzinējs.
No turienes nāca tik spēcīgs gaismas starojums, ka man gribējās piesegt jau tā aizvērtās acis.
Un sāka nākt teksts un vīzijas. Zemes un Ūdens Templis... attēli, kas atgādināja visuma uzbūvi.

Es no turienes saņēmu Uzaicinājumu kopā ar grupu veikt aktivizāciju jaunā laika enerģijās.
Augšā izrādījās – Saules Templis!

Atkal Saules Templis, – es nodomāju. Kāpēc šeit? Pie ūdens?

Iekšienē – Zemes un Ūdens savienība, augšā viss ir iesvētīs no Saules, no tās Saules, par kuru tu jau rakstīji agrāk: no Liekās Centrālās Saules Hu-Nab-Ku!

Man pateica, ka šajā vietā periodā pirms kristietības stāvējis Templis, veltīts Saulei, materiālajā plānā. Man parādīja, kāds tas izskatījās. Augšā, kā zvaigzne, griezās kolovrats (ugunskrusts – tulk. piez.), enerģijas mūžīgās kustības simbols.
Es, protams, nevarēju nociesties veikt DARBU, taču es skaidri zinu, ka ar grupu tas būs efektīvāks.
Es paņēmu sev līdzi ūdeni no avota un jutu, ka kaut kas man šodien vēl stāv priekšā.

Jau mājās, pēc “MĒS pavēlējuma”, es ielēju ūdeni burkā, uzliku tai abas rokas un... sākās.

- Es Esmu Tas, kas Es Esmu Vārdā, es savu apziņu savienoju ar visiem planētas Zeme ūdeņiem...

Zemes ūdeņi – viņas asinis, kas nes enerģiju un dzīvību uz Zemes...

Es savienoju savu apziņu ar Augstāko Kosmosa Saprātu...

Es ar visu atbildību paziņoju par savu gatavību būt šī jaunā enerģētiskā darba pārvadītājam.

Man parādīja, kā izskatās ūdens molekula, tās uzbūvi. Tā precīzi sakrita ar Visuma uzbūvi.
Par to, par Visuma uzbūvi, es rakstīju savā 13.11.25. rakstā “Savienošanās ar Visuma kodola Saprātu[1]”.
Raksts ir publicēts šajā vietnē Natālijas emuāros. Žēl, ka šo emuāru resursi neļauj izvietot manis ieraudzītos attēlus.
Vēlreiz pieminēšu zinātnieku-fiziķi Viktoru Plikinu (Виктор Плыкин), kurš 20 gadu laikā pēc ūdens molekulas ar ļoti spēcīgu ierīču palīdzību ir izpētījis visa Visuma uzbūvi. Bet tagad visas šīs “ierīces” ir mūsos, tās tikai jāieslēdz, jāaktivizē.

Kāda tad darba pārvadītājs es šodien biju, pirms 3 stundām: noritēja programmas un atbilstoši arī ūdens struktūras izmaiņas.

- Visi Zemes ūdeņi maina savu programmu.
Jaunā programma veicinās visa dzīvā uz Zemes fizisko atveseļošanos, viņa apziņas mainīšanos.
Laiks ir pienācis...

Un atkal apstiprinājās: skaitlim 13 ir milzīgs spēks!

Beigās gribu atzīmēt, ka es nekādā ziņā negribu sevi ne cildināt, ne apzīmēt sevi kā “izredzētu”, ka viss, par ko es rakstu, nav MANA PERSONĪGĀ LIETA.
Mans uzdevums: aiznest līdz katram prātam un sirdij, ka VISI VAR UN VIŅIEM IR PAT JĀVAR prast to visu darīt kā aktīviem radītājiem, praktiķiem.
Mēs pārāk daudz runājam un maz darām.
Pateicos!

 

Pievienots 13.04.2014

http://www.omartasatt.ru/publ/avtorskij_blog_tatjany_breslavskoj/blog_tatjany_breslavskoj/sakralnoe_znachenie_chisla_13_voda_i_vselennaja/28-1-0-948

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/tatjana-breslavska/25-tatjaba-breslavska/1827-tatjana-breslavska-savienosanas-ar-visuma-kodola-sapratu (Tulk. piezīme)