Татьяна Бреславская - В ГОСТЯХ У ВЛАДЫКИ ХРОНОСА. И ПРИ ЧЕМ ЗДЕСЬ – АТЛАНТИДА

Tatjana Breslavska - VIESOS PIE VALDNIEKA HRONOSA. UN KĀDS TAM SAKARS AR ATLANTĪDU

14 TBLaika glabātāji ir mani draugi, mēs bieži satiekamies ar viņiem darba jautājumos. Līdz nesenam laikam šis darbs itin bieži noritēja “bezsamaņas stāvoklī”, lai mani neizbiedētu “pirms laika”, pēc viņu vārdiem.
Pēdējos gados es tomēr paspēju sev atzīmēt “kaut ko”, “sapņos” pārdzīvoto: lidojumus starp virpuļveidīgām plūsmām, tīklotus sapinumus, ejas pa cauruļveida tuneļiem un tml.

Un te reiz pēkšņi, “gaišā dienas laikā”, pie mani iznāca pats Valdnieks Hronoss!
Ar grūtībām noticēju, ka kas tāds varēja būt. Kā es viņu jutu: spēcīgas, pat kaut kādas “valdonīgas” enerģijas, bet tajā pašā laikā – tēvišķa skolotāja starojums.
Sākumā šīs “vizītes” bija atsevišķas un retas, pēc tam Skolotājs pārstāja ar mani īpaši ceremonēties un paziņoja par manu pilnīgu “gatavību kaujai”.
(Pagājušā gada jūnijā Ercenģeļi sāka mani gatavot uz šo tikšanos.)

Šeit neliela atkāpe par to, ko saka par Hronosu.

Hronoss (sengrieķu Χρόνος, “laiks”) – dievība sengrieķu mitoloģijā un teokosmogonijā. Darbojas orfiskajā teogonijā, dzemdina Ēteru, Haosu un Erebu. Orfiķi Nenovecojošo Hronosu sauca arī par Hēraklu un Drakonu-Čūsku. Pieminēts orfiskajā himnā Musejam (Musaeus) (29. rindiņa)[1].
Saskaņā ar Sirosas Ferekidu (Pherecydes of Syros) Hronoss ir viens no trijiem pirmsākumiem, no savas sēklas radījis uguni, pneimu (gaisu) un ūdeni. Horu tēvs.
Pēc viena no aprakstiem Hronoss ir radījis pašu senāko, kas ir bijis mūsu Visuma iedīglī – Laiku. Grieķi viņu sauca par Hronosu. Un tagad viss jau notika laikā, jo telpa vēl tikai dzima. Hronoss radīja trīs stihijas – Uguni, Gaismu un Ūdeni. Bet tas jau ir pēc tam, kad parādījās Zeme.

Pagājušā gada jūlijā Valdnieks Hronoss izvadīja mani pa mūsu galaktikas jaunu “laika koridoru”. Es redzēju, kā no galaktikas kodola nāca jauna bioloģiskā laika uzstādījums Zemes cilvēcei.
Kad jau biju viņa mācekle, viņš mani uzslavēja: “Tu lieliski tiec galā ar darbu! Vari sākt būvēt SAVU jauno pasauli pati.”
- Kur? Uz Zemes?
- Uz Zemes praktiski nav iespējama “jauna pasaule”, tā ir dažādu apziņu kalve, laboratorija, viņas pilda darbu visam Kosmosam.

Katra apziņa uz Zemes strādā savu mērķu labad: kāda novērš kļūdas, otra izpauž sevi un iesakņojas nākotnes eksperimentiem, trešā – noskaidro attiecības utt. Kāda liek pamatus jaunu pasauļu radīšanai.
Laiks ir viena no galvenajām visur izpaustās dzīves komponentēm.

- 2013. g. beigās Lielais Hronoss pavēstīja par Zemes galīgo pāriešanu uz jaunām laika frekvencēm. Taču, pēc viņa vārdiem, laika frekvences pastāvīgi būs pakļautas koriģēšanai un noskaņošanai. Kosmosā NAV NEKĀ PASTĀVĪGA.

- Katrs uz Zemes dzīvojošais jutīs jauno laika plūsmu kā sevī, tā arī visā, kas ir ap viņu, savā veidā rezonēs ar jaunajām frekvencēm. Šeit būs redzams jūsu “sadalījums” pēc vibrāciju frekvenču līmeņa un enerģiju krājuma ķermeņos, apziņas līmeņa. Mēs pastāvīgi palīdzēsim jums saskaņoties ar šīm jaunajām frekvencēm.

- Es ļoti bieži atceros frāzi, kura bija domāta man, kad pirms dažiem gadiem es biju Arkaimā (tas bija mans 2. apmeklējums):

“Izdari visu iespējamo, lai nepieļautu “jaunu Atlantīdu!” (šeit tika domāta viņas bojāeja)”.

Arkaimā ir vairāki laika portāli. Tur var “iziet uz sakariem” ar to, ko vēlēsies! Tie, kas teica man šos vārdus, izrādījās, kā es to noskaidroju jau vēlāk, inženieri no Laika Kuģa.

Nu, un kāds man ar to visu sakars!? – es vienlaikus biju izbrīnīta un sašutusi.

Tad nu, lūk, uzreiz man tā arī neviens neatbildēja. Nācās daudz “rakt un pārrakt”, domāt galu galā! Atbilde atnāca, tā VIENMĒR atnāks, ja tu to ĻOTI gribi.

Sāka parādīties daudzpakāpju, Tikalas (Gvatemela) piramidālajiem tempļiem līdzīgi kuģi, ar antenām, ierīcēm, sarežģītu skaitļošanas tehniku. Noskaidrojās beidzot, ka es šeit, uz Zemes, daudzu citu starpā esmu šo laika kuģu, kuri kursē pa visu kosmosu, īstenais loceklis. Bet šeit uz Zemes mēs pildām to uzdevumu, kuru augstāk pieminēja Valdnieks Hronoss.

Bet, lūk, tagad atkal par Atlantīdu un par “atbildi, kura atnāca”. Es to visu nojautu, sapņos rādīja, Arkaimā parādīja mani-darbarūķi laboratorijā. Bet, kad es par to izlasīju Drunvalo Melhisedeka grāmatā “Maiju Uroboross” (“Майянский Уроборос”), tomēr biju “šokā”!

- “(Atlantīdā)... tika uzbūvēta piramīda MER-KA-BA (Bimini piekrastes tuvumā), lai kontrolētu Atlantīdu un visu pasauli. Pēc 50 000 gadu bija pazaudētas zināšanas par piramīdas turpmāko īpašību.
MER-KA-BA satur Visuma programmu un atver līmeņus starp 3. un 4. dimensiju. Cilvēce tika pakļauta tādam apziņas līmenim, kādam vēl nebija gatava. Būtnes no citiem eksistences līmeņiem piespiedu kārtā nonāca 3. dimensijā uz Zemes. Viņas ienāca cilvēku ķermeņos, lai izdzīvotu. Tādā veidā gandrīz VISI Atlantīdas iedzīvotāji kļuva apsēsti!
Pirms katastrofas atlanti zaudēja atmiņu kā sekas Zemes ģeomagnētiskā lauka atslēgšanai.”

Nerakstīšu ilgi par to, ka man pēc šīs grāmatas izlasīšanas jau “atklātā tekstā” tika paskaidrots, ka man ar to visu ir tiešs sakars. Kāda frāze vien ko ir vērta: “Paši savārījāt, paši arī labojiet!”

Lūk, arī labojam: sākumā sūtām mājās, uz savām dimensijām tās būtnes, kuras iemājojušas cilvēku ķermeņos (interesants ir fakts, ka ar katru jaunu iemiesojumu viņas atkal no jauna atnāk ar tiem uz Zemi). Protams, viņas visas tika “pievilktas” atbilstoši tā momenta vibrācijām. Apbrīnojami, ka ar katru jaunu dzīvi cilvēkā viņas vēl “aicināja” arī jaunus biedrus jau no mūsu 3. dimensijas (tas jau ir arī pēc Bībeles).

Tagad jau ir gandrīz 2 gadi, kopš šīm būtnēm ir uzbūvēti laika koridori, pa kuriem viņas beidzot var atgriezties savā dzimtenē. Cik gan Zemes gadu tam bija nepieciešams!!!
Varu apgalvot, ka šo Piramīdu stingrā un pastiprinātā kontrolē ir ņēmuši Gaismas Spēki. Par viņu ir daudz runāts televīzijas pārraidēs, rakstīts... Tagad viņa darbojas mūsu ar jums apziņas pilnveidošanā.

Nu, lūk, bet manas epopejas beigās es nedaudz aprakstīšu, kā es šodien biju viesos pie Valdnieka Hronosa. Es tur biju tieši viesos, “ne darba sakarā”.

Pēc manis sākumā atnāca Laika Glabātāji, lai pavadītu pie Viņa. Viesmīlīgi mani sagaidījis, viņā parādīja savu vareno laboratoriju. Es ieraudzīju rotējošas sfēras, citu citā, aizejošas dziļumā.

- Tā darbojas laika mehānisms. Gribi ieiet iekšā? Nē, nebaidies, ejam! (es jau arī nebaidījos, kopā ar sevi es uzaicināju visu manu garīgo komandu un apsardz)i.

(Ieejot centrā, es patiešām sajutu “bezlaiku’, to vēl sauc par “nulles punktu”. Pēc tam saimnieks uzaicināja mani uz vēl vienu zāli, kur griezās pilnīgi citāda sfēra.)

- Tā ir laika atpakaļ skaitīšanas sfēra. Nāc uz šejieni biežāk, un tavs ķermenis kļūs jauns (viņš turklāt jautri iesmējās).

(Pēc tam mēs iegājām zālē, kur tika parādīts, kā mēs, laika komanda, pirmoreiz nokāpām uz Zemes, kur vēl nebija nekādas fiziskas dzīvības. Apkārt stāvēja spēcīgas iekārtas un dažādi mehānismi (atzīstos, enerģijas no tām nāca pasmagas).)

Jā, ekskursija bija diezgan interesanta! Valdnieks silti no mums atvadījās, bet, redzams, telepātiski ielaida apziņā atgādinājumu:

“IZDARIET VISU IESPĒJAMO, LAI NEPIEĻAUTU “JAUNU ATLANTĪDU!”

 

Pievienots 16.04.2014

http://www.omartasatt.ru/publ/avtorskij_blog_tatjany_breslavskoj/blog_tatjany_breslavskoj/v_gostjakh_u_vladyki_khronosa_i_pri_chem_zdes_atlantida/28-1-0-964

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://slavya.ru/trad/foreign/greece/orphik.htm un https://www.theoi.com/Text/OrphicHymns1.html (Tulk. piezīme)