Татьяна Бреславская - АРХАНГЕЛ ГАВРИИЛ ОБ ИНФОРМАЦИОННОЙ ВОЙНЕ И СВЯЗИ С ДУШОЙ

Tatjana Breslavska - ERCENĢELIS GABRIĒLS PAR INFORMĀCIJAS KARU UN SAIKNI AR DVĒSELI

 

18 12 25Es sveicu tevi, mans Skolotāj! Es gribu tev uzdot dažus jautājumus par aktuālām mūsu dzīves tēmām.

Pirmais no tiem: kā orientēties milzīgajā informācijas masā par garīguma tēmām, kā atšķirt patiesu virzienu no aplama un pat kaitējoša? Nesen “tīrīju” manu paziņu un biju pārsteigta, cik daudz tumšu būtību viņa ir “saķērusi” pusgada laikā! Izrādās, viņa ar labpatiku pieņem visus uzaicinājumus uz “iesvētījumiem” un iestāšanos dažādās kopienās, skatās “apskaidrojošus” video par šīm tēmām un daudz ko citu.

Pēc “attīrīšanās” viņai rādījies sapnis, kā “melns cilvēks” viņai pavēlējis pildīt viņa komandas, bet viņa tam sīksti pretojusies. Kā tu komentēsi to visu?

- Ko es varu teikt… pašlaik ir iestājies īsts viltus informācijas bums visos ezotērikas virzienos, un jums patiešām ir grūti tajā visā orientēties. Vēl jo vairāk, ka tas viss tiek pasniegts krāšņā “mērcē”, it kā vilinot Gaismā un apskaidrībā, bet patiesībā notiek ciešas pieslēgšanas tumšiem egregoriem, no kuriem atslēgties nepavisam nebūs vienkārši.

Veselas uz Gaismu ejošas armijas atkal un atkal tiek aizvestas viltus virzienā, sekojot savam “vadonim”, kurš, dižojoties ar saviem panākumiem (sarakstīto grāmatu skaits, skolas un semināri, sertifikāti un diplomi), no pārbaudīta ceļa aizved savu paklausīgo draudzi. Arī pats “vadonis” vairs reizēm neapzinās, ka viņš ir nokļuvis lamatās.

Pašlaik jums ir pienākusi informācija, ka tādi tradicionāli dziedniecības veidi kā Reiki jau atrodas tumšu egregoru ietekmē, un tā pēc būtības ir patiesība, jo norit sīva cīņa kā par enerģijas avotiem, tā arī tieši par jums, vadošajiem “spēlētājiem”.

Taču šīs stāvoklis, kurā jūs pašlaik esat nonākuši, nebūt nav bez izejas: nepieciešams pašā rūpīgākajā veidā “tīrīties”, patstāvīgi vai ar speciālista palīdzību, tāpēc ka runa ir par ĻOTI nopietniem “pieslēgumiem” un pastāvīgu jūsu enerģijas atsūkšanu, kā rezultātā jūs saslimstat, iestājas īsts prāta aptumsums un motivāciju un mērķu zaudējums dzīvē.

Lai nepakļautos visas šīs informācijas ietekmei, nepieciešams pēc iespējas ātrāk “ieslēgt” savu paša domāšanas analizatoru. Tas jums ir, taču ne tuvu visi par to zina vai neuzskata par vajadzīgu par to zināt. Tas visai cilvēcei tika atslēgts jau kopš Atlantīdas laikiem, un pašlaik notiek tā jauna aktivizācija. Tu jau es nodarbojusies ar to ar savu grupu, nodarbojies arī turpmāk.

Mans nākamais jautājums ir par Dvēseli un par to, kāpēc nepiepildās mūsu sapņi un plāni. Mana cita paziņa savā bibliotēkā ir savākusi apmēram piecsimt grāmatu par ezotēriku, taču līdz šim laikam viņai nav saiknes ne ar savu Augstāko Es, ne ar Dvēseli, un vispār viņai galvā reizēm ir pilnīga “putra”.

Pirms divām viņa stingri noskaņojās noskaidrot, kas tad viņas dzīvē ir galvenais uzdevums, un palūdza man tajā palīdzēt.

Mēs piesaucām viņas AEs un Augsto Dvēseli. Interesanti bija tas, ka viņas Augstā Dvēsele ir ļoti gaiša būtne, vērīgi raudzījās man acīs, skenējot mani un pārbaudot viņas aicināšanas motivācijas tīrību, vienlaikus lasot manu potenciālu sakaru nodibināšanai.

Bet saiknes ar Augstāko Dvēseli un Augstāko Es paziņai nebija dēļ kanāla “piesārņojuma” ar pelēkām un tumšām enerģijām. To mēs attīrījām, taču tumšas būtības turklāt apdzīvoja visu sirds centra apgabalu, arī to attīrījām. Varētu likties, ka darbs ir pabeigts, bet te Dvēseles Stars aizgāja viņas pagātnes dzīvēs, attīrot arī visu tur. Tas, protams, bija ĻOTI “dāsns žests” no Dvēseles puses! Izrādās, ka Dvēseles uzdevumu ziņā šis manai paziņai bija viņas pēdējais iemiesojums uz Zemes, tāpēc viņai tika iedota tāda dāsna kompensācija, neskatoties uz daļu neizpildītā pagājušos iemiesojumos.

- Jā, mani dārgie, saiknei ar AEs un Augstāko Dvēseli jums ir sevišķi svarīga nozīme, tāpēc ka viņi jums ir “kompasi” un “orientieri” apskaidrošanās un augšupcelšanās ceļā.

Par to, kas attiecas uz jūsu “ikdienas” dzīvi: jūs gadu no gada, varbūt pat dienu no dienas pierakstāt savas vēlēšanās un sapņus ar pārliecību, ka “Visums tos izlasīja un aiztraucās izpildīt, kā zelta zivtiņa”. Taču dzīve rit, bet vēlēšanās nepiepildās, jūs atkal meklējat to piepildīšanas paņēmienu, bieži atsaucoties uz “ekstrasensu” un viņiem līdzīgu aicinājumiem un solījumiem, bet, diemžēl…

Mani dārgie, viss ir atkarīgs no tā, vai jūs savā dzīvē pildāt JŪSU DVĒSELES UZDEVUMUS šajā iemiesojumā! Ja jūsu dzīves mozaīkā trūkst “galvenās puzles” – un tie tad arī ir DVĒSELES UZDEVUMI, – tad nekādas “vēlēšanu uzrakstīšanas” nepalīdzēs.

Tātad galvenais jautājums – noskaidrot šos uzdevumus, bet pirms tam nodibināt saikni ar AEs un Dvēseli. Dvēsele ir dāsna, lūk, arī tavai paziņai tika pasniegta dāvana kā viņas iepriekšējo dzīvju “ieskaite”, bet šajā dzīvē jums visiem ir GALVENĀ ieskaite!

Pateicos tev, Gabriēl!

18.12.25.

Atsūtīts 25.12.2018

Pievienots 25.12.2018

http://www.omartasatt.ru/publ/avtorskij_blog_tatjany_breslavskoj/blog_tatjany_breslavskoj/arkhangel_gavriil_ob_informacionnoj_vojne_i_zadachakh_dushi/28-1-0-2124

Tulkoja Jānis Oppe