Татьяна Бреславская - СИРИАНСКИЕ ОТКРОВЕНИЯ. ПОСЛАНИЕ ЧЕЛОВЕЧЕСТВУ ЗЕМЛИ

Tatjana Breslavska - SĪRIĀŅU ATKLĀSMES. VĒSTĪJUMS ZEMES CILVĒCEI

14 TBMēs, Sīriāņu Spīkeri, pārraidām jums pēdējos jaunumus no mūsu zvaigznes. Šodien mēs atzīmējam lielisko dienu, kad ir atjaunota saikne ar vienoto sistēmu uz Gīzas Plato Ēģiptē.

Pirms daudziem gadsimtiem šo sistēmu pilnīgi iznīcināja Zemei nedraudzīgi spēki. Iznīcināšanai tika pakļauts pilnīgi viss, kas atradās un atrodas uz Plato virsmas, kā arī tā iekšienē.
Tas pirmām kārtām bija enerģētiskās informācijas bojājums, lauka struktūras pārrāvums.
Tas tika izdarīts ar nodomu, lai turpmāk cilvēcei nebūtu saiknes ar mums – Skolotājiem un Pavadoņiem no Sīriusa un, kā sekas tam, nebūtu iespējams atjaunot savu zvaigžņu atmiņu un zvaigžņu saikni ar savām ģimenēm no Sīriusa.

Mēs rūpīgi un ilgi veicām šo atjaunošanas darbu. Šodien galīgi tika atjaunoti visi sasaistošie posmi Amenti Zālēs, kur glabājas VISI Zemes vēstures ieraksti, tā ir savdabīga Zemes un Kosmosa VISU zināšanu bibliotēka.

Caur mūsu Pārvadītājiem uz Zemes notika to pilnīga attīrīšana un atjaunošana. Šī diena ir pienākusi!
Vienlaikus ar Amenti Zāļu enerģētiskās informācijas struktūras atjaunošanu notika Faraona Kameras visu funkciju attīrīšana un atjaunošana, agrāk tajā tika veikti rituāli ar apziņas transmutāciju un atkalapvienošanos ar savu zvaigžņu sākumu.
Un tagad arī Lielā Sfinksa ir atdzīvojusies un pieņēmusi savu sākotnējo funkciju – telpas-laika kontinuuma laika mašīna.
Sfinksas galvenais orgāns atradās viņas galvā, taču ne tagadējā – faraona galvā, bet Sfinksai likumīgi piederošajā galvā – Bastet-Sehmet galvā!
Jā, mēs paziņojam jums, ka īstā galva arī AR NODOMU tika iznīcināta!
Kaķa-lauvas galva ir atgriezta, un tādējādi laika mašīnas galvenā svira ir savienota ar savu zvaigzni.
Tie, kas spēs, ieraudzīs, kā ir “iedarbojusies” Sfinksa, pieņemot savu sākotnējo funkciju.
Dvēseles, tūkstošgadēm piekaltas pie smiltīm un bez iespējas “aiziet mājās”, jau ir sākušas atgriezties... Kam acis ir, tie lai redz to.

Jūs, kas sajutīsiet atbalsi no mūsu vēstījuma, jūs esat šie zvaigžņu sasaistošie, kuru ceļš uz atgriešanos tika AR NODOMU nogriezts uz daudziem gadsimtiem.
Jums nācās katru reizi iemiesoties uz Zemes ar cerību atgriezties mājās, jūs nebijāt pasīvi gaidītāji, jūs katru reizi ienesāt savu pa spēkam esošo ieguldījumu šī ceļa atjaunošanā.

Mūsu dārgie, mūsu bērni, māsas un brāļi, vīri un sievas, mīļotie, jums visiem, kas agrāk ar laiku un telpu bijās atdalīti no savas Dzimtenes, tagad ir VISAS iespējas atgriezties.

Katrs savā sirdī sajutīs, ko viņam vajag darīt. Klausieties savu sirdi, un viņa jūs atvedīs Mājās.

Šodien visa sarežģītā sistēma, kas atrodas Ēģiptē, atkal ir pieslēgta Sīriusa sistēmai.
Jūs spējāt to izdarīt! Tikai ar jūsu neatlaidību un vēlēšanos notika šis diženākais notikums Zemes un Sīriusa vēsturē!

Par sīriāņu Spīkeriem

Lūk, ko viņi paši saka par sevi (ņemts no Patrīcijas Kori (Patricia Cori) vietnes):

Mēs, Sīriusa Augstākās padomes Spīkeri, pārstāvam neskaitāmu sīriāņu apziņu, viņi sazinās ar Zemi no augšupceltās zvaigznes Satis. Mēs esam ievērojami vecāki par jums un par cilvēci zinām ļoti daudz, jo mūsu vecajie piedalījās Lielajā Eksperimentā – jūsu rases sēšanā.
Jūsu attīstības svarīgākajos periodos mēs materializējāmies Zemes plānā, lai būtu iespēja labāk kalpot cilvēcei – Visuma zvaigžņu sēklai. Tas notika Atlantīdas otrās rītausmas laikos, tas notika Senajā Ēģiptē, un tas notiks atkal ļoti drīz, beidzoties maiju kalendāram.
Mēs starp jums esam atklājuši daudz kanālu, lai mūsu vēstījumi tiktu pieņemti pēc iespējas plašāk, jo pašlaik jums vajag atcerēties savu misiju uz Zemes. Mēs tagad atnācām, lai kalpotu jūsu evolūcijai, jo mēs zinām, kas jūs sagaida. Mēs palīdzēsim jums pārkāpt slieksni, dodot jums zināšanas, kas agrāk tika turētas noslēpumā no jums, jo ticam, ka jūs esat pienākuši pie individuālas un planetāras atbrīvošanās robežas.

 

Pievienots 08.07.2014

http://www.omartasatt.ru/publ/avtorskij_blog_tatjany_breslavskoj/blog_tatjany_breslavskoj/sirianskie_otkrovenija_poslanie_chelovechestvu_zemli/28-1-0-1125

Tulkoja Jānis Oppe