Татьяна Бреславская - ВОПРОСЫ К ВЫСШЕМУ Я ПО ПОВОДУ АТЛАНТИДЫ

Tatjana Breslavska - JAUTĀJUMI AUGSTĀKAJAM ES SAKARĀ AR ATLANTĪDU

14 TBMans Augstākais Es, es gribu tev uzdot dažus jautājumus par tēmu – ATLANTĪDA.

1. Atlantīda ir kontinents, planēta vai vienkārši – cilvēces attīstības projekts?

- Atlantīda ir sava veida garīgs virziens cilvēces attīstībā – tā ir tā viņas stadija, attīstītības pakāpe, kur cilvēks sāk justies kā diev-cilvēks jau tādos blīvumos kā jūsējie. Viņa potenciāls turklāt atklājas par visiem 100 procentiem, viņš realizējas kā dievišķa būtība, atrodoties tādā pasaulē kā jūsējā.

Taču var nosaukt gan par kontinentu, gan par planētu. Tas ir, tā pirmām kārtām ir evolucionāra attīstība jeb attīstības projekts, evolūcijas projekts.
Tā ir tiekšanās uzlabot sevi kā dievišķas vienotības apziņu.

2. Dažu čeneleru vēstījumos ir teikts, ka Atlantīda ir mūsu augsti attīstīts “dubultnieks”, Zelta planēta, ar kuru mums ideālā gadījumā ir jāsavienojas, mēs tur arī esam kā Saules būtības, vai tas ir tā?

- Arī tajā ir daļa patiesības: pasaule ir hologrāfiska, jūs varat vienlaikus atrasties visur, tajā skaitā arī uz planētas-dubultnieka “Zelta Atlantīda”.
Tas ir viens no Zemes “globusiem”-projektiem, uz kurieni jūs, jau augsti attīstīti, plūstoši “pārtecēsiet” apziņā, tā būs sava veida – Augšupcelšanās. Bet atdalīti jūs tikāt vienmēr, kad gājāt vai ejat “savas Dvēseles ceļojumā”, katru reizi “aizejot” no Tēva un Mātes pēc jaunām zināšanām.

3. Kam vajag un vai vajag vispār “pārtecēt” uz šo globusu?

- Vajag tam, kurš to grib, kurš pats sev to ir ieplānojis.

4. Pašlaik manī un manos biedros “ceļas augšā” atmiņa par “bijušo Atlantīdu”, kas tas ir, ar ko saistīts, ja viņa bija fiziski, viņas artefakti guļ okeānu un jūru dibenā, tātad tam ir vieta laikā, bet kurp mēs pašlaik tiecamies, izjūtot sāpes un skumjas par mūsu “nogrimušo Atlantīdu”?

- Jūsu sāpes un ilgas ir saistītas ar to laiku, jūs to izdzīvojāt un atceraties. Jums ir ĻOTI žēl, ka jūsu lolojums gāja bojā, jūs daudz strādājāt pie viņa radīšanas.
Jūs esat viņa Atla Priesteri (atls – vara, zināšanas), garīgais grauds, visas augsti attīstītās Atlantīdas civilizācijas pamats. Jūs radījāt, savu augsto Skolotāju vadīti, vairākas reizes tādas civilizācijas, un tagad jums izpaužas jūsu bailes, ka šī atkal var piedzīvot krahu, vai ir jēga atjaunot visa šī gigantiskā radījuma sagrauto struktūru.
Atbrīvojieties no VISĀM bailēm un bažām, jūs taču vienalga pildīsiet savu uzdevumu ar mīlestību, pacietību un cerību. Tas ir jūsu uzdevums pašlaik.

5. Kāpēc mani pašlaik ļoti satrauc jautājums, kā atrast visus mūsu projekta dalībniekus, visus Atla priesterus?

- Tāpēc ka ir pienācis laiks konkrētām darbībām. Šīs darbības pirmām kārtām ir saistītas ar pašpilnveidošanos: laiki ir mainījušies, enerģijas kļuvušas citādas, bet jūs ne vienmēr gribat mainīties.
Pilnveidot nepieciešams VISU! Jaunu skatienu uz attiecībām, naudu, veselību, dabu, savām spējām galu galā.
Dodiet vaļu VISIEM jūsu talantiem, nežņaudzieties, atmetiet visu nevajadzīgo, ko bijāt izdomājuši, salīdzinot sevi ar citiem.
Kļūstiet atkal par Atla priesteriem – tīriem apziņā, atvērtiem Mīlestības plūsmām, starojiet gaismu, pieņemot viņu. Jums tiek sūtīta milzīga enerģijas plūsma, kura jums ir jāpārveido un jāsūta uz āru.
Tas nav ne vienas dienas, ne gada darbs, apbruņojieties ar pacietību un vīrišķību, jūs paši izvēlējāties šo pienākumu.

6. Ko Tu vari teikt sakarā ar mūsu grupu, kas tajā ietilpst, vai visi ir Tempļa priesteri? Kas es esmu šajā grupā?

- Tu vadi VISU Atlantīdas matricas atjaunošanas projektu. Tev palīgā ir atnākušas tavas palīdzes-sievietes, Atla Tempļa priesterienes, un viens vīrietis. Viņš ir vajadzīgs tam, lai jūsu sievišķās enerģijas būtu safokusētas ar vīrišķo sākumu, viņš uz šo lomu reiz pieteicās pats, taču “iekrita nemaņā”

7. Ko ar viņu darīt, vai arī lai šajā stāvoklī paliek, neaktivitātē?

- Nē, kādu laiku tas tā var būt, bet drīz būs nepieciešama viņa aktīva sadarbība ar jums, vajag laiku un pacietību, lai viņš – pamostos.

8. Man vajag kaut ko darīt, lai viņš pamostos?

- Tu jau to dari, tikai tagad nesteidzies, tu taču zini, ka tas ne vienmēr notiek momentāni, miegs ir tik ilgi turpinājies!

9. Bet kā izpaudīsies viņa aktivitāte, viņš taču nedzīvo pie mums Krievijā?

- Nav svarīgi, viņš iekļausies jūsu darbā ar savu pilnīgu apzinātību, viņš pašlaik pat Smalkajā Plānā ne līdz galam saprot savu lomu.

10. Ko mums vajag pašlaik visiem darīt?

- Jums vajag, kā jau tika teikts, savest sevi personīgi KĀRTĪBĀ!
Vai tad tu uzskati, ka esi pavisam nevainojama, tīra, objektīva, bez egoisma un citām “cilvēciskām vājībām”?
Strādā ar sevi, jūs cilvēces apziņas slāņus atbrīvojat no tumsas un nepilnības.
Jūs Templī paudāt Dievišķās nevainojamības paraugu un tādā veidā turējāt harmonijā visas cilvēces apziņu.
Vai tas nav jūsu PATS PIRMAIS uzdevums! Strādājiet ar sevi visiem spēkiem!

 

Pievienots 31.07.2014

http://www.omartasatt.ru/publ/avtorskij_blog_tatjany_breslavskoj/blog_tatjany_breslavskoj/voprosy_k_vysshemu_ja_po_povodu_atlantidy/28-1-0-1149

Tulkoja Jānis Oppe