Татьяна Бреславская - СООБЩЕНИЕ ИЗ ВЕЛИКОГО ЦЕНТРАЛЬНОГО СОЛНЦА

Tatjana Breslavska - PAZIŅOJUMS NO LIELĀS CENTRĀLĀS SAULES

14 09 01Es, LCS, planētas Zeme iedzīvotājiem paziņoju, ka šodien notika jaunu laika frekvenču galīgā aktivizācija uz laika Stara.
Vecās frekvences ir anulētas, tas nozīmē, ka iepriekšējā Zemes laika matrica ir izsmēlusi sava laika resursus.

Mēs, no LCS, veicām daudzlīmeņu nepārtrauktu darbu jaunā laika noskaņošanā. Tas ilga eoniem zemes gadu. Kāpēc tas tik nepieciešami kļuva tieši pašlaik? – Pāreja uz “jaunu realitāti” nevar tikt veikta bez laika frekvencēm, Zeme vēl nevar “dzīvot” jaunu dzīvi bezlaikā.

Lieta tāda, ka laika Stars ar nodomu un Zemes iepriekšējo Logosu pieredzes trūkuma dēļ tika “nosists no cikliem”, kā rezultātā tika bojāti “atmiņas Bloki” Zemes iedzīvotāju vairākumam, un cilvēki līdz šim laikam neko neatceras, neredz saiknes starp saviem darbiem un sekām.

Viņiem palīgā nāca un atrodas pašlaik cilvēku vidū “patiesā laika noskaņotāji un cilvēku atmiņas aktivizētāji”, tie ir īsteni inženieri un laika frekvenču izstrādātāji, viņi dzīvo starp jums cilvēku ķermeņos.
Šodien notika Zemes laika saskaņošana ar LCS Centru.
Ar mūsu inženieru palīdzību frekvences tika saskaņotas un sinhronizētas.
No šī brīža cilvēku atmiņa sāks “aktīvi” darboties: cilvēki sāks “atcerēties” savu pagātni, redzēt savu pagātni un to visu savietot tagadnē, sāks adekvāti uztvert savas Zemes dzīves cēloņsakarību, kas novedīs pie viņu apziņas attīrīšanās un apskaidrošanās.

Šīs galīgās aktivizācijas priekšvakarā laika noskaņotāji secīgi aktivizēja cilvēces atmiņas blokus, sākumā – pagātnes, pēc tam nākotnes. Šodien šie divi bloki ir saskaņoti un savienoti ar tagadni, jauno realitāti.
Šīs jaunās frekvences savu aktivizāciju izgāja caur pašreizējā laika “Mīlestības Templi”.
Šīs “Mīlestības Templis” tika aktivizēts laika Operatora sirds čakrā. Nevar PAŠLAIK “iedarbināt” jauno laiku bez mīlestības vibrācijām!
Bez Mīlestības cilvēce atkal pārvērtīsies tehnogēnā sabiedrībā – tādas uz Zemes jau ir bijušas, kas tad arī veda pie kārtējās katastrofas.

Mūsu dārgie zemieši, mēs saudzīgi un ar mīlestību attiecamies pret jūsu pašreizējo dzīvi uz Zemes, un mums ir dārgs KATRS, kurš dzīvo uz viņas šajā laikā, katrs pašlaik pilda savu pienākumu un savu uzdevumu.

Mīliet un cieniet tāpēc cits citu.

Ar jums bija Lielās Centrālās Saules pārstāvji.

 

Pievienots 01.09.2014

http://www.omartasatt.ru/publ/avtorskij_blog_tatjany_breslavskoj/blog_tatjany_breslavskoj/soobshhenie_iz_velikogo_centralnogo_solnca/28-1-0-1186

Tulkoja Jānis Oppe