Татьяна Бреславская - ВЕЛИКОЕ ЦЕНТРАЛЬНОЕ СОЛНЦЕ ЧЕРЕЗ СЛАВЯНО-АРИЙСКИЙ СОЮЗ

Tatjana Breslavska - LIELĀ CENTRĀLĀ SAULE CAUR SLĀVU-ĀRIEŠU SAVIENĪBU

15 12 14Ir pagājis vesels gads, kopš Slāvu-āriešu Savienības atkalapvienošanās dienas. Lielajam kosmosam – tas ir tikai mirklis, bet Savienības locekļiem uz Zemes – diezgan ilgs periods.

Kas tad ir noticis šī gada laikā? – visa zemes pasaule ir nonākusi kustībā, tā nevienu neatstāj vienaldzīgu, visos planētas stūrīšos kaut kas notiek, kas reizēm mums liekas absurds, taču visam ir sava nozīme, un viss nes nozīmīgas sekas kā Zemei kopumā, tā arī katrai Dvēselei atsevišķi, bet rezultātā arī visai cilvēces apziņai.

Nākas jūs visus modināt un atvest pie “vienotības “ jēdziena ar ne tuvu laimīgiem un patīkamiem notikumiem, citādi, kā likt saprast miljonāriem un augstākajiem politiķiem, ka “bumeranga efekts” skar absolūti VISUS!
Neviens neatsēdēsies un nepaslēpies ne aiz miljoniem, ne aiz militāra spēka bruņām!
Kas attiecas uz jums, Savienības pārstāvjiem, tad jūs galvenokārt jau visi esat “nostājušies ierindā”, katrs ir uzskaitīts un zināms. Daži domā, ka viņiem nenodzīvot līdz “happy end”, sak’, nav jēgas “stīvēties pretī”, ja jums jūsu dzīves laikā neieraudzīt veiktā darba laimīgus rezultātus.

Mūsu dārgie, jūsu šodienas uzdevums – SAGLABĀT MIERU UZ ZEMES!!!
Noturēt spēku balansu, lai jūsu bērniem un mazbērniem būtu iespēja uzbūvēt jebkuru visu Zemes tautu attiecību struktūru, nevis turpināt CĪŅU par mieru. Tas pašlaik ir tieši JŪSU uzdevums.

Pirmām kārtām ir jāsaglabā miers un jāpaliek pilnīgi noharmonizētiem, lai spēcīgie enerģētiskie Stari no Lielās Centrālās Saules varētu brīvi, bez izkropļojumiem un grūtībām iet cauri jūsu apvienotajām apziņām un liet savu spēku uz planētu un viņas iemītniekiem.
Tāpēc jūsu galvenais uzdevums – turēt savu pārvadītāju “tīrībā”.
Neaizmirstiet, ka jūs esat kalpošanā, un vēlreiz atkārtojam: jūsu kalpošana nozīmē miera uzturēšanu un Gaismas enerģiju pārvadīšanu bez izkropļojumiem.

Šodien mēs caur jūsu apvienotajām sirdīm pārvadām jaunu gaismas enerģijas Staru. Šī enerģija palīdzēs uzturēt mieru uz Zemes. To sajuta katrs no jums, Slāvu-āriešu Savienības aktīvajiem locekļiem.

Es sākumā izdzirdēju aicinājumu iziet uz Sakariem ar LCS, apvienoties (pārmest tiltu uz visām Savienības sirdīm) ar visiem Savienības locekļiem siržu līmenī. Pēc tam caur šī apvienojuma centru izgāja cauri ļoti spēcīgs Stars (gaismas plūsma), kurš sāka izplūst uz visām pusēm pa horizontāli, izraisot “gaismas riteņa” kustību, tas izskatījās kā “svastika” (“коловрат”), saulgriežu ritenis (солнцеворот).
Tādā veidā mēs pārvadījām un pārvadām šīs enerģijas praktiski pastāvīgi, šodien bija spēcīgāka plūsma, tuvojoties aizejošā gada nogalei.

Mums ir prieks, ka Savienības atkalapvienošanās ne tikai notika VISOS jūsu apziņas līmeņos, bet arī ka tā aktīvi iejaucas visās jūsu pasaules politiskajās un ekonomiskajās struktūrās, graujot visu savu laiku nodzīvojušo un atkailinot līdz šim jūsu skatienam un visu cilvēku skatienam slēpto.

Mēs pateicamies jums visiem par kalpošanu mieram VISĀ pasaulē, jo labvēlīgas izmaiņas un notikumi uz Zemes ved pie pozitīvām izmaiņām VISĀ pasaules-ēkā.
Jūs esat uz šo pārmaiņu priekšējās līnijas, tāpēc jūs esat spēks, un mēs vienmēr esam ar jums!

Slāvu-āriešu Savienības Augstākā Padome no Lielās Centrālās Saules.

15.12.14.

 

Pievienots 14.12.2015

http://www.omartasatt.ru/publ/avtorskij_blog_tatjany_breslavskoj/blog_tatjany_breslavskoj/velikoe_centralnoe_solnce_cherez_slavjano_arijskij_sojuz/28-1-0-1608

Tulkoja Jānis Oppe