Татьяна Бреславская - АРХАНГЕЛЬСКИЙ РОД ГОВОРИТ С ВАМИ

Tatjana Breslavska - ERCENĢEĻU DZIMTA RUNĀ AR JUMS

16 10 15Mani dārgie, mīļotie Ercenģeļi, sveicu jūs un pateicos par tikšanos!

Mēs savukārt sveicam visus jūs! Mēs slavējam jūs un cildinām par jūsu zemes skaistumu! Jūs droši vien brīnīsieties par šiem vārdiem: jums grūti ieraudzīt, cik skaisti jūs esat visā – jūsu prasme izstarot labestību un mīlestību, būt uzmanīgiem un līdzjūtīgiem pret visiem un visu, jūsu pacietība un mīlestība pret tuvāko ir pilnas ar cēlsirdību.
Jūsu pašuzupurēšanās, lai pildītu jūsu misiju, itin bieži robežojas ar varoņdarbu. Taču jūsu galvenais skaistums ir jūsos pašos! Jūsos mēs redzam sevi, savu mirdzumu un starojumu. Jūsu gaismai pēc zemes standartiem ir visaugstāko vibrāciju neaprakstāma krāsu gamma! Mēs to vēl sajūtam kā no jums līstošu mīlestības melodiju...

Starojoša gaisma... tīra svētlaime nāk no jums, mūsu mīļie un dārgie! Mēs ļoti priecājamies par jums!
Tagad – par galveno: mēs pašlaik redzam nepārtrauktu kustību uz Zemes, tā skar visu esošo uz viņas, nav nekā, kas pašlaik nebūtu pakļauts izmaiņām: no dzīvnieku un augu pasaulēm, Zemes magnetosfēras, visiem viņas laukiem un auras slāņa līdz cilvēku pasaules iekārtojuma un tā fizisko komponenšu faktoram.

Mēs redzam, kā jūs visus satrauc politiskā nestabilitāte uz planētas. Reizēm šķiet, pat dažreiz arī nešķiet, bet parādās pārliecība, ka no kara un sabrukuma neizvairīties.

Mēs bieži esam jūs mierinājuši, ka MĒS un Gaismas Spēki to nepieļausim. Taču atklāsim mūsu mazo noslēpumu, ka mums pretējiem spēkiem arī ir savi nodomi un plāni attiecībā uz Zemes tagadni un nākotni. Viņi savu pretspēli izvērš pēc sava scenārija, viņi ir bezbailīgi savu spēku karavīri, to vajag ņemt vērā.

Smalkajā plānā viņu prāts ir ģeniāls un izsmalcināts, viņi ir lieliski informēti par cilvēka psihi, viņi smalki un nemanāmi manipulē ar to jūsu fiziskajā realitātē, un šī spēle kļūst smalkāka un mazāk izšķirama, rupjas formas ir aizgājušas pagātnē, viņiem gribas spēlēt “augstākajā līmenī”, un viņiem tas labi izdodas.

Atzīstamies, ka jums reizēm ļoti neviegli izdodas atpazīt viņu viltības un trikus: viņi taču jau izmanto tehnogēnu ieroci, lai iedarbotos uz smadzenēm, psihi un apziņu kopumā.
Šis viņu ierocis ir “augstākā pilotāža”. Kas gan ir jūsu rokās? Pirmām kārtām – jūsu gadsimtiem slīpētā intuīcija! Var teikt tieši – dievišķā intuīcija, kad jūs jūtat sirds līmenī, KAS ir cēlonis vienai vai otrai situācijai, kurš un kas aiz tās stāv, kā problēmu atrisināt, bet vislabāk – paredzēt un novērst.

Jūs jautāsiet: kā, intuitīvi jūtot amerikāņu valdības “nekrietno spēli”, piemēram, izvest no, kā šķiet, “strupceļa situācijas” savu valsti.

Kas es esmu? – uzdodiet sev jautājumu. – Ja valdībai, prezidentam, jebkurā gadījumā viņiem un tikai viņiem ir pa spēkam kaut ko pasākt, ko varu es, pat ja es esmu sapratis visus šos netīros nodomus?
Bet lieta taču ir tāda – ja jūs to APZINĀTIES, tad ieslēdzas “glābšanas” programma, ja var tā izteikties. Šī jūsu APZINĀŠANĀS “izlīst” uz āru ar JŪSU gaismas plūsmu un izlauž sev ceļu.
Tas šķiet brīnums? Jā, iespējams. No JŪSU skatpunkta. No mūsu – nē. No mūsu – tie ir tie spēles noteikumi, kuri bija iecerēti.

Ko darīt tam, kurš vēl netic šiem “brīnumiem” un tātad netic arī saviem spēkiem un iespējām, – pareizi, noticēt caur eksperimentu. Pamēģiniet nolaidīgam politiķim “iedvest” to, kas viņam patiešām ir jāveic cilvēces progresa vārdā (tikai bez vardarbības!).
Kā noformulēt šo “iedvešanu”, ir jūsu uzdevums, jums tas jau ir jāprot, jūs taču esat izgājuši milzīgi daudz mācību Skolās kā “augšā”, tā arī “apakšā” (protams, ka mēs palīdzēsim, taču iniciatīva – no jums).

Pašlaik daudziem šķiet – kā pie jums valstī, tā arī pašā Eiropā, ko nu Eiropā, ir iestājusies īsta krīze līdz ar bēgļu ierašanos no Tuvajiem Austrumiem un Āfrikas, un turklāt vēl viņi Eiropā jūs ir “beiguši mīlēt” dēļ konfliktiem Ukrainā un Sīrijā.
Nedomājiet, lūdzu, sak’, “ne mana sēta”… Eiropa ir jūsu radinieki, jūsu asinis. Tikai tievs pavediens jūs atdala. Taču ir nevis “jāslimo”, bet jāatrod risinājums, pareizs, vieds risinājums, kurš balstās uz… mīlestību.

Saules Bērni, atcerieties savu starojošo lomu Zemes vēsturē! Savu varenību atcerieties, saikni savu ar mums neaizmirstiet!
Mēs esam kopā! Šī spēle ir tā vērta, lai mēs apvienotos ar jums.

Galvenais – nebēdājieties pirms laika un vispār nebēdājieties! Viss tikai sākas, un pats interesantākais vēl ir priekšā!
Sirdi, sirdi taču ATVERIET plašāk, un mēs VISI tur ieiesim, un visi kopā radīsim karaspēku (bet, ja gribat, komandu) ar neredzētu spēku. Kas tik vien vēl nebūs!!!

Ar jums bija jūs ne uz mirkli neaizmirstošie Gaismas un Mīlestības Ercenģeļi!

16.10.15.

 

Pievienots 15.10.2016

http://www.omartasatt.ru/publ/avtorskij_blog_tatjany_breslavskoj/blog_tatjany_breslavskoj/arkhangelskij_rod_govorit_s_vami/28-1-0-1876

Tulkoja Jānis Oppe