Татьяна Бреславская - КРОВЬ И КРОВНЫЕ УЗЫ

Tatjana Breslavska - ASINIS UN ASINSSAITES

16 11 28Mēs jau bijām sagatavojušās meditēt ar kādu draudzeni, kura pašlaik dzīvo Jakutijā, kad pienāca raksts par jaunām asinsgrupām.

Lūk, kas mums šodien vajadzīgs! Mūsu Augstākie Es savienoja mūs ar Visuma Asins Centru. Mums tika likts priekšā veikt mūsu ar viņu asins attīrīšanu un pēc tam cilvēces asiņu enerģētisku attīrīšanu, un jaunu asins programmu aktivizāciju (kā vienmēr – atbildīgi!).

Protams, mēs piekritām. Mums vajadzēja pateikt: “Es piekrītu, esmu gatava.”

Enerģētiskās informācijas līmenī mūsu asinis ir Visuma VISU programmu atspoguļojums. Visums savu programmu ievieš visās asinsgrupās bez izņēmuma.
Šī programma ir cilvēces izdzīvošanas pamats. Pieeja šai programmai ir atsevišķām Visuma struktūrām, sauktām par Asins Centru.
Saskaņojot atsevišķa indivīda mērķus un uzdevumus, Centrs aicina atsevišķus Dzimtu Spēkus ieviest savas programmas vissekmīgākajam dzīves radīšanas scenārijam. Dzimtai ir tiesības ieviest labojumus un izmainīt programmu pilnvaru paplašinājuma veidā zemes plāna iemiesojumā.

Asinis ir cieši saistītas ar indivīda apziņu, viņas ir iekļautas apziņā, taču viņām ir tieša un nepārtraukta saikne ar Centru un Dzimtu atšķirībā no apziņas, kura laiku pa laikam vai arī uz ilgu laiku var atrasties “aizmigušā stāvoklī”. Bet asinis vienmēr “mutuļo” un veic vienu vai otru darbu.

Tagad mēs ar jums veiksim asiņu attīrīšanu VISOS līmeņos, attīrīsim viņas no visiem negatīvajiem piemaisījumiem, iztīrīsim no parazītiem un tml. Pēc tam mēs jūs izmantosim kā asins jauno programmu pārvadītājus. (Ar mums runāja Visuma Asins Centrs.)

Mana draudzene redzēja, kā no viņas nāca ārā parazīti un melni sabiezējumi. Fiziskajā līmenī viņa sajuta kaut ko līdzīgu blīkšķim no mutes, pēc tam – “triecienu” vēdera dobumā. Savas asinis viņa redzēja, ka tās tiek “skalotas” ar ūdeni.
Savos pagātnes iemiesojumos viņa ne reizi vien bija saistīta ar solījumiem melniem magiem. Šīs enerģijas negribēja viņu atlaist. Nācās veikt atteikšanos no VISIEM vecajiem solījumiem, ietvertiem vecajās enerģijās, skaidri un izlēmīgi paziņot par pāriešanu Gaismā.

Draudzenes vārds ir Svetlana. Tas viņai tika dots kā programma iet uz Gaismu. Viņai tika dota pēdējā iespēja šajā iemiesojumā – veikt šo pāreju. Nav nejaušība, ka viņai tika piedāvāts darbs Jakutstkā: šajā vietā viņa bija šamanis ar ne tuvu pozitīvām enerģijām. Viņa ar savām darbībām pietiekoši bija piesārņojusi šo apvidu. Bija pienācis laiks visu izlabot.
Viņai bijušas problēmas viņas dzimtā pa vīriešu līniju, viņas vīrs, viņas dēla tēvs, agri aizgājis no ģimenes, neapzināti glābjot sevi. Pretējā gadījumā viņš būtu ļoti ātri nomiris.

Jūs pazīstat tādu jēdzienu kā “asinssaites”. Tie ir solījumi, kas saistīti “uz asinīm”, tas ir, ir veikti maģiski rituāli, izmantojot asinis. Cilvēki, kuru asinis ir bijušas iesaistītas, iet kopā ne vienā vien iemiesojumā un pilda ieprogrammētus uzdevumus, itin bieži un pat vienmēr ne ar pozitīviem mērķiem.
Gaismas Spēkiem NAV VAJADZĪGI nekādi solījumi un zvēresti! Viņi vienmēr ir brīvi savās darbībās, jo viņu darbības VIENMĒR ir piepildītas ar Gaismu un Labestību.
Ņemiet to vērā, kad jums piedāvā vai uzspiež noslēgt jaunus līgumus vai solījumus ar jaunizceptām “gaismas kustībām”. Jebkurš līgums – tās ir kustību un attīstību aizturošas “lamatas”. Gaismai nav robežu, un jebkurš līgums mēģina ierobežot un paņemt “savās rokās”.
Kam ir līgums – tas ir ierobežots kustībās, viņam ir “saimnieki”, kas viņu pārvalda. Gaismas cilvēks ir pats sev saimnieks.

Un kā tad izteikums “brālības asinssaites”?

Kādas “brālības”? Brīvai brālībai zvēresti nav vajadzīgi. Saites – tie ir iemaukti, kas notur iniciatīvu. Tātad tu kļūsti vairs ne tu pati un darbojies pēc tā norādījumiem, kurš ir paņēmis grožus. Tu vairs neesi pats sev saimnieks, tu esi vergs!

Izmantojot gadījumu, es uzdodu jautājumu par asins vēzi (pagājušo reizi es uzdevu jautājumu par smadzeņu vēzi. Kāds ir asins vēža cēlonis?)

Visuma Asins Centrā tiek ieliktas\ielietas “tīras asinis”. Dzimtu Centriem jau ir tiesības, kā tika minēts augstāk, ieviest savas programmas, vadoties pēc Dzimtas\Dzimtu uzdevumiem. Katra Dzimta pati izlemj, kādas dzimtas programmas un uzdevumus risinās katrs indivīds. Asins vēzis – tā ir kļūme programmā.

Kas ir “kļūme”? – tas ir likumu pārkāpums. Kas ir likumu pārkāpums, jums vairs nav jāskaidro: jums vairs nav tas līmenis. Pašlaik ar asins vēzi slimo pavisam mazi bērni, viņi nāk uz Zemi un uzņemas visus Dzimtas “netīrumus”. Ar savu aiziešanu viņi attīra dzimtu. Tie ir īpaši bērni. Slava viņiem!

Atgriezīsimies pie mūsu meditācijas ar draudzeni: tieši viņu negribēja izlaist viņai iemauktus uzlikušie. Nekādi: “ejiet prom” uz viņiem neiedarbojās. Nācās piesaukt varenos Dzimtu Spēkus. Atraušanās notika, kā saka, “ar asinīm”.
Maģiskā struktūra tika anihilēta un transformēta Gaismā.

Meditācijas beigās es un mana draudzene ieraudzījām viņu, ejošu uz Gaismu. Šajā ceļā viņai pievienojās “pasaku princis”, un viņi kopā aizpeldēja uz Mēnesi.

Mēs pateicamies Dzimtu Spēkiem un Asins Centram par darbu ar mums!

16.11.28.

 

Pievienots 28.11.2016

http://www.omartasatt.ru/publ/avtorskij_blog_tatjany_breslavskoj/blog_tatjany_breslavskoj/krov_i_krovnye_uzy/28-1-0-1928

Tulkoja Jānis Oppe