Татьяна Бреславская - ИЗМЕНЕНИЯ ГЕНОТИПA ЧЕЛОВЕКА

Tatjana Breslavska - CILVĒKA GENOTIPA IZMAIŅAS

17 02 27Pirms mēneša pie manis vērsās gēnu inženieri no Sīriusa ar priekšlikumu caur manām smadzenēm pārvadīt gēnu izmaiņu kodu cilvēka genotipā. Es piekritu, vērojot, kas un kā tas notiks.

Pašlaik es vēršos pie gēnu inženieriem ar jautājumu: vai šīs izmaiņas ir plānots veikt cilvēka fiziskajā ķermenī fiziskajā līmenī?

Daļēji šīs izmaiņas skars to cilvēka veidu, kurš dzīvo fiziskajā ķermenī. Taču galvenās izmaiņas ir plānotas viņa smalkajos ķermeņos, jūs taču jau zināt, ka ģenētiskais kods ir praktiski bezgalīgs, ja ar “beigām” apzīmējam ieiešanu pirmradītājā.

Fiziskajā līmenī mūsu darbs jau ir paveikts šī mēneša laikā caur vairākiem pārstāvjiem. Mēs izvēlējāmies cilvēkus, kuri ir aktivizējuši praktiski visus savus kodus, kādi var tikt iesaistīti fiziskajā līmenī, kā arī “ieauguši” mentālajā Plānā.
Mentālajā Plānā notiks ģenētisko spirāļu korekcija un noskaņošana, tas nepieciešams, lai cilvēks, ar savu apziņu izaudzis līdz šim līmenim, varētu mierīgi strādāt un justies komfortabli, atrodoties savā mentālajā ķermenī.

Ar ko viņš atšķiras no citiem smalkajiem ķermeņiem, kāds būs viņa uzdevums pēc DNS izmaiņām?

Atšķirība ir tāda, ka šis ķermenis nodarbosies ar savas turpmākās attīstības projektu izstrādi. Droši vien jums skan neparasti, ka ar to nodarbojas ĶERMENIS, nevis apziņa.

Lieta tāda, ka pirms “ieiešanas” apziņā ar to sākumā nodarbojas ķermenis un smadzenes, viņi vāc informāciju, analizē, šķiro, atsijā un jau pēc tam padod visu apziņā, kaut arī visi ķermeņi jau tāpat ir apziņas caurausti un saistīti.
Jums ir pazīstams jūsu galvenais instruments informācijas saņemšanai – jūsu smadzenes, bet tas ne gluži ir tā. Tur jau tā lieta, ka mēs gribam izmainīt šīs mijiedarbības principu, lai uzlabotu jūsu prāta darbību.
Nav tik viegli fiziskajā plānā pieņemt tikai VAJADZĪGO un NODERĪGO informāciju Zemes un visa Kosmosa informācijas lauka pārslodzes dēļ. Jā, katram ir savi filtri, bet arī tiem ir vajadzīga palīdzība un atbalsts, citādi cilvēku apziņa atkal aizies “ne tajā stepē”.

Mēs palīdzam, mēs nekādā gadījumā nenodarām kaitējumu ar savu iejaukšanos! Jūs lieliski redzat, cik daudzi no jums – “gaišie” – jau ir “ne tajā stepē”, bet tas var izvērsties par katastrofu un atvelšanos atpakaļ. Mēs to nevaram pieļaut humānu nodomu dēļ.

Labi, ko, piemēram, es personīgi jutīšu, ja man būs tāds mentālais ķermenis?

Domāsi pareizi, tajā virzienā, kuru izvēlējies tu pati ar visiem saviem kuratoriem, tu būsi gluži kā aizsargājošā kokonā, tevi neskars zemu vibrāciju informācija un iedarbības caur plašsaziņas līdzekļiem, internetu, saziņā ar cilvēkiem, un ietekme no ārienes, tas ir, no Kosmosa. Nekādu “uzmanību novērsošu momentu”!

Mums vienkārši, kā jūs sakāt, nebija spēka vairāk raudzīties uz to visatļautību, kāda notiek pie jums, tieši tāpat kā arī pie mums, jo Zeme un viņas radījumi – ir arī mūsējie.
Mēs tikko sākām priecāties par jūsu pamošanos, kad jūs tūlīt pat sāka pavedināt, izmantojot jūs. Tikko pamodušies jau sāk apmulst informācijas pārpilnībā vai atkal “iekrīt guļā” savas pamošanās nevajadzības dēļ: daudzi neredz stimulu. “Pasaules Gala” nav, diezin vai tas tagad būs, vismaz viņu dzīves laikā, un tāpēc gribas būt tādiem kā visi – masai, kura tiecas apmierināt savas vajadzības.

Vai tas būs kaut kā saistīts ar smadzenēm, noskaņojumiem smadzeņu darbībā?

Tas ir gan tā, gan ne gluži tā. Jā, tas būs saistīts ar noskaņojumiem smadzeņu darbībā, un konkrēti – ar neironu saitēm. Tiek ievesti papildu neironi, kas nodrošina noskaņošanos uz mentālo ķermeni un pašu mentālo plānu. Uzskatiet to par “papildu aizsardzības būvi”.

Kā es sapratu, šis darbs nebūs pamanāms ar manu fizisko redzi, jā, es to praktiski ne tik skaidri jutu arī ar savu nefizisko redzi, tikai sapņi, lūk, ir kļuvuši neparasti, skaidrāki un... mīklaināki. Gribas nedaudz pajokot, piemēram: es miegā pieeju pie kāda vīrieša, it kā pazīstama (siltuma sajūta), bet viņš tik priecīgi man paziņo, ka “mēs dzīvosim Rubļovkā (Рублёвка)”. Ceru, jūs saprotat, ko pie mums nozīmē “dzīvot Rubļovkā”?

Tavi sapņi ir kļuvuši tādi, protams, ne nejaušības dēļ, tās tad arī ir sekas mūsu darbam, bet, kas attiecas uz jūsu Rubļovku, tad mēs esam lietas kursā – dzīvojošajiem Rubļovkā uz Zemes diezin vai būs izredzes dzīvot tādā “elitārā vietā “debesīs””. Tava Rubļovka – tā ir “mūsu”, mēs gribējām tevi ar to iepriecināt, tev ir izredzes, priecājies!

Turklāt, vai tad tu neesi pamanījusi pie sevis, ka tevi vienkārši “aiznes” garām nevajadzīgai un kaitīgai informācijai, pat kaut ko lasot vai klausoties no tā – “nekādas reakcijas”, pilnīgs “bezvējš”.

Jums vēl ir arī humora izjūta, jūs arī mūs radāt ar humoru?

Protams! Tu pati ar to esi nodarbojusies un ne reizi vien, mēs ar to domājam, pašas Zemes ietvaros, nemaz nerunājot par to, ka tavs aspekts ir starp mums, tu pati sev visus šos jociņus arī palaid. Tu vispār esi “humoriste”, tev daudz ko ir gribējies “sakrustot”, lai paskatītos, kas no tā iznāks.

“PALDIES DIEVAM”, mums visiem šeit piemīt zināms pareģošanas talants, citādi...

Un pēdējais jautājums: šis darbs ir kaut kā saistīs ar cilvēces pārvešanu uz jaunu PLANETĀRĀS VIENOTĪBAS līmeni?

Protams! Tas viss ir vienots plāns.

Tātad es ar izpildīta pienākuma sajūtu varu pabeigt mūsu reportāžu, izdarot secinājumu, ka jūs, ieskaitot mani tur pie jums, visu darām pareizi ar mūsu gēnu kodu, uzlabojot cilvēka genotipu. Mēs varam gulēt mierīgi, mūsu “pavedieni ir savīti vajadzīgajā virzienā”.

Es izsaku jums pateicību no sevis un visu Cilvēku vārdā!

2017.02.27.

 

Pievienots 27.02.2017

http://www.omartasatt.ru/publ/avtorskij_blog_tatjany_breslavskoj/blog_tatjany_breslavskoj/izmenenija_v_genotipe_cheloveka/28-1-0-1980

Tulkoja Jānis Oppe