Татьяна Бреславская - ВОЗНЕСЕНИЕ В НАИВЫСШУЮ ТОЧКУ СОЗНАНИЯ

Tatjana Breslavska - AUGŠUPCELŠANĀS UZ APZIŅAS VISAUGSTĀKO PUNKTU

17 12 25Ziemas saulgriežu priekšvakarā radās iekšēja vajadzība, impulss pacelties līdz tam “savas” apziņas līmenim, līdz kuram mēs esam izauguši, dzīvojot uz Zemes.

Grupa bija nelieka, bet katra augšupcelšanās kanāls bija jau uzbūvēts pirms vairākiem gadiem. Mums nebija ne jausmas, kas mums stāv priekšā šajā apziņas punktā, un tas bija interesanti. Personīgi man nepatīk, ka viss ir ieplānots un lai nebūtu nekāda “ekspromta”. Manējie “tur” to sen zina.

Tātad mēs sagatavojāmies iet pa augšupcelšanās kanālu, kustības process sākās, un diezgan ātri mēs nonācām katrs savas apziņas visaugstākajā punktā. Katrs satikās ar savu Augstāko Es, notika noskaņošanās, mēs uzdevām savus jautājumus. Mūs sāka balansēt un dziedināt (tas bija vajadzīgs personīgi katram un, kā izrādījās, turpmākajam darbam).

Pēc tam acu priekšā iemirdzējās divas “piltuves”, tās te izliecās, te savācās kaut kur uz iekšu, tie izrādījās mūsu planētas poli.
Mūs sāka saskaņot ar poliem, ķermenis jau bija sajūtams kā elektrisks vadātājs. Nākamais etaps bija savienošanās ar Zemes kodolu, nāca ļoti smagas, nospiedošas enerģijas.

Es jautāju mātei-Zemei: kāpēc no tava centra nāk tādas enerģijas?

- Es jums pašlaik liekos kā vēl nedzemdējusi sieviete-grūtniece – manī notiek jaunā augļa “lieko elementu” atgrūšana, šo procesu man nav viegli pārdzīvot, tāpēc es palūdzu jums pēc iespējas palīdzēt.
Liekā enerģija ir sakrājusies manā sirdī, šī enerģija ir nesabalansēta, protams, man pašai ir pa spēkam to visu pārvarēt, bet arī jūs taču varat palīdzēt. Jūs visi esat ne tikai mani bērni, bet arī aktīvi palīgi un pavadoņi.
Caur jūsu ķermeņiem šī noskaņošanās var notikt daudz ātrāk, tāpēc es ar prieku satieku jūs un jūsu atsaukšanos.

- Vai izmaiņām tavā kodolā un izmaiņām iekšējās Zemes pasaulēs ir kas kopīgs?

- Es saprotu, ko jūs gribat pajautāt, kodols galvenokārt ir saistīts ar fiziskajām enerģijām, iekšējām pasaulēm darīšana ir galvenokārt ar psihisko enerģiju, kura savukārt ir tieši saistīta ar manu fizisko pasauli.
Mana kodola mutuļojošā lava grūž ārā visu, kam ir jāpamet mani ietvari kā iekšienē, tā arī uz virsmas. Viss plūst, viss mainās…

Par nākamo etapu kļuva mūsu ķermeņu elektromagnētisko lauku balansēšana, saskaņošanās ar Zemes laukiem un viņas elektrisko tīklu. Skatienam atklājās Zeme, ietīta baltā tīmeklī, ass platīna krāsā, tā caururbj planētu un caur mūsu sirds centru iet tālu augšup.

Zemes kodola un mūsu saskaņošanās ar Zemes jauno kuratoru (Sīriuss augšupceļas, bet sakari paliek).

Saskaņošanās ar gaismas pasaulēm Zemes iekšienē, tur ir arī mūsu aspekti. Vēršos pie saviem aspektiem no iekšējām pasaulēm (es VIENMĒR lūdzu “uzradīt savu gaismu”, piesaucot savus aspektus, šī aspekta gaisma iegriezās “vilciņā”, tas bija negaidīti).

- Kā tu jūties mātes iekšienē, vai ir vēlēšanās atstāt mūsu pasauli, vai arī tu paliec tur uz visiem laikiem?

- Es jūtos kā sajūsmināts bērns mātes iekšienē, bērns, kurš gaida svētkus, tāpēc tu arī ieraudzīja manas enerģijas kā virpuli, jā, tas ir sajūsmas virpulis! Es, Tavs aspekts šajā pasaulē, sāku DALĪTIES!
Es dzemdinu jaunu sevis aspektu, kurš pāriet uz citu frekvenci, esmu papilnam savācis pieredzi un gribu novitāti, nevaldāmu attīstību. Pie mums šeit daudzi ir sākuši tādu “dalīšanos no sevis”, tie ir tādi svētki! Kā tev to aprakstīt? Es gan zinu, ka tu jūsu vibrācijās to nevari, bet es taču bieži sūtu tev šos prieka impulsus, tev tie ir jāsajūt gan miegā, gan nomodā. “Revolūcija” pie mums vienmēr atspoguļojas arī jūsos!

Es pateicos savam sajūsminātajam “bērnam” un… nedaudz apskaužu.

Mūs atkal augšupceļ uz augstāku līmeni – Lielā centrālā avota līmeni. Kā vēdeklis ir atvērusies LCA ieeja un gaismas lauks, mēs ieplūdām tur, mums piedāvāja apmazgāt sevi ar šo gaismu, izdarīt elpošanas vingrinājumus. Pēc tam caur mums izlaida gaismu un enerģiju uz Zemi, uz visu esošo uz viņas un iekšienē, tādā veidā ceļot planētas, cilvēces vibrācijas, veicām cilvēces lauku saskaņošanu, psihiskās enerģijas harmonizāciju.

Darba beigās mēs jūtam mūsu lauka palielināšanos un auras paplašināšanos. Nostiprinām savas robežas, pateicamies un atgriežamies izejas punktā.

17.12.25.

 

Pievienots 25.12.2017

http://www.omartasatt.ru/publ/avtorskij_blog_tatjany_breslavskoj/blog_tatjany_breslavskoj/voznesenie_v_naivysshuju_tochku_soznanija/28-1-0-2060

Tulkoja Jānis Oppe