Татьяна Бреславская - ИСЦЕЛЕНИЕ КОСМИЧЕСКОЙ ПАМЯТИ

Tatjana Breslavska - KOSMISKĀS ATMIŅAS DZIEDINĀŠANA

18 03 07Jūs esat atnākuši uz Zemi no dažādām zvaigžņu sistēmām, atnesuši sev līdzi savos ķermeņos savu zvaigžņu atmiņu. Uz Zemes sastrādātā atmiņa ir viņas daudzu nokrāsu kopība.

Katrs pārstāvis, vadoties pēc savas ieliktās atmiņas, ir centies būvēt dzīvi pēc šī principa. Ja viņš ir sadūries ar vienu un to pašu lietu dažādiem traktējumiem un interpretācijām, tas itin bieži ir izraisījis agresiju un protestu. Dažādas atmiņas jūsos vienmēr ir sadūrušās ar “pierēm”. Jūs sākāt cīnīties nevis uz dzīvību, bet uz nāvi.
Tad ir jājautā: uz ko paļāvās Logoss, ļaujot jums visiem apsēt Zemi? Viņš manāmi paredzēja tamlīdzīgas parādības mūsu civilizāciju atšķirību dēļ. Visi šeit ieradās no dažādu attīstītības līmeņu civilizācijām un ne vienlaikus.

Katrs centās ieviest savu redzējumu un savu kultūru. Par toleranci nebija ne runas. Zemes enerģija sastāvēja no daudziem savijumiem, pievienojot sev arī dzīvnieku pasaules saprātu. Bet, kad sākās eksperimenti ar ģenētiku, iestājās apziņas haoss. Tāpēc uz Zemi ne reizi vien tika sūtīti Gaismas pasauļu dēli-pārstāvji, lai sniegtu palīdzību. Praktiski vienmēr viņi tika iznīcināti. Cilvēka atmiņas programma nevarēja pareizi adaptēties Zemes apstākļos, samierināties, ka nav līdzības ar citiem.

Jūs jautāsiet: kāds tad bija un līdz šim laikam ir visu šo sējumu mērķis? Vienprātības izstrādāšana. Jums ir jāatrod kopsaucējs, kurš ved pie vienotas saskaņas bez jebkāda spiediena no jebkuras puses.

Kāda ir jūsu planētas atmiņas dziedināšanas būtība: agresijas neitralizācija, enerģijas izlīdzināšana; tai jāved pie visu zemiešu galīgas adaptācijas. Protestu izteikšana ved pie pašiznīcināšanās un bojāejas.
Tie, kas sūtīja jūs uz šejieni, rēķinājās ar pozitīvu pieredzi, un pašlaik viņi paši nav priecīgi par to, kas šeit notiek. Tāpēc viņi ir gatavi piedalīties jūsu kolektīvajā darbā, lai dziedinātu atmiņu, kurai vislabākajā veidā ir jāveicina visu agresīvo spēku uz Zemes neitralizācija un samierināšana.

Agresija izpaužas ne tikai dažāda veida ieroču pielietojumā, bet arī ražošanā, ekonomikā, naudas sistēmā un kultūrā. Visas pretrunas izriet no viena avota – jūsu dažādības! Jūsu oficiālās starptautiskās organizācijas mēģina uz Zemes kaut ko uzlabot, taču arī tās ir pakļautas negatīvu struktūru ietekmei, kuras pastāvīgi grib visu kontrolēt, itin bieži pielietojot spēku.
Tā ka bieži labs sākums ved pie bēdīga gala.

Tātad, mūsu dārgie, ja jūs patiešām jūtat sevī spēku un vēlmi pastrādāt visas cilvēces labā, lūdzam jūs, un mēs visi būsim ar jums un veltīsim uzmanību šim faktam.

Mēs jūsu atmiņu nesauksim – inficēta atmiņa, atmiņa ar vīrusiem, drīzāk teiksim – tā ir nenoharmonizēta atmiņa no daudzām civilizācijām, kuras atnāca uz jūsu planētu viesos. Un jums kā vienotam tamadam ir tiesības ar savu organizatora talantu padarīt šo klātbūtni dzīves svētkos interesantu, miermīlīgu un izzinošu. Mēs jums ticam!

Jūsu AEs, Audzinātāji un Skolotāji.

 

Pievienots 07.03.2018

http://www.omartasatt.ru/publ/avtorskij_blog_tatjany_breslavskoj/blog_tatjany_breslavskoj/iscelenie_kosmicheskoj_pamjati/28-1-0-2065

Tulkoja Jānis Oppe