Учитель и Татьяна Бреславская - ПРОГРАММА УНИЧТОЖЕНИЯ или СПАСЕНИЯ?

Skolotājs un Tatjana Breslavska – IZNĪCINĀŠANAS vai GLĀBŠANAS PROGRAMMA?

17 11 30

Neviens vairs nebrīnās par vispārējām onkoloģiskām slimībām, aiziet lieli cilvēki, viens no viņiem Dmitrijs Hvorostovskis (Дмитрий Хворостовский), aiziet tuvinieki un draugi...

Šodien izdzirdēju vārdus, ko teica sieviete, kas sūrojās par šo slimību: “Vēzis aprij visus!!!”

Man radās vēlēšanās vēlreiz pajautāt mūsu Augstākajiem Kuratoriem, kāpēc tieši pašlaik šī slimība ir kļuvusi tik izplatīta? Internetā var atrast daudz rakstu par šo tēmu, kur zinātnieki izskaidro tā cēloņus, pat piedāvā “vienkāršus” dziedināšanās veidus.
Tātad es piesaucu savu
Skolotāju, kura vibrācijām es atbilstu šajā laika momentā.

Skolotājs: es pateicos, ka pasauci mani tik svarīgā jautājumā. Tās ir cilvēku sāpes, kas aiznesušas tūkstošiem dzīvību, tās, kas aiznesīs vēl vairāk, lai cik skumji nebūtu jums to pavēstīt.
Cilvēku ķermeņos ir ieslēgusies bloķēšana.
Šeit tiek domāti ne tikai fiziskie ķermeņi. Tā ieprogrammēja jūs un jūsu programmu Radītāji.
Kad katras cilvēku būtnes līmenis pārsniegs drošības līmeni, ieslēgsies pašiznīcināšanās sistēma. Es zinu, ka tas skan asi un pat cietsirdīgi. Taču, ja katra neprāts palielinās agresijas līmeni Zemes informācijas laukā, tas vienkārši uzsprāgs no psihisko atkritumu miasmiem!
Mēs nevaram pieļaut planētas bojāeju, mēs nepavisam nevēlamies arī jūsu bojāeju, bet, mūsu dārgie, jūs taču zināt, ka dvēsele ir nemirstīga un, ieguvušiem pieredzi šeit, jums būs iespēja visu no jauna apjēgt un sākt no sākuma.
Jums atkal būs izredzes piedzimt uz Zemes ar citu apziņu un citām iespējām.
Bieži “pārejas” momentā” notiek atklāsme, un dvēsele jau gandrīz ir gatava atgriezties ar jaunu apziņu.

Jau “senie” zināja, ka par cilvēci ir pārstāts “gādāt” jau ļoti sen, uzstādot viņai programmu – “īstenojies pats”, tas ir, tas nozīmē indivīda darbu autonomā režīmā.

Jautājums: bet kā tad čenelingi un raksti, kur jūs, Skolotāji un Audzinātāji, burtiski vedāt un tuvinājāt “patiesībai” un tas bija pavisam nesen?
Jūs teicāt, ka “aizsegs ir noņemts”, mēs lēkājām no prieka, bet pavisam drīz mūs atkal atstāja vienus, atkal – “realizējies pats”! Mēs burtiski REDZĒJĀM jūs, tik skaidri, ka tas likās jūsminošs neprāts!
Kas tas bija? Jā, mēs zinām vienu izskaidrojumu: jūs augšupcēlāties pa vibrācijām, un starp mums atkal ir bezdibenis.

Skolotājs: tev ir taisnība. Tikko kā jūs savā apzināšanās līmeņa masā sasniedzāt noteiktu daudzumu, jūs izgrūdāt mūs uz augstāku līmeni. Tieši pateicoties jums, mēs arī augšupcēlāmies, bet arī jūs turklāt pievilkāties.
Mēs zinām, ka jūs mūs pašlaik neredzat un nedzirdat , kā tas bija, piemēram, pirms gadiem 5, bet mēs atkal atkārtojam: mēs noenkurojām mūs jūsos! Mēs burtiski ievijāmies jūsu apziņas pavedienos, iegājām jūsu ģenētiskajā kodā.
Runa ir par tiem no jums, kas ATĻĀVA to, kas pēc vibrācijām atbilda mūsu ķermeņiem. Bet tiem, kas PAGAIDĀM to nevarēja izdarīt, stāv priekšā vai nu sākt visu no sākuma, vai arī cītīgi meklēt “noplūdi” savā pasaules uztverē.

Metožu darbam ar sevi ir ļoti daudz, un tās visas ir pieejamas atklātā formā. Jūsu laime, ka tieši pašlaik jūs par to ne piesitīs krustā, ne pakārs, ne nocirtīs galvu. Izmantojiet! Strādājiet! Vai tad tas nav cilvēces progress!?

Jautājums: kā mums, ”apzinošajiem”, attiekties pret slimajiem ar onkoloģiju?

Skolotājs: es saprotu tavu jautājumu. Grūti ir slimniekam 3. vai 4. stadijā uzbāzt ar grāmatiņu, no kurienes viņš var atrast glābiņu. Bieži tādi slimnieki noslēdzas un pārstāj kontaktēties vispār. “Dvēseli glābjošās sarunās” ielaižas reti. Taču tie, kam “kaut kas noknikšķ” kā īssavienojums ķēdē, ierauga gaismu un izveseļojas.

Jautājums: es atceros, ka mēs vienā no praksēm lūdzām Ercenģeļus aizvākt no mūsu ķermeņiem vēža šūnas. Cik lielā mērā tas ir iedarbīgi un aktuāli?

Skolotājs: tas patiešām darbojas, bet... līdz ŠIM līmenim ir jāaiziet! Tas ir kā skolā, kur, piemēram, tikai 7. vai 8. klasē sākas ķīmijas vai bioloģijas izskaidrošana.
Ja jūs aiziesiet līdz līmenim – apzināta sazināšanās ar Ercenģeļiem, jūs pilnīgi varat izteikt tādu lūgumu.
Tas nozīmē – noņemt blokiratorus, bet tos noņemt var tikai gadījumā, kad jums pilnīgi tic, ka jūs nenodarīsiet kaitējumu NEVIENAM un NEKAM ne uz Zemes, ne visā Kosmosā.

Jautājums: labi, tas ir skaidrs, bet ko darīt ar emocionāliem uzliesmojumiem, es ar to domāju skumjas, pārdzīvojumus, sašutumu un tml. Es godīgi atzīstos, ka ne vienmēr to varu kontrolēt, kaut arī zinu, ka man ir JĀSAGLABĀ stabila neitralitāte, citādi caur manu pārvadītāju aizplūdīs milzīgs negatīvas enerģijas vilnis uz āru.

Skolotājs: tiem, kam ir “atņemti vecie blokiratori”, mēs esam uzstādījuši “savus ķērājus”, tu taču atceries neseno konfliktu un kā tevi “neitralizēja “kokonā””?

Jā, tā patiešām bija tāda sajūta, it kā mani būtu “ietinuši” kokonā un es esmu iekritusi kaut kādā mierpilnā atsvešinātībā. Un es jau nu gan domāju, ka nenoreaģēšu ne uz kādu apvainojumu, ne provokāciju! Lūk, arī vēl viens pārbaudījums tika iziets... (nelielīšos, ka no manas puses “teicami”).

Pateicos, Skolotāj! Viss ir atkal jāapzinās.

Tatjana Breslavska

2017. g. 30. novembrī

 

Pievienots 30.11.2017

https://www.omartasatt.info/poslaniya/uchitelskaya-sistema/uchitel-i-tatyana-breslavskaya-programma-unichtozheniya-ili-spaseniya-30-11-2017

Tulkoja Jānis Oppe