Татьяна Бреславская – Солнечное питание

Tatjana Breslavska - Barošanās no Saules

Barošanās no Saules – tā jau ir mūsu realitāte.

Augstākais Saules-Es, Saules Dvēsele

 

15 10 06

Naktī es steidzos uz svarīgu sēdi, uz kuru plūda ļoti daudz cilvēku no visas planētas. Nez kāpēc visvairāk bija Ķīnas pārstāvju, caur viņu rindām vajadzēja vienkārši “lauzties cauri”.

Steidzoties es sveicinājos ar daudziem kā ar veciem paziņām un draugiem.

Ļoti interesants un amizants man likās grīdas segums zālē, kur notika sēde: tas bija ļoti gluds kā linolejs un viscaur sastāvēja no krāsainiem rakstiem, bet es nesos pa šo grīdu uz ļoti augstiem papēžiem.

Kāpēc es vispār steidzos (to es apzinājos pēc sapņa) – bija pēc iespējas pilnīgāk un ātrāk jānovēršas no “sadzīves problēmām”, iestrēgušām apziņā pirms miega.

 

Dienā mana attīrītā apziņa izdeva informāciju “tīrā veidā”.

Pie manis atnāca no Saules un pajautāja:

- Tu esi augstfrekvences enerģijas pārvadītāja, atceries to?

- Jā. Esmu gatava.

 

Ieeja Saules sistēmas Centrā. Saules Valdnieku, Hēliosa apsveikums.

 

- Šodien mēs tevi pieslēdzam pie tava Augstākā Saules-Es barošanas. Viņš tieši nodarbojas tagad ar tavu barošanos no Saules.

 

Iniciācija no Saules visur notika vēl pagājušajā gadā, pakāpeniska apstarošanās ar saules enerģijām tuvina mūs, lai barotos no Saules.

Lai planētu glābtu nākotnē un jau pašlaik no iznīcības, jums nepieciešams pārkārtot savu organismu uz barošanos no Saules. Tā ir tikai Saules enerģija, kā baterijas.

Pārejot uz barošanos no Saules, jūs vienlaikus ar fiziskās barības nomaiņu dziedināsieties, tas būs pastāvīgs piesātināšanās un dziedināšanās process, taču tam vajadzīga kardināla visas fiziskās sistēmas pārkārtošanās, ar ko mēs ar jums tagad nodarbosimies jau cieši.

Jūsu šūnas, molekulas un atomi arvien vairāk un vairāk piesātināsies ar saules enerģiju, smadzenes tiks pārkārtotas uz skābekļa pieņemšanu no Saules.

 

Mēs gatavojām šo projektu eoniem gadu, jūs esat vieni no tiem cilvēkiem, kuri sāks apzināti, bet ne vardarbīgi pāriet uz barošanos no Saules.

 

Jūsu senajā vēsturē ir ne mazums mītu par tādiem cilvēkiem, daži ir zināmi arī pašlaik, bet pēc jūsu vēlēšanās un gatavības jūs varat pavairot viņu rindas.

Tas nebūt nenozīmē, ka jums nepieciešams pastāvīgi atrasties saulē un meditēt uz viņas enerģijām. Pieslēdzoties savam Augstākajam Saules-Es, jūs saņemsiet visu to, kas nepieciešams jums un jūsu organismam šajā laikā momentā.

 

Es vēršos pie mana Augstākā Saules-Es: izpaudies manī, parunā ar mani.

Mani visu pielēja ar gaismu, ekrāna priekšā iemirdzējās saule.

Vai tu sen esi ar mani, kādi mums tagad ir uzdevumi, ja mēs esam kļuvuši viens-vesels?

- Es ar tevi esmu kopš tā laika, kad tu atnāci uz Zemi, mans skats vienmēr ir bijis pievērsts tev, kā mīloša tēva un māts skats.

Mans siltums un mīlestība sildīja tevi pasaulīgās dzīves vislielākās “bezizejas” situācijās, es vienmēr tevī lēju papildu enerģiju-spēkus, lai pretotos vīrusiem un epidēmijām visos zemes dzīves laikos.

 

Pateicoties manām nepagurstošajām rūpēm, tava Dvēsele nekrita Tumsā, izturēja, panesot visu pieredzi. Tavi ķermeņi pārdzīvoja daudzas izmaiņas un mutācijas, bet tagad ir pienākusi tā stunda, uz kuru mēs gājām kopā tūkstošiem gadu: uz saules cilvēka, Zemes jaunās rases cilvēka radīšanu.

Pirmām kārtām jūsu fiziskajā organismā mainās limfātiskā sistēma. Viņa ir līdzīga saules sistēmai jūsos, viņa nepagurstot rūpējas par jums gan dienu, gan nakti.

 

Ar tevi tagad grib parunāt tavs “dubultnieks” Ehnatons. Viņš ved tevi kā tavs Saules audzinātājs.

Tu zini, ka viņš uz Zemes eksistēja reāli un jau savas dzīves laikā veica daudzus eksperimentus ar Sauli. Nu tad apsveic viņu!

Pats Ehnatons atnāca “dejā”: ar savu svītu viņš plīvoja lentās un karogos, sveicot mani tādā veidā.

Manu dārgo Audzinātāj, ko es varu izdzirdēt no tevis un nodot citiem?

 

- Mani bērni, es vienlaikus esmu gan Skolotājs-Audzinātājs, gan Zemes iedzīvotājs. Jā, jā, - es fiziski dzīvoju vienā no zemes cilvēka ķermeņiem (Indijā), lai būtu jau tagad dzīvs piemērs, kurš barojas no Saules.

Tikai ar savu vēlēšanos pāriet uz šo barošanos jūs maz, ko sasniegsiet: nepieciešams globāli pārkārtot VISAS bez izņēmuma sistēmas VISOS līmeņos.

Kurš gatavs – to aicinās, protiet tikai saklausīt aicinājumu.

Ja visi Zemes līmeņi pāries uz barošanos no Saules, mēs izglābsim viņu no iznīcības un miljoniem cilvēku bojāejas.

Nav nejaušība, ka saules stari visur ir kļuvuši apdedzinoši, jo ir pienācis “Saules valdīšanas laiks”.

Runājiet ar Sauli, draudzējieties ar viņu, sauciet palīgā tāpat, kā jūs piesaucat māti-Zemi, un viņa kļūs par jūsu labāko palīgu: viņa par jums zina VISU, jo jūsu implanti ir spīdekļa visu plānu precīza gaismas kopija. Viņa ir jūsu Vecāks un Skolotājs.

 

Saules Dvēsele grib teikt dažus vārdus:

 

- Es esmu katrā no jums, sajūtiet to, vienkārši noskaņojieties uz mani, parunājiet ar mani. Sāciet ar vārdiem: “Saules Dvēsele manī, izdzirdi mani…”, un es noteikti izdzirdēšu katru! Es esmu jūsos!

Noskaņojieties uz manām vibrācijām, un es izdziedināšu jūs pašā labākajā, mīlošākajā veidā! Īpaši tas attiecas uz jūsu fizisko ķermeņu kaulu sistēmu.

Un ar kādu mīlestību un gādību es izdziedināšu jūsu emocionālos ķermeņus! Es vienkārši “pati izplūstu asarās”, redzot, kā jūs ciešat uz Zemes!

Atdodiet man jūsu rūpes, un es palīdzēšu jums, iedošu jums virzienu, ieteikšu kā jūsu mīlošā māte. Es esmu jūsos, bet tas nozīmē, ka ES ESMU AR JUMS!

Es gribu pajautāt: Saules-Dvēsele ir aktīva katrā, kurš dzīvo uz Zemes, vai arī viņas aktivizāciju vēl stāv priekšā veikt? Es uzskatu, ka šis process nevar būt visiem vienlaikus.

- Jā, tev taisnība: aktīvi Augstākie Saules-Es un Saules Dvēsele šajā momentā var būt tikai tiem, kas AKTĪVI attīstās!

Pirmām kārtām – tie ir tie, kuru dvēselēm ir kontrakts ar Sauli, piemēram, “Saules Brālības” locekļi.

Apmeklējot Saules Tempļus un meditējot tajos, jūs aktivizējas visus “Saules portālus” sevī.

Kāpēc jau vairākas dienas pēc kārtas, bet šodien pēc šīs informācijas saņemšanas īpaši, es dzirdu nosaukumu – Čičenica? (tā ir viena no Maiju pilsētām Jukatanas pussalā).

- Tā ir svēta vieta, kuru aristokrātija un šamaņi izmantoja citiem mērķiem: tā galu galā pārvērtās par asiņainas upurēšanas vietu.

Maiji aizmirsa savu īsto uzdevumu un zaudēja saikni ar Sauli.

Šī vieta prasa attīrīšanu un jaunu enerģiju aktivizāciju.

 

Es pateicos visiem par sarunu!

 

15.10.04.

(Fragmenti no Interneta)

Cilvēki, kas barojas no Saules. Dzīve bez ēdiena un ūdens – realitāte?

Runā, ka tādu apbrīnojamu radību pasaulē ir apmēram 30 tūkstoši. Tā sauktie saulēdāji dzīvo, gadiem nelietojot barību un pat ūdeni, turklāt jūtas lieliski. Pēc izskata tie ir pilnīgi normāli, mēreni baroti cilvēki, kuriem nav pat ēnas no distrofijas. Tāpēc neviļus rodas aizdomas: vai tik viņi mūs nemāna, “pa kluso” kaut ko ēdot? Jo cilvēces daudzu gadsimtu vēsture liecina par to, ka bez ēšanas nodzīvot nevar…

Cits saulēdāju nosaukums – autotrofi, tas ir, cilvēki-augi. Autotrofi burtiski – tie ir organismi, kas no neorganiskiem savienojumiem sintezē organisku vielu, izmantojot Saules enerģiju. Tiesa, cilvēkiem-saulēdājiem atšķirībā no augiem savā organismā nav hlorofila, kurš saules gaismu pārstrādātu organiskā vielā. Turklāt viņiem nemaz nav obligāti laika lielāko daļu pavadīt saulē. Viņu nosaukums ir metafora. Jājautā, uz kā rēķina tad viņi dzīvo?

Sestās rases cilvēki.

Speciālisti, kuri ir pētījuši saulēdājus, ir nonākuši pie secinājuma, ka savu organismu īpašas transmutācijas rezultātā šie cilvēki ir ieguvuši spēju asimilēt mitrumu no gaisa, bet enerģiju – tieši no kosmosa. Par to, ka eksistē kosmiskā enerģija prāna jeb ci, kura piesūcina pasaules-ēku, runā pasaules visas ezotēriskās mācības.

Pēc ezotēriķu versijas baroties ar prānu var tikai tie cilvēki, kuru smadzenes ir noskaņotas uz noteiktām vibrācijām. Skenējot saulēdāju galvas smadzenes, noskaidrojās, ka viņas darbojas viņiem ne tā kā parastajiem cilvēkiem, – ar zemākām vibrācijām, pateicoties kam mainās viņu ķermeņa, dvēseles un organisma iespēju stāvoklis. Turklāt visiem tika konstatēts palielināts čiekurveida dziedzeris (epifīze).

Eksistē versija, ka saulēdāji – tie ir cilvēka jaunas bioloģiskas sugas priekšgājēji, kura kādreiz parādīsies uz Zemes un no pašreizējās atšķiries pirmām kārtām ar enerģētiskā nodrošinājuma tipu. Tiek domāts, ka “sestās rases” cilvēks pakāpeniski paries uz barošanos no Saules enerģijas jeb kosmiskās dzīvības enerģijas – prānas.

Varbūt, saka speciālisti, tas nenotiks pilnīgi un ne uzreiz, cilvēki vēl ilgi izmantos kaut kādu ēdienu un dzērienu minimumu, kurš šūnām dod materiālu ķermeņa būvēšanai. Taču ar laiku atkritīs vajadzība pēc enerģijas starp-uzkrājējiem: primārajiem – augiem un sekundārajiem – dzīvniekiem…

Par autotrofas civilizācijas parādīšanos uz Zemes akadēmiķis Vladimirs Vernadskis (Владимир Вернадский) rakstīja jau 1925. gadā. Pēc viņa versijas samērā ar planētas virsmas apvalka apgūšanu cilvēcei ir jāpāriet uz citādu barošanās veidu, sintezējot barību. Līdz tam laikam, kamēr cilvēks barībā ir atkarīgs no augu un dzīvnieku pasaules, viņš nevar pietiekamā pakāpē būt nodrošināts.

 

Pievienots 06.10.2015

http://www.sanatkumara.ru/stati-2015/solnechnoe-pitanie

Tulkoja Jānis Oppe