Татьяна Бреславская – А есть ли нам всем дело до Европы?

Tatjana Breslavska - Vai mums visiem ir kāda daļa par Eiropu?

15 08 17 01

Mans Augstākais Es, vai man ir sakars ar Eiropas Savienību: nesen es sapnī visu laiku atrados Beļģijā, ar kaut ko tur aktīvi nodarbojos, kādēļ?

Ir zināms, ka Eiropas Savienības centrs atrodas tur. Turklāt es šī gada jūlijā Beļģiju šķērsoju divreiz un visu laiku turklāt kritu iekšā “miegainā stāvoklī”.

Varbūt tas viss ir kārtējās ilūzijas vai mani “izdomājumi”?

Mana dārgā, kā tu vari teikt, ka tu visu esi izdomājusi, un tas – ir vien tavas ilūzijas pēc tā, KO tu un tava grupa “savārījāt” pagājušajā gadā un šajā arī? Kāpēc tu atkal netici sev?

Eiropas Savienība ir radīta pēc pavēlējuma no augšas. Tas ir vienots Eiropas tautu apvienošanās process. Turklāt tas ir milzīgs ekonomisks spēks, bez kura Eiropas visas finanšu struktūras tūlīt sabruktu!

Atceries templiešu Ordeņa ekonomisko jaunveidojumu sākumu. Tas ir viņu darba loģisks turpinājums, un nevienam vairs (nekādiem Eiropas monarhiem) nekas nav pretī. Vai tad tas nav progress!

Tavs sakars ar to: tu esi šīs Savienības novērotāja, vari uzskatīt sevi par ārštata darbinieci, gluži neieinteresētu vērotāju no malas.

Un nav nekā briesmīga tajā, ka tu neorientējies ekonomiskos jautājumos: gluži otrādi, tas rada lielāku objektivitāti tavā darbā – tavs kanāls ir tīrs no subjektīviem vērtējumiem un domām, tāpēc caur to viegli un brīvi plūst pārveidošanas un koriģēšanas enerģijas. Tavs uzdevums – palikt arī turpmāk neieinteresētai personai.

Laiku pa laikam tev vajadzēs atrasties Savienības teritorijā enerģiju precīzākai pārvadīšanai. Tas viss ir saistīts arī ar Slāvu-āriešu Savienību.

Uzskati, ka Eiropas Savienība – tā ir Āriešu savienība, ir atlicis apvienot to ar Slāviem, un Dievišķā plāna iecere – atkal apvienot savus dēlus – īstenosies.

Nav nejaušība, ka tu apmeklē Eiropas Dievnamus, kur ir ielikti daudzi kodi un zināšanas. To aktivizācijai nepieciešama enerģiju pārvadītāja klātbūtne, lai padarītu kodus un zināšanas aktīvas.

Turklāt Dievnamos laiks ir aizzīmogots ar vecajām enerģijām, un to, laiku, nepieciešams “pārvest” uz jaunām frekvencēm. Bet to tu mācījies Valdnieka Hronosa skolās, lūk, tad nu iemieso savas prasmes un instrumentus REĀLĀ dzīvē.

Bet es nevaru apmeklēt visus Eiropas dievnamus.

Protams, tam būs vajadzīgs laiks, bet galvenos komandpunktus, kā Reimsas katedrāli, Ķelnes katedrāli, Sv. Pētera un Pāvila Katedrāli Nantē, Sv. Pētera katedrāli Romā, Monsenmišelas pili Francijā, Dievmātes baznīcu Drēzdenē u.c. tu jau esi apmeklējusi un savu darbu tur izpildījusi. Iespēja to turpināt tev noteikti parādīsies.

Kurš ir galvenais virzītājs šajā manā darbā?

Galvenais virzītājs ir tavs iekšējais Es! Kāpēc tu sev neuzticies? Mēs tik ilgu laiku esam jūs veduši, savienojuši jūs ar jūsu augstākajiem aspektiem, un rezultātā – jūs atkal neuzticaties sev-vienotajam! Kas gan ar jums ir noticis?

Es domāju, ka, atrodoties un dzīvojot zemes dzīves frekvencēs, mēs gribot, negribot atkal identificējam sevi ar VISIEM cilvēkiem, ar pašiem vienkāršākajiem un parastākajiem, vēl jo vairāk, ka mums nekādi neizvairīties no kontakta ar saviem tuviniekiem, neignorēt viņu rūpes un vajadzības. Nākas spert viņu solīšus kopā ar viņiem, lai arī ar jaunu apziņu, bet nevar taču viņus visus ņemt un pamest!

Jo kāds tad ir mūsu uzdevums: kļūt apzinošiem pašiem un atgriezties pie sabiedrības, vedot, pēc iespējas, to aiz sevis, uz jaunu apzinātību, kas tad arī būs praktiska izpausme darbā ar cilvēces JAUNO APZIŅU.

Cilvēce – tie pirmām kārtām ir tie, kas ir vistuvākie, kas zvana tev, runā ar tevi, kam esi vajadzīgs, nevis kaut kāda abstrakta masa.

Jā, mana dārgā, tas viss tā ir. Neuzskatiet sevi par atkal iestigušiem pasaulīgajā kņadā un atgājušiem no “augstākajiem mērķiem”. Jūs VISU darāt PAREIZI! Mēs redzam VISAS jūsu pūles, vedam jūs nepagurstot un nepārtraukti. Mēs redzam, kā jūs atkal “vienkāršojaties”, tas viss ir likumsakarīgi, un pirmām kārtām pajautājiet sev pašiem: vai ne jūs devāt “jaunu” piekrišanu no sava augšupceltā stāvokļa atkal “nolaisties uz grēcīgo Zemi”?

Jums reizēm šķiet, ka jūs atkal ejat pa apli, bet tas tā nav: jūsu vibrācijas neļaus jums vairs atgriezties pie parādu sastrādāšanas, turklāt katrā no jums stāv spēcīgs koordinators – tas ir jūsu apvienotais Es, kurš ved jūs tagad kā pieredzējis un mīlošs stūrmanis, uzticieties viņam: viņš ir jūsu BALSS, viņš ir jūsu SKOLOTĀJS, viņš ir jūsu PAVADONIS.

Tas ir, ja es izjūtu vēlēšanos apmeklēt kādu valsti, iepazīties ar vienu vai otru cilvēku, tās nebūs aplamas (iluzoras) EGO vēlmes, bet mana patiesā Es balss?

Jā, tā tas arī ir! Uzticieties taču viņam, beidzot! Jūs pareizi darāt, ka vairākas reizes pārbaudāt ienākošo informāciju, taču nenovediet to līdz galējībai!

Ziniet, ka vienmēr parādīsies brīdinošas zīmes, kā uz autotrasēm, protiet tās ieraudzīt un atpazīt, bet citādi – klausieties SEVI, ticiet SEV, un apstākļi VIENMĒR izveidosies vajadzīgajā gultnē.

Jūs esat izgājuši jau TIK DAUDZ skolu! Gan zemes dzīvēs, gan Augstākajos plānos! Ir laiks jau kļūt “mācītiem”, beidzot! Bet jūs joprojām meklējat “auklīti”!

Mēs lieliski saprotam, cik daudz jums ir nācies pārdzīvot uz Zemes “režīmu”, kas nereti iedzina jūs savas apziņas un attīstības stūrī, visu noslēdzot strupceļā, bet tagad, mūsu dārgie, laiks ir JAUNS, un tāpēc NEKĀDU jaunu strupceļu, NEKĀDAS vecās inerces! Tikai uz priekšu un tikai ar ticību SEV!

Es pateicos tev, mans Augstākais Es! Kļuva kaut kā mierīgāk dvēselē pēc taviem izskaidrojumiem. Iznāk, ka mēs tad arī esam “mūžīgie bērni”, kuriem ne vienmēr un ne pārāk gribas kļūt pieaugušiem, bet – vajag…

 

Reimsas katedrāle

 

15 08 17 02

Par dievnama skaistumu var papriecāties Internetā, kā, starp citu, arī uzzināt, kam tas vēsturiski bija paredzēts.

Bet es īsi aprakstīšu manas atrašanās tur rezultātus:

- sākumā caur mani iznāca visas tās dvēseles un gari, kuri bija gatavi pamest šī portāla telpu. Viņi visi aizgāja uz augšupcelšanos pie Tēva

- Dievnama telpa sāka paplašināties, un es nonācu milzīgā Svētā Gara portālā. Jā, tas ir Svētā Gara portāls!

Es saņēmu svētību un iesvētījumu no Svētā Gara. Pēc tam atnāca Dievs Jupiters un Svētā Žanna d’Arka; arī viņi iedeva man savu iesvētījumu.

Pateikt, ka mani ietina kolosālas enerģijas, tas ir maz! Tas bija vesels KOSMOSS!!!

- vieta, kurā uzbūvēta katedrāle, ir sena Saules priesteru svētvieta. Viņi savukārt atnāca mazliet godināt mani un veikt savas ceremonijas.

Es tiku arī nostiprināta ar šo vietu savas dzimtas spēku.

Manī ievadīja dievnama Krustu, kā koronācijas simbolu. Šajā gadījumā es nekļūstu par “kronētu personu”, kā tas notika ar Francijas karaļiem, man Krusts ir kā aizsardzība, uzticība ticībai, spēks zemes plāna iemiesojumā.

 

Svēto Pētera un Pāvila Katedrāle Nantē (Francija)

 

15 08 17 03

Nepaspējot spert divus soļus Dievnamā, mani “aizvilka” un “iegrieza”…

Es tik vien paspēju izdzirdēt: Saules sistēmas Centrs.

Tik spēcīgu enerģiju es nebiju izjutusi vēl nevienā Dievnamā!

Žēl, ka man bija iespēja pabūt Dievnama iekšienē ne vairāk par 15 minūtēm. Par manu kaislīgu vēlēšanos kļuva – atkal apmeklēt to, mierīgi sakontaktēties ar Centru.

 

Magnētiskā spēka lauks Karnakā (Francija)

 

15 08 17 04

Savienojos ar menhiru lauka apziņu – magnētiskā spēka lauku Zemes magnētiskā lauka līdzsvara uzturēšanai.

Katram atsevišķam akmenim piemīt apziņa.

Es ar jautājumiem vēršos pie Krajona:

Ar kādu mērķi uzbūvēja menhirus un megalītus, kurš un kad?

Šie megalīti kalpo kā enerģiju pārvadītāji un ir saistīti ar Augstāko Kosmisko Saprātu.

Tas ir magnētiskā spēka lauks, lai uzturētu rezonanses frekvenci ar Zemes magnētisko lauku.

Tos uzbūvēja viena no pirmajām rasēm-atnācējām pirms tūkstošiem gadu. Tie bija pārstāvji no Lielās Lācenes, Gulbja, Medību Suņu, Sīriusa un Plejāžu zvaigznāju augstu attīstītām civilizācijām.

Krajon, šajā laukā ir akmeņi, kas atgādina cilvēku un dzīvnieku figūras, tie izskatās kā dzīvi, es to jūtu, ar ko tas saistīts?

Civilizāciju pārstāvji gribēja padarīt akmeņus līdzīgus cilvēkiem, lai cilvēki pievērstu tiem uzmanību un, iespējams, aizdomātos…

Aizdomājoties un pārdomājot, vienmēr var nonākt pie kāda secinājuma un lēmumiem.

Mēs vienmēr esam gribējuši un gribam, lai cilvēce biežāk aizdomātos.

Šajā laukā ir ne vienkārši akmeņi-“elki”, bet saturīgi objekti: tie satur citplanētu saprātu-programmu, īpašu vēstījumu cilvēkiem.

Šīs programmas ielika augstāk uzskaitīto civilizāciju pārstāvji.

Jūsu vēsturiskajos avotos šis laiks tiek pieminēts kā laiks “pirms druīdiem”.

Jūs varat atzīmēt menhiru grupu, kura izskatās kā maza ģimene ar māti-skolotāju vadībā: tas ir vēstījums par to, ka māte ģimenē ir vienlaikus arī Skolotāja saviem bērniem.

15 08 17 05

Ar katra atsevišķa menhira apziņu var nodibināt saikni un nolasīt viņa programmu.

Bet tagad es pateikšu galveno, mana dārgā: tu šeit nonāci pavisam ne nejauši. Lieta tāda, ka šīs programmas jau ir izpildītas un uz šo momentu vairs nav aktuālas. Tavs uzdevums bija ievest jaunas programmas kā atsevišķiem menhiriem, tā arī visam laukam.

Tu vienkārši kļuvi par PĀRVADĪTĀJU, kura tu esi jau bijusi daudz reižu.

Tu labi tiki galā ar uzdevumu, neskatoties uz laikapstākļiem un neērtībām darbā (lija lietus, strādāt nācās, guļot zem koka, uz paša lauka uzkāpt nebija atļauts – iežogojumi).

Es redzēju, kā no akmeņiem gāja prom enerģijas – augšup uz saviem aspektiem.

Dārgais Krajon, izmantojot gadījumu, es gribu tev uzdot vēl vienu mani satraucošu jautājumu: kāpēc man un, iespējams, citiem ir tāds periods, kad es ne tik spēcīgi un spilgti jūtu gaismas enerģijas, savas misijas būtību, pieņemu visu kā parastu un ikdienišķu, ka man pat to “pārmet”, ka es par visuma mēroga pārveidojumiem rakstu ikdienišķā tonī?

- Ir pienācis moments, kad jūs savu pienākumu pildāt tādā veidā, it kā jūs to darītu visu savu dzīvi (patiesībā jūs ar to nodarbojāties arī iepriekšējās dzīvēs), un tur nav nekā īpaša, vienkārši tas nozīmē jūsu “pilnīgu adaptāciju” jaunajās enerģijās un savietojamību ar jūsu gaismas laukiem, jūs esat kļuvuši vienoti, un šis darbs ir kļuvis parasta lieta.

Es pateicos tev, Krajon, par atbildēm un izskaidrojumiem.

Mazliet vēlāk, kad jau biju atstājusi šo lauku un atrados savā teltī, mani spēcīgi “uzspridzināja” un aizvilka līdzi caur menhiru lauku uz Visuma Centru! Šis lauks patiešām ir turklāt portāls uz Visuma Centru. Tā uzbūvi man šodien “neparādīja”, jo tam nepieciešami milzīgi enerģētiski resursi, un agrāk man jau tāda iespēja tika piešķirta, es vienkārši “ielidoju” Centrā, no turienes man uzbrāzās gigantiska gaismas plūsma!

2015. g. jūlijs.

 

Pievienots 17.08.2015

http://www.sanatkumara.ru/stati-2015/a-est-li-nam-vsem-delo-do-evropi

Tulkoja Jānis Oppe