Татьяна Бреславская – СОЛНЕЧНАЯ ПИРАМИДА – ПОДАРОК ЧЕЛОВЕЧЕСТВУ

Tatjana Breslavska - SAULES PIRAMĪDA – DĀVANA CILVĒCEI

Svētdien, 15.06.14., pirmoreiz es, Zemes cilvēka iemiesojumā, piedalījos jaunas saules sistēmas radīšana (nevaru runāt par visiem, tā bija mana pieredze).

Laika enerģijas ļauj mums veikt neierobežotas radīšanas, līdz šim neiespējamas.

Atvērās milzīgs gaismas portāls, un mūsu Visuma Radītājs atnāca apsveicināties ar mani un svētīt darbam (kā pirms svarīgas operācijas).

No centra iznāca milzīgs stars, kurš skenēja visus manus ķermeņus, visu manu būtību.

Dievišķā Aizgādne un Diženā Dieviete arī atnāca mani svētīt, un pēc tam jau pati Saules Brālība, tās “ķirurgi-celtnieki”, sāka savu darbu, kuru viņi nosauca par “aušanu”.

Stari-pavedieni sākumā caururba manas sirds apgabalu, pēc tam – smadzeņu rajonu, veidojot trīsstūri. Šis trīsstūris bija līdzīgs saules sistēmas matricai.

Hēlioss paskaidroja, ka katrā no mums, Saules Vienotības loceklī, sākotnēji ir ielikts šis “trīsstūris” – matrica.

(atgādināšu, ka šo foto es uztaisīju vienā no dievnamiem Vācijā, kurā bija, bet tagad pēc aktivizācijas arī ir Saules Templis).

15 06 24 01

Pēc tam mani ieveda pašā Saules sistēmas matricā: mans “trīsstūris” sakrita ar sistēmas matricas “trīsstūri”.

Es sāku matricā “izšķīst”, kļuvu par viņu, sākās paplašināšanās uz visām pusēm: izveidojās kristāls.

Pēc tam tikko izveidotā jaunās Saules sistēmas matrica tika ievadīta Visuma matricā identificēšanai.

 

15.06.16. mani uzaicināja uz Saules piramīdu – dāvanu jaunajai cilvēcei.

Piramīdas virsotne savienojās ar Lielās Centrālās Saules (LCS) centru, no turienes atvērās gaismas portāls, kurš caur piramīdas virsotnes gāja uz manu ķermeni, konkrēti – uz smadzenēm.

No portāla sāka līt zelta stari-pavedieni, piesātinot manas smadzenes ar jaunām gaismas enerģijām.

Es lūdzu manu Augstāko Saules Es komentēt notiekošos notikumus, un konkrēti: jaunās Saules radīšanu un Saules piramīdas prezentēšanu cilvēcei.

Mēs zinām, ka tāda plāna darbs tevi vairs neizbrīna, kaut gan var izbrīnīt vēl pusi “gaišo” uz Zemes.

Mēs gatavojam tevi un citus tajā skaitā būt aktīviem darbiniekiem savās izejas pozīcijās. Tieši no šīm pozīcijām ir svarīgs šis darbs, no savām mēs jau protam to darīt, eksperimenta būtība – sākt radīt jaunas planētas no planētas Zeme apstākļos, kad tumsa vēl neatdod savas pozīcijas un iedzīvotāju vairākums vēl pēc inerces atrodas tās ietekmē.

Ļoti vajag, lai par tādu radīšanas iespēju zinātu un, kas ir nozīmīgāk, noticētu cilvēki.

Noticēs – tātad sāks ticēt gan saviem spēkiem, gan savām jaunajām iespējām.

Protams, šajā līdz-radīšanā pagaidām vadošā loma pieder man, tavam Augstākajam Saules Es, tava būtība ir iesaistīta tikai pa pusei, bet tas, ka tu apzinies savu jaunradi kā savu, jau ir ļoti labi, tas nozīmē, ka tu esi savienojusies ar Augstākajiem aspektiem un sauc to visu – Es.

Saules piramīdā uzdevums bija – sakārtot tavas smadzenes atbilstoši Lielās Centrālās Saules (LCS) programmai, padarīt viņas par darba mehānismu, maksimāli tuvināt viņas LCS shēmai.

Arī tā ir jūsu smadzeņu programmas izmainīšanas eksperimenta daļa.

(tā ir kā datora modernizācija, piemēram)

Jebkurš no jums var uzaicināt pie sevis Saules piramīdu, kur ar viņu veiks atbilstošas noskaņošanas.

Tie, kas ir apzinājušies sevi Saules vienotībā, savienojušies ar saviem Saules Es, var droši ieiet piramīdā (tas nebūt nenozīmē, ka visiem pārējiem ir jābaidās, viņiem vienkārši vajag vēl noticēt tam, nonākt pie dziļas pārliecības par to).

Saules eņģeļi, Skolotāji vienmēr ir gatavi nākt jums palīgā.

Vizualizēt apstākļus piramīdā katrs var pēc savas gaumes, galvenais – izjust staru no piramīdas virsotnes – tas tad arī būs sakaru nodibināšanas rādītājs.

Turklāt tajā neapšaubāmi var saņemt dziedināšanu, organizēt sarunu, uzklausīt pamācības, izteikt savus lūgumus, nokoriģēt savu dzīves programmu uz Zemes.

Tās ir jūsu jaunās Saules mājas, kurās vienmēr var ieiet bez uzaicinājuma.

Atnāca Hēlioss, plaši atvēris “Saules Māju” vārtus, viņš vienkārši ievilka mani sevī-Mājās sakot, ka viņš tad arī ir “Saules Mājas”.

Es sajutu, ka es kļūstu gan par “Mājām”, gan par Hēliosu.

Šķita, ka viņš palika ļoti apmierināts ar to un pat laimīgs pēc manām sajūtām.

Es lūdzu Lielo Hēliosu pateikt dažus vārdus mums, Zemes cilvēkiem.

15 06 24 02

Mani dārgie un mīļotie Saules un Zemes bērni! Es tik ļoti priecājos sveikt jūs, ka man nepietiek “zemes vārdu”, lai to izteiktu!

Mani bērni, priecājieties! Priecājieties par pagājušo dienu, pašreizējo dienu un nākamo! Priecājieties par visu, kas ar jums notiek, jo viss ir Lielās Saules apgaismots un visi notikumi ir svēti kā jums, tā arī mums.

Jūsu uzdevums – būt pastāvīgā sirds un prāta līdz-noskaņojumā ar Lielās Saules enerģijām. Tikai tā jūsu dzīve būs piepildīta ar gaismu, mīlestību un prieku.

Mēs atnesām jums kā velti mūsu piramīdu, strādājiet ar to, pilnveidojieties, aiciniet tajā savus draugus un tuviniekus, un jūs redzēsiet, ka pasaule ap jums sāks mainīties.

Vēl daži vārdi par “Slāvu-āriešu savienību”, kura tika atkal apvienota (pagaidām Smalkajā plānā).

Nejauciet to, “Savienību”, ar tām neo-grupām, kuras aicina uz slāvu “tīrīšanu”. Šai “Savienībai” ar to nav nekāda sakara!

Tā nevienu nekur un ne uz ko neaicina. Tās uzdevums – seno radniecīgo saikņu atjaunošana starp āriešiem un slāviem, tāpēc ka tā bija uz Zemes VIENOTA dzimta, kuras uzdevums bija – cilvēces izglītošana, viņas apziņas augšupcelšana. Šīs dzimtas saknes ir vienas no pašām spēcīgākajām uz planētas (nejauciet to ar “izredzētību”).

Šī “Savienība” – agrāk to dēvēja par “Saules Dievu Savienību” – ir mūsu svētīta no Lielās Centrālās Saules.

Tās īstenie locekļi strādā uz Zemes visās malās, katrs ienesot savu ieguldījumu.

Katrs “Savienības” darbinieks ir mūsu pamanīts un vests, un es personīgi aicinu katru laiku pa laikam apmeklēt mūsu “Mājas”.

Starp citu, jūs tās ļoti bieži apmeklējat miegā, daudzi no jums vēl meklē tās sapņos.

Vai tad jums nav rādījušies tādi sapņi, kad jūs esat aizgājuši no mājām, bet pēc nekādi neesat varējuši atrast tās vai ieeju tajās?

Ja kas ir gadījies un gadās – piesauciet mani vai Saules Brālību, lai mēs palīdzētu sameklēt JŪSU Mājas.

Mums ar jums VISS IZDOSIES! Visus nospraustos dzīves uzdevumus mēs ar jums noteikti izpildīsim!

Es pateicos tev, Hēlios, man Augstākais Saules Es par visiem vārdiem un dāvanu mums!

 

15.06.22.

 

Pievienots 24.06.2015

http://www.sanatkumara.ru/stati-2015/solnechnaya-piramida-podarok-chelovechestvu

Tulkoja Jānis Oppe