Татьяна Бреславская – Уход с Земли Наблюдателей

Tatjana Breslavska - Novērotāju aiziešana no Zemes

Stapgalaktiskās Gaismas Sadraudzības Novērotāju aiziešana no Zemes

14 09 22

2014.09.16.

Naktī no šī gada 13. septembra uz 14. septembri es sapnī pavadīju ļoti lielu skaitu cilvēku, pa vienam un ģimenēm, pa ūdeni un pa sauszemi. Viņi gāja kājām vai vezumos kā kara laikā. Tā bija masveida procesija, es pie tam rādīju viņiem virzienu draudzīgā veidā.

Bet dienā mani uzaicināja uz Starpgalaktiskās Sadraudzības Padomi, kuras locekle es esmu, un paziņoja, ka caur mani tiks uzbūvēts portāls dvēseļu-Novērotāju no Starpgalaktiskās Sadraudzības iešanai no Zemes. Pavisam apmēram 8 tūkstošiem, jo vēl arvien notiek saskaņošana: kurš ies prom viens un kurš ar savu zemes ģimeņu locekļiem.

Pavisam šajā laika periodā uz Zemes atrodas 8 tūkstoši Novērotāju.

– Augsti godātā Padome, lūdzu komentēt Novērotāju no Starpgalaktiskās Sadraudzības aiziešanu no Zemes.

– Mēs, kolektīvais saprāts, Starpgalaktiskās Sadraudzības Padome, atbildam uz taviem jautājumiem.

Pašreiz uz Zemes norit Gaismas Hierarhijas maiņa, vieni darbinieki tiek nomainīti ar citiem. Tie, kas savu darbu ir izpildījuši fundamentāli, kam ir beidzies kontrakts, aiziet no Zemes. Viņu darbs ir izpildīts.

Mēs pašreiz gatavojam mazāk sāpīgu šo Dvēseļu pāriešanu „mājās”, tajos apstākļos, no kuriem viņas jau ir atradušas. Tiks izraudzīts šo Dvēseļu adaptācijas un rehabilitācijas periods.

Starp jums, šīs rindas lasošajiem, ir tādas Dvēseles, kuras ir gatavas aiziet.

Mēs pašu aiziešanas momentu padarām saudzējošāku un pat – priecīgu.

Jau ilgi pirms šī momenta KATRAI Dvēselei tika uzdots jautājums: vai viņa grib atstāt Zemi sakarā ar kontrakta izpildīšanu? Viss norit absolūti saskaņoti.

Personīgi tev tāds jautājums tika uzdots tieši pirms gada. Tu piekriti vēl palikt un pastrādāt. Mēs ņēmām vērā tavu vēlēšanos, bet pie tam atgādinājām, ka tādā gadījumā tu saņemsi jaunas programmas un uzdevumus uz Zemes, un tie ne vienmēr būs viegli un pierasti.

Visas Dvēseles, kuras nolēmušas nepagarināt savu kontraktu uz Zemes, pēc pārejas tiks pieņemtas īpašā „klāsterī” tālākam darbam ar viņām.

Pēc rehabilitācijas perioda viņām būs jāsniedz atskaite par veikto darbu uz Zemes kā Novērotājiem no Starpgalaktiskās Sadraudzības. Tas atgādina jūsu orgānu ANO.

Lieta tā, ka viņu galvenais uzdevums bija – informācijas vākšana par visu zemes procesu attīstību. Šeit ietilpst tādas jomas kā ģeoloģija, minerālā un augu pasaule, dzīvnieku pasaule, kā arī pirmkārt sadaļa, saistīta ar cilvēku sabiedrības evolūciju.

Mūsu Novērotāji uz Zemes „iedzīvojās” (pēc zemes mērogiem) vairākus tūkstošus gadu, daudzi no viņiem ir vienkārši noguruši. Ne visi ir izpildījuši savu uzdevumu pienācīgā veidā, neieturot „neitralitātes” ietvarus.

Šis uzdevums ir ļoti līdzīgs jūsu filmas „Grūti būt Dievam”[1] sižetam, kur varoņiem ne vienmēr izdevās saglabāt neiejaukšanās pozīciju.

Neviens par to netiesās, vienkārši dvēsele pie tam ir pārdzīvojusi ļoti lielas traumas.

Daudziem aizejošajiem nav spēka šķirties no savu ģimeņu locekļiem, un viņi nolems aiziet kopā ar tiem. Viņi „atceras”, ka nāves kā tādas nav, ir vienkārši pāreja, tāpēc viņi „sauc” savus tuviniekus sev līdzi.

Ar katru „pārejošo” jau tiek strādāts visai individuāli, ar katru tiek saskaņots pārejas laiks un apstākļi, lai tas būtu vislabvēlīgākais moments.

– Vai es varu uzdot dažus jautājumus dažiem no tiem, kuri aiziet no Zemes?

– Jā, protams, mēs tagad dosim tādu iespēju. Var parunāt ar viena no aizejošajiem Augstāko Es, tā kā fiziskajā plānā Dvēsele šajā momentā ir ļoti aizņemta ar pēdējo gatavošanos.

Viena no neatkarīgo novērotāju uz planētas Zeme Sadraudzības „Es”, A.Es:

– Mans iemiesotais šajā brīdī dzīvo DĀR teritorijā, viņš pieder baltādaino rasei un ir iemiesojies šajā zemē vairākas reizes, tas ir, viņš ir liels speciālists attiecību starp balto un melno rasēm attīstības jautājumos.

Bez tam viņš ir pētījis šīs Āfrikas daļas floru un faunu, minerālo un dzīvnieku pasauli.

Savu iemiesojumu laikā viņš ir dibinājis ģimenes, viņam ir bijuši bērni, viņš ir nesis labumu sabiedrībai, izglītojot bērnus kā skolotājs, strādājis kā priesteris un vienkāršs klerks.

Ziņas par novērojumiem un darba pieredzi tika rakstītas viņa Akašas Hronikās kā personālajā datorā.

Padomei vienmēr ir bijusi pieeja šīm Hronikām, jebkurā momentā tā varēja paņemt informāciju un veikt ar to atbilstošu darbu.

Mans „aizbilstamais” aiziet viens, tā kā viņa sieva jau ir aizgājusi no dzīves, bet bērni ir aizgājuši savu ceļu, viņam nav tiem lielas pieķeršanās, viņš pāriet „neitrālā stāvoklī”, viņš vairs nav piesaistīts šai pasaulei, viņa dvēsele ir gatava veikt pāreju, viņš personīgi jūt to. Viņa vecums ir 76 zemes gadi, viņš ir izvēlējies pāreju miegā.

Es atkal vēršos pie Padomes ar jautājumiem: kā es jutīšu šīs enerģijas tikko uzbūvētajā kanālā caur maniem ķermeņiem?

– Tās būs harmoniskākas enerģijas nekā tās, kuras ir saistītas ar negatīvu iedarbību.

Šīm enerģijām (dvēselēm) būs zilgani toņi, pēc tiem tu pazīsi, kas aiziet no Zemes.

Tieši pirms 2 gadiem man tika iedotas „atslēgas” tumšo enerģiju aiziešanai no Zemes. Viņu krāsu un vibrāciju kvalitāti iešanas laikā nesajauksi ne ar ko!

Pēc mana raksta „Kristus krucifiksa anihilācija” („Аннигиляция распятия Христа”[2]) 2013. gada beigās man nācās izdarīt pieprasījumu par tumšo enerģiju pāriešanas portāla paplašināšanu: sākās spēcīga tīrīšana, un mans iepriekšējais portāls vienkārši netika galā ar uzdevumu.

Palīgā atnāca Aštars Šerans no sava Gaismas Kuģa un... vienkārši uzbūvēja man papildu pāriešanas kanālu. Tas izskatījās kā izaugums-apendikss pie galvenā kanāla.

Es pateicos visiem, kuri piedalījās augstāk uzdoto jautājumu izskaidrošanā.

 

Pievienots 22.09.2014

http://www.sanatkumara.ru/stati-4/uchod-s-zemli-nabliudateley

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. „Трудно быть богом”; „Grūti būt Dievam” (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.omartasatt.ru/blog/annigiljacija_raspjatija_khrista_na_planete_zemlja/2013-12-10-7043 (Tulk. piezīme)