Татьяна Бреславская – Великая Богиня о деторождении и других проблемах

Tatjana Breslavska - Diženā Dieviete par bērnu radīšanu un citām problēmām

18 05 23 01

Es piesaucu Diženo Dievieti un lūdzu komentēt mūsu vakardienas meditāciju (18.05.17.), kura bija veltīta bērnu radīšanai uz Zemes. Visu vakaru pēc meditācijas, pusnakti un šodienas rītu es pārvadu kaut kādas enerģijas, es lūdzu Tev paskaidrot, ar ko tas ir saistīts.

Mana dārgā, jūs sašūpojāt VISU bērnu radīšanas sistēmu uz Zemes! Jūs tik uzstājīgi pieprasījāt izmaiņas, uzrādot šīs sistēmas nepilnības pierādījumus, ka mēs esam spiesti pārskatīt visu, kas saistīts ar šo problēmu.

Taču pirmām kārtām ar savām “prasībām”, kuras tika apzīmētas kā nodomi un pavēlējumi, jūs sašūpojāt visu novecojušo un vairs neaktuālo pašreizējam enerģētiskajam stāvoklim uz planētas, un mēs – to apsveicam! Mēs gaidījām tieši šo momentu, kad jūs paši vairs nespēsiet turpināt TO tālāk, kad radīsies “revolucionārā situācija” un mēs jūs atbalstīsim. Mēs redzam, ka šajā jautājumā jūs esat kļuvuši “pieaugušie”, un pieņemam visus jūsu paziņojumus un prasības.

Pirmām kārtām jūs vakar ietekmējāt dvēseles, kuras gatavojas iemiesojumam: viņas ar lielu interesi klausījās jūsos, un viņām nācās pārkārtoties, mainīt savus kontraktus un uzdevumus, jo jūs tajos ienesāt enerģētiskas izmaiņas. Tie daudzi “sastāvēja” no programmām, balstītām uz vecajām, jau novecojušajām enerģijām, un tie atkal un atkal “iestrēgtu” vienās un tajās pašās lamatās, pilnīgi neattīstoties un nevirzoties uz priekšu, kas bremzētu sabiedrības attīstību kopumā. Var teikt, ka viņas, dvēseles, kuras gatavojās, palika “apmulsinātas” pēc jūsu iesvētījuma. Bet galvenais, kas viņas atbalstīja un piepildīja ar entuziasmu, ir tas, ka viņas jūsos atrada atbalstu, vadītājus un skolotājus, kuri vienmēr var viņām atnākt palīgā. Jūs viņām esat kļuvuši par dzīvu avotu, no kura viņas varēja pasmelties.

Vakardienas tikšanās izskatījās kā “pedagoģiskā padome” pie jums uz Zemes, un kā galvenie pedagogi uzstājāties tieši JŪS! Jūs, kam piemīt milzīga dzīves pieredze!

Es atļāvu, balstoties uz jūsu vēlējumiem, atnākt uz šo padomu visām Dievietēm, lai viņas visu uzklausītu un katra no viņām varētu ienest savu ieguldījumu šīs sistēmas izmainīšanā.

Mēs ar rūgtumu klausījāmies jūsu paziņojumus par nesagatavotām jaunām sievietēm un vispār jauniem cilvēkiem, kuri nav gatavi pieņemt lēmumu radīt ģimeni. Mēs izjutām visu šo negatavību, tā bija sajūtama kā “neapstrādāts māls”, kurš vēl nav gatavs formas radīšanai.

Mēs sākām visu šo situāciju piepildīt ar savām enerģijām, kuras jūs pārvadījāt un pārvadāt vēl šobrīd, lai stāvokli izmanītu. Tas pakāpeniski tiks atspoguļots izglītībā kopumā, kā ģimenēs, tā arī bērnudārzos un skolās. Nepieciešams radīt vairāk centru, kur gatavotu ģimenes radīšanai, visur informēt jaunatni caur plašsaziņas līdzekļiem un citu atbilstošu literatūru.

Kas attiecas uz sievišķo bioloģiski anatomisko struktūru, tad arī šeit ir nepieciešam veikt nopietnas piestrādes, un tam mēs pilnīgi piekrītam. Sāpes un ciešanas, iznēsājot un dzemdējot bērnu, neatbildīs planētas un cilvēces jaunajam enerģētiskajam potenciālam. Ar to nodarbosies visas mūsu zinātniskās iestādes un mācītie vīri. Un mēs piekrītam tam, ka bērna radīšanai ir jābūt ieplānotai un jāatbilst nākamo vecāku morālajām un garīgajām īpašībām. Haotiska, nepārdomāta ieņemšana, aborti savu laiku ir nodzīvojuši, un turklāt tas bija “pa rokai” tiem spēkiem uz Zemes, kas no tā guva labumu (jums ir zināms, kas ir ieinteresēts haosā, jaunatnes aizmiglotā un apdullinātā apziņā, ciešanu enerģijās un nepilnības un nepilnvērtības, izglītības trūkuma un neziņas sajūtās).

Dārgā Dieviete, mums ir zināms, ka dažās Āfrikas valstīs ir veselas kolonijas, aplipinātas ar AIDS, un daudzās no tām ir bērni. Viņi kopš dzimšanas jūtas kā nolemtie izstumtie, kā kaut kas tāds varēja būt pieļaujams, ar kādu mērķi?

Tu taču zini atbildi uz šo jautājumu: tas tika izdarīts mērķtiecīgi, lai pirmām kārtām samazinātu šī kontinenta iedzīvotāju skaitu, bet jums tika paziņots, ka tā ir slimība, tāpat kā daudzas slimības, kurām ir epidēmiju, “no augšas Dieva” sūtītu, raksturs. Tas ir ērts traktējums no baznīcas puses, kura visu izskaidro, dalot melnajā un baltajā, no Dieva vai no Velna, tikai šajā gadījumā tas visdrīzāk ir otrā “radītāja”, viņa kalpu un rokaspuišu roku darbs – jūs beidzot sākat viņus pazīt pēc sejas, noņēmuši “rozā brilles”.

“Ebolas epidēmijas” izplatīšanās varēja iegūt tieši tādu pašu raksturu, ja ne tieši JŪSU saprāta iejaukšanās, jā, jā, tieši pēc JŪSU iniciatīvas mēs visu izdarījām kopā ar jums, lai tas nepāraugtu pasaules mēroga epidēmijā. Tu taču apzinies, ka VISS ir dievišķs, tajā nozīmē, ka VISS ir radīšana, bet, ar kādu mērķi? Mēs nevaram “no augšas” kaut ko pārtraukt vai sākt: tas nav mūsu uzdevums. Mūsu uzdevums – radīt jūs visus un palaist “brīvā vaļā” radīt, citādi nebūtu uz Zemes ne karu, ne postījumu, ne ciešanu.

Viss ir jūsu roku darbs, mani bērni, un mēs varam tikai pieņemt jūsu vēlējumus, prasības, mācīt jūs, dot uzvednes, taču jāpilda ir JUMS, tas ir jūsu pienākums. Ja jūs esat nobrieduši līdz kaut kādām izmaiņām un pārmaiņām, mēs atbalstām, priecājamies par jūsu izaugušo apzinātību, vedam jūs klāt jauniem instrumentiem un metodēm.

Mēs novirzījāmies no mūsu tēmas, kaut gan šī tēma – “dvēseles ieņemšana”, ieiešana noteiktā ķermenī noteiktos apstākļos, ir pati galvenā no VISĀM tēmām uz Zemes!

Jums vēl stāv priekšā atnāk “ekskursijā”, kur notiek dvēseļu formēšanās, bet tev taču gribēsies arī tur uztaisīt “revolūciju”! Ne visu uzreiz, dārgā, tavam mūžam vēl pietiks tādu “revolūciju”. Bet pagaidām mēs patiešām priecājamies, ka jūs “ejat uzbrukumā”, “necerot uz Debesīm”, bet viss ir jārealizē precīzi, prasmīgi un bez kļūdām, citādi atkal nāksies šķetināt vaļā jaunu sapinušos kamolu un ai – tas nebūt nebūs ātri!

Mani dārgie, es svētu jūs DZĪVEI! Dzīvojiet priekā un radīšanā, bet es vienmēr esmu jūsos.

Jūsu Dieviete-Māte.

 

Pievienots 23.05.2018

http://www.sanatkumara.ru/seminari-2018-goda/velikaya-boginya-o-detorozhdenii-i-drugich-problemach

Tulkoja Jānis Oppe