Татьяна Бреславская – Галактическая Федерация о состоянии дел на Земле и в космосе

Tatjana Breslavska - Galaktiskā Federācija par situāciju uz Zemes un kosmosā

18 05 10 05

Situāciju kosmosa telpā nosaka tie notikumi, kuri izvēršas uz tādām planētām kā Zeme un viņai līdzīgām, tas ir, tur, kur pastāv dalījums, dualitāte, polaritāte. Šie faktori ir attīstības virzītājspēks, bet idille vēl nekad nav vedusi pie spēcīgām pārvirzēm apziņā, un civilizācijas sastinga savā attīstībā un mira. Mēs sveicam VISUS bez izņēmuma Zemes iedzīvotājus, viņu pieredzi, cīņu un vēlēšanos, ievirzi. Lai tā bieži būtu arī agresīva enerģijas iziešana, bet tā ir attīstība, nevis mīņāšanās uz vietas.

Tā sauktajam Lucifera eksperimentam ir savi pozitīvi rezultāti: viss ir kustībā, evolūcijā. Jā, atmirst, aiziet nevis vājākie, bet tie, kas paši izvēlējās tādu rezultātu, nākamajā puslaikā viņi spēlēs no citas pozīcijas, izvēloties un eksperimentējot.

Mēs zinām, ka “nepareiza” izvēle bez ciešanām un zaudējumiem bieži izraisa daudz sāpju dvēselē, indivīds var iet bojā no šīm sāpēm, bet tas viss paplašina Dvēseles un jušanas robežas.

Galvenais, kādēļ cilvēki atnāk uz dzīvi, – pēc Dvēseles pieredzes, bet pieredze – tā nav tikai salda konfektīte, pieredze ir daudzveidīga visās izpausmēs. Cilvēces kopējā Dvēsele, piemēram, kopumā saņem milzīgu potenciālu, nostiprinās, paplašinās, jūtas apburta savā daudzveidībā.

Un, lūk, iedomājieties, ka norit sacensības civilizāciju un rasu Dvēseļu pieredzē: kurš savāks vairāk punktu, un teiksim jums, ka Zeme ir līdere! Kā gan mums nesveikt jūs un augstu nevērtēt jūs pēc tam! Ar savu kolosālo Dvēseles enerģiju jūs pašu planētu izvirzāt uz jaunu līmeni, jaunu attīstības apli, bet visi tie, kas mēģināja un mēģina līdz šim laikam dzīvot “saldu” dzīvi, netērējot enerģiju, neieguldot neko, nolidos no virsmas kā mušas, kā nevajadzīgs balasts.

Starp citu, viņus, protams, “uzlasīs” un nosūtīs uz iepriekšējo līmeni jaunam mēģinājumam. “Ļaunprātīgākos”, kuri sava izdevīguma un ambīciju dēļ noslēdza vienošanos ar Kosmosa agresoriem, graujot, iznīcinot uz planētas, uzspiežot verdzisku darbu un vergturību, tīšu prātu aplipinot iedzīvotājus ar visādām slimībām, noturot pamata finanšu sistēmu savās personīgajās interesēs, iznīcinot Zemes artefaktus un enerģētiskos kodus, lai nenotiktu jaunu programmu aktivizācija un, dievs pasargā, nepamostos planētas iedzīvotāju lielākā daļa, ievietos speciālos klasteros un sūtīs laboties uz tādām vietām, kur viņi cilvēkus izmantoja kā vergus. Viņu mērķis – pēc iespējas ilgāk turēt apdullinošā neziņā visus Zemes iedzīvotājus, turklāt izmantojot VISU, kas var iedarboties un vest pie viņu nodoma sekmīgas izpildīšanās.

Cik reižu gan viņi ieviesa savu nāvējošo ieroci slimības izraisošu baktēriju un vīrusu veidā, atcerieties laikmetus, kad gāja bojā veselas tautas mēra, spitālības un holēras dēļ. “Viltus-viedie” paskaidro, ka šīs slimības jums bija Dieva sods (nu, ja tikai uzskatām, ka Dievs ir viss, tad – jā), bet patiesībā tas viss ir eksperimenti no negatīvās sistēmas puses, kura barojās un turpina baroties no ciešanu un postījumu enerģijas.

Viņu ierocis līdz ar katru laikmetu kļuva arvien rafinētāks, smalkāks, un, lūk, tagad viņu rokās ir atomenerģija, mākslīgais intelekts. Tas viss var novest pie visas civilizācijas bojāejas ne tikai uz Zemes, tās ir briesmas visai kosmosa telpai.

Bet uz katru “viedo” ir vēl viedāki, un mums ir bezgalīgs prieks, ka uz Zemes ir skaidri domājošu cilvēku pirmrindas vienība, kura spēj vest aiz sevis citus, neskatoties ne uz kādiem šķēršļiem! Jūsu grupa ir viena no tādām vienībām, kura veic savas meditācijas, ietverot dažādas tematikas, bez bailēm, mērķtiecīgi un neatlaidīgi, krājot arvien vairāk un vairāk ticības sev un savai kalpošanai. Tā ir gan kalpošana sev kā vienotai nedalāmai Dvēselei, tā arī kalpošana visiem.

Jūsos vēl saglabājas atbalsis no pagātnes mocībām un pagātnes zaudējumiem, kad jūs veda uz ešafotu un dedzināja par patiesību un ticību, kad jūs apmētāja ar akmeņiem cilvēki bez apjausmas, kad jūs mirāt vientulībā un trimdā, un ticības diedziņš kļuva arvien tievāks un tievāks...

Bet tagad jūs gluži kā paķerat sev līdzi visus, iekļaujat sevī un kā vienots konglomerāts virzāties uz priekšu, lai arī reizēm lēni, ar grūtībām, bet visu laiku uz priekšu! Mēs vienmēr esam jums klāt, jā, neredzami, taču mēs jūsmojam par jūsu radošo pieeju, tieksmi uz meklējumiem. Mēs labprāt aicinām jūs uz visām mūsu sēdēm, jo jūsu balss – tā jau ir “ne zēna, bet vīra” balss, tik vīrišķīgāka un nobriedušāka ir jūsu Dvēsele!

Mūsu nākamās sēdes durvis ir jums plaši atvērtas, un mēs uzskatām, ka tas ir saviļņojoši un svinīgi: jūs esat mūsu izlolotie pēcnācēji, kurus mēs bezgalīgi mīlam un ar kuriem lepojamies.

Pēc kosmosa mērogiem jums ir atlikušas dažas stundas līdz jūsu pilnīgam briedumam, kad katrs no jums būs ne tikai planētas, bet arī Kosmosa pilntiesīgs saimnieks. Tad izpildīsies Radītāja griba un plāns. Galvenais – nepazaudēt ticību sev un saviem spēkiem, ne uz mirkli neaizmirstot, ka jūs esat lielās dzīves RADĪTĀJI šeit un tagad.

Lai notiek tā!

 

Pievienots 10.05.2018

http://sanatkumara.ru/stati-2018/galakticheskaya-federatsiya-o-sostoyanii-del-na-zemle-i-v-kosmose

Tulkoja Jānis Oppe