Татьяна Бреславская – ПОСЛАНИЕ ОТЦА СВАРОГА

Tatjana Breslavska - TĒVA SVAROGA VĒSTĪJUMS

18 05 04 01

Mani bērni, es par jums domāju pastāvīgi, es zinu jūsu vajadzības un cerības. Drīz pienāks laiks, un mēs ar jums redzēsimies debesu apartamentos, un katrs no jums sapratīs, ka viņš ir atgriezies mājās.

Bet es vienmēr atrodos ar jums, jūsu pirmdzimtajās šūnās, katrā atomā. Tur jūs mani atradīsiet, manas rūpes par jums un mīlestību. Nevajag justies atdalītiem no manis, gluži otrādi – vajag piesaukt mani sevī un dzīvot kopā ar mani, radot jaunas taisnas lietas gaismas vārdā.

Atcerieties mani pastāvīgi, un dzīve jums neliksies tik sarežģīta un mulsinoša. Katrā darbā un ierosmē es esmu klāt neredzami, bet mana jūs vedošā roka ir stingra un uzticama, lai viņa ir jums balsts.

Jebkurā situācijā mana mīlestība un palīdzība jums, atcerieties to. Uz Zemes vēl ir ļoti daudz ļaunuma, bet ticiet savam spēkam, neatkāpieties. Atcerieties, kāds ir jūsu atrašanās uz Zemes mērķis – nest un nostiprināt Gaismu! Tikai pildot sev uzliktos uzdevumus, jūs tuvosieties man un tuvināsiet visus cilvēkus.

Radiet labo, un labais jums atgriezīsies, radiet mīlestību, un mīlestība pavairosies. Nebūs karu un noziegumu, kad mēs esam kopā. Neatdaliet mani no sevis. Jo dalījums ir vājums, plīsums, bet vienotība – nesatricināms spēks!

Vēl daudz lielu lietu jums stāv priekšā veikt manā vārdā, pieļaut kļūdas un zaudējumus, bet nekad nezaudējiet dūšu, jo katrs misēklis vairo pieredzi un viedumu, un pienāks diena un stunda, kad jūs varēsiet visā savā pieredzē dalīties ar visiem maniem dēliem un meitām, un viņi jums par to pateiksies, jo tuvāku par jums viņiem nebūs, iespējams, neviena, kas varētu viņiem palīdzēt nelaimē un vajadzībā.

Esiet visiem vīrišķības, ticības un mīlestības paraugs, nesiet to visu manā vārdā, un dzīve jūs atalgos ar vēl lielāku dāsnumu.

Lai ir ar jums uz laiku laikiem mana mīlestība un spēks!

Jūsu Tēvs Svarogs.

 

Pievienots 04.05.2018

http://sanatkumara.ru/stati-2018/poslanie-ottsa-svaroga

Tulkoja Jānis Oppe